TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak odnaleźć siebie? Droga do szczęścia i wolności

Książka, którą trzymasz w ręku, jest skierowana do osób, które z jakiegoś powodu, niekoniecznie im wiadomego, nie potrafią osiągnąć wewnętrznej wolności, radości życia i pogody ducha. Liczę na to, że pomoże ci ona w identyfikacji rzeczywistego problemu, z którym być może właśnie się zmagasz.

Jednocześnie pragnę podkreślić, że nie jest to publikacja naukowa. Jeśli poczujesz, że któryś z tematów w jakiś sposób dotyczy twojego życia, proponuję, abyś udał się na konsultację do profesjonalisty - terapeuty, psychoterapeuty, psychologa, doradcy rodzinnego - bo nie powinieneś zostać z tym sam.

Książka ta jest pełna świadectw. Są to świadectwa osób w różnych momentach życia, na różnych etapach terapii i zdrowienia, o różnych relacjach z Panem Bogiem.

Przeważająca część autorów świadectw to ludzie wierzący. Większość identyfikuje się z Kościołem Katolickim, ale część z innym wyznaniem. Niektórzy określają się jako ludzie poszukujący Pana. Wszystkich jednak łączy jeden cel: pragną podzielić się z tobą swoim życiem.

Te świadectwa to rzeczywiste opisy tego, jak ono wyglądało i wygląda oraz tego, czy i co zmienia się w życiu pod wpływem procesu terapii.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Fides
Autor: Dagmara Koguciuk
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 136
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788361860426
ISBN: 9788361860426
ID: 294952

Zobacz również

Jak odnaleźć siebie? Droga do szczęścia i wolności
25.00 zł
18.36 zł
Oszczędzasz 6.64 zł (27%)
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...