TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak wygrać macierzyństwo? Instrukcja obsługi

Ocena:
(2 opinii)

Dobrze wychowane dzieci są jedynym pewnym "zabezpieczeniem emerytalnym". Wystarczy więc być dobrą matką. Tylko tyle? AŻ tyle! W każde macierzyństwo wpisany jest heroizm codzienności. Gotowość do największych, bezgranicznych poświęceń to cecha dobrej matki. Prawdziwe macierzyństwo nie cofa się nawet przed ofiarą z życia. A co w zamian? Malutkie dziecko wyzwala w matce ukryte (nieraz głęboko) pokłady dobra. Macierzyństwo (także duchowe) sprawia, że kobieta czuje się szczęśliwa, spełniona. Biedne są te kobiety, które radość macierzyństwa sprzedają za srebrniki sukcesów w świecie.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Piękny album

Wspaniała książka na prezent dla mamy, która właśnie urodziła dziecko. Często osoby odwiedzające skupiają się na noworodku, gratulują ojcowi (także w pracy), a maka jest zapomniana (bo niewiadomo co powiedzieć, o co zapytać, żeby jej nie dokładać frustracji). A ta książka przyomni matce, że to ona wykonała wspaniałe i niezwykle trudne zadanie - urodziła z młością bezbronne maleństwo.

autor opinii: Ela

pozytywna

macierzynstwo to ciezka droga do wiedzy ktora posiadzie kazda matka pod waronkiem ze oprze swoje slabosci na Bogu i mezu ktory Jej w tym pomaga.
Kazdy popelnia bledy ,jednak trzeba je widziec i chciec naprawic lub rozwiazac.Jestecie stworzone do przekazywania zycia i to jest najbardziej chwalebne powolanie na TEJ ziemi w TYCH czasach jeszcze TYLKO przekazac wartosci i Ewangelie aby nasze dzieci zrobily to samo

autor opinii: przemek jesiek

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Jadwiga Pulikowska, Jacek Pulikowski
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 84
Wymiar [mm]: 150x150
EAN: 9788374240833
ISBN: 83-7424-083-0
ID: 29425

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Jak wygrać macierzyństwo? Instrukcja obsługi Jak wygrać macierzyństwo? Instrukcja obsługi
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...