TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak kochać i być kochanym

Ocena:
(7 opinii)

Autor, amerykański jezuita, rozmawia z czytelnikami o sprawach intymnych w sposób prosty i przystępny, by razem z nimi podjąć próbę rozwiązania tajemnic miłości. Książka napisana prostym językiem, a jednocześnie bardzo bogata w treść, pozwala czytelnikowi dostrzec wiele rzeczy dotyczących istoty miłości.

Na końcu książki są również ćwiczenia do wykonania, które mogą pomóc w określeniu swoich uczuć, szczególnie tych zakopanych na dnie naszego serca. Niewątpliwie książka trudna, gdyż w trakcie jej czytania czytelnik może dostrzec w sobie różne swoje postawy, uczucia lub nawet zranienia, o których już nigdy nie chciałby pamiętać.

Opinie naszych Klientów (7 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo wartościowa,bardzo dobra pozycja

Otrzymana pozycja "Jak kochac i byc kochanym"tak jak i inne poprzednie-sa dla mnie bardzo wartościowe.Jestem też bardzo zadowolona że sposobu traktowania klienta,zawsze na czas i w odpowiedni sposób. Dotyczy to tez możliwości życzliwego kontaktu, pomocy w drodze wyboru i możliwości zakupu.Spektrum proponowanych lektur jest bogate i interesujące. Warte polecenia.

autor opinii: Elżbieta Górna-Przedmojska

Piękna i konkretną pozycja

Otrzymana książka "jak kochać i być kochanym" okazała się bardzo dobrą, piękna ,dostępną i wartościową pozycja pozycją .

autor opinii: Elżbieta Górna

literatura obowiązkowa dla szukających udanego związku

Wspaniała książka dla kobiet i mężczyzn którzy chcą zbudować trwały i udany związek. Przystępnie i mądrze napisana. POLECAM !!!

autor opinii: Grażyna Kubiś

Bardzo wartościowa

Wspaniała książka, otwiera oczy na potrzeby własne i innych ludzi. Uczy uczciwości w relacjach z drugą osobą,a także uczciwego podejścia do samego siebie . Autor również w zupełnej szczerosci przedstawia swoje doświadczenia- sukcesy i porażki związane z pracą z małzeństwami.
Książkę czyta się przyjemnie. Jest pisana lekkim językiem. Bardzo łądne wydanie- fajny format i miła w dotyku okładka. Książka jest wzbogacona ilustracjami, co dodaje jej uroku.

autor opinii: NP

Jak kochać i byc kochanym

wartościowa książka, przystępnie napisana,
przesyłka również bez zarzutu. nawet był liścik o treści ,,miłej lektury''. 5/5. pozdrawiam i życzę błogosławionej niedzieli ;)

autor opinii: Mateusz Wilczyński

Świetna. Polecam

Bardzo dobra książka. Polecam wszystkim.

POLECAM

Świadoma miłość - nie ma nic piękniejszego w życiu. Wiedza zdobyta poprzez lekturę pozwala szerzej spojrzeć na to bardzo znane pojęcie. Warto dowiedzieć się JAK KOCHAĆ, ponieważ ludzie odwzajemniają uczucia jeśli są szczere i świadome. Zachęcam do przeczytania książki i skorzystania ze wskazówek :)

autor opinii: Anonimowo

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Bernardinum
Autor: John Powell
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 224
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788373809352
ISBN: 9788373809352
ID: 196032

Zobacz również

Jak kochać i być kochanym
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...