TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak wygrać kobiecość? Instrukcja obsługi

Ocena:
(6 opinii)

"Jak wygrać kobiecość?" Marka Dziewieckiego jest kolejną książką-albumem z serii mającej w podtytule tak popularne dzisiaj użytkowe słowa: "Instrukcja obsługi".

Autor, w 30 mini rozdziałach (m.in.: "Czy warto być kobietą?", "Miłość, która zdumiewa", "Mała księżniczka", Kobieta-żona", "Kobieca seksualność", "Więź z mężczyznami", "Kobiece kryzysy", "Antykobiecy feminizm", "Arystokratyczna kobiecość") ukazuje piękno, geniusz, psychikę kobiety, jej relacje ze światem ludzi i z Bogiem, dołączając, czasem mocne w swej wymowie, słowa o zagrożeniach, które mogą zniszczyć kobiecość i kobietę. A wszystko to w klimacie miłości, szacunku i podziwu dla "słabszej płci".

Dodajmy, że tekst został "wpisany" we wspaniałe, "kobiece" ilustracje Ewy Burdzickiej.

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

Poradniki tego typu trafiają w samo sedno. I warto je czytać to tzw. piguła ;). Prosty,piękny przekaz, bardzo ładnie wydany, aż przyjemnie się częściej zagląda. Polecam każdej kobiecie, ale także każdemu mężczyźnie, któremu zależy na kobiecie

Poza tym apropo samej wysyłki. Zamawiałam trzy książki, wszystkie przyszły bardzo szybko. Bardzo mile zaskoczył mnie malutki prezent w postaci magnetycznej zakładki, bardzo użyteczny gadżet. Dodatkowo bardzo miłym gestem była dołączona do paczki ręcznie napisana malutka karteczka o treści "miłej lektury". Zdecydowanie częściej będę zamawiała książki na tej stronie

Piękna i mądra książka, pokazująca prawdziwą kobiecość! Inspiruje i zachwyca :)

autor opinii: Justyna Kaleta

Lektura lekka, miła i przyjemna. Przeznaczona bardziej dla nastolatek, lub młodych małżonek, poszukujących swojej tożsamości jako " kobiety" niż dla dojrzałych kobiet, lub kobiet powyżej 2 lat związku małżeńskiego.

autor opinii: Kasia

REWELACJA!!!

Ja również uważam, iż jest to dzieło rewelacyjne!!! Kwintesencja najważniejszych treści, prawd o kobiecości w piękny prosty sposób ukazana! Mi dodała skrzydeł i gorąco polecam jako lekturę obowiązkową wszystkim kobietom, a i mężczyznom myślę nie zaszkodzi przeczytać ;) bo naprawdę WARTO!!! :)

autor opinii: Kasia

rewelacja

autor opinii: Monika Siorek

Każda kobieta powinna to przeczytać!

Ta książka jest rewelacyjna. Ukazuje kobietę w innym świetle, dlatego polecam ta pozycje w 100 %.

autor opinii: Renata Bafia

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: ks. Marek Dziewiecki
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 84
Wymiar [mm]: 150x150
EAN: 9788371688829
ISBN: 978-83-7168-882-9
ID: 10904

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Jak wygrać kobiecość? Instrukcja obsługi Jak wygrać kobiecość? Instrukcja obsługi
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...