TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak wygrać miłość? Instrukcja obsługi

Ocena:
(16 opinii)

Kiedy kupujesz nowy sprzęt elektroniczny, szukasz instrukcji obsługi, by doskonale poznać jego funkcje i możliwości. Siadasz wygodnie w fotelu, wczytujesz się w fachową instrukcję i... a może by tak znaleźć taką instrukcję do każdej dziedziny życia?

Co zrobiłbyś, by dostać instrukcję obsługi do miłości? Czy nie byłoby prościej, by każdy z nas miał dostęp do takiej instrukcji obsługi?

Okazuje się, że nie jest to takie trudne! W książce Jacka Pulikowskiego "Jak wygrać miłość? Instrukcja obsługi" znajdziesz wiele praktycznych porad, jak być szczęśliwym w miłości. Autor w ciekawy sposób pisze o relacjach pomiędzy dwojgiem ludzi. Znajdziesz tu wiele podpowiedzi, jak tworzyć w małżeństwie zgraną drużynę i jak przezwyciężać swoje słabości. Dowiesz się, co zrobić, by wygrać miłość.

Niniejsza lektura będzie idealnym prezentem dla bliskiej Ci osoby. Jest pięknie wydana w formie "złotych myśli", czyli krótkich tekstów z piękną grafiką i przyjemnie się ją czyta.

Sięgnij po tę książkę już dziś, aby wygrać miłość i w pełni korzystać z jej uroków.

Opinie naszych Klientów (16 opinii)Napisz swoją opinię

Jak wygrać miłość

Książeczka, dla młodych, którzy myślą poważnie o wspólnej drodze.
Jak wskazuje tytuł przedstawia pięknie instrukcje "obsługi" bliźniego. Ukazuje wymownie łaskę Boga w zawieranym sakramentalne małżeństwie, jak Bóg daje człowiekowi w obfitości łaskę sakramentalną. Bardzo poruszająca, porywająca, piękne i cenne słowa "Ludzi należy kochać a rzeczy używać"

autor opinii: Paweł

ksiazka na prezent

Ksiazke kupilam z mysla o moich przyjaciołach ktorzy staneli na slubnym kobiercu,piekna pamiatka,bardzo im sie podobala.Polecam

autor opinii: Ewa

KOCHAM

Ksiazka pokazuje jak szczesliwie zyc w milosci i co jest najwazniejsze w

milosci.

autor opinii: Robert Pawlowicz

Kolejna świetna książka pana J. Pulikowskiego, która w prosty i rzeczowy sposób pomaga zrozumieć, że miłość nie staje się sama tylko jest efektem świadomej decyzji i dbałości o nią.

autor opinii: Halina Sutkowy

Fantastyczny skrót

Książeczka jest zestawieniem najważniejszych rad dotyczących miłości. Jest jakby receptą na sukces. Krótka, ale treściwa. Poleciłabym na prezent dla młodej osoby, która wkracza w dorosłość.

autor opinii: Joanna K.

Dla mnie rewelacja !

W miłości małżeńskiej jest jak w sporcie, współzawodnicy nie wypominają sobie kto i ile pracy włożył aby zwyciężyć, lecz liczy się efekt końcowy. Tak samo jest z miłością, małżonkowie mają się wspierać w swoich słabościach, rozmawiać o nich ale ich nie wypominać. Te i wiele innych mądrości zawiera właśnie ta książeczka.

autor opinii: Kasia Dziurdziak

słaba książka, co druga strona rysunek..

Moim zdaniem, książka ta może i ma w sobie trochę treści. Ale biorąc pod uwagę jej cenę i to, że na co drugiej stronie jest rysunek, moim zdaniem nie jest warta kupowania! Nie polecam

autor opinii: Łukasz

Krótko. Ale na temat!

Krótka, ale treściwa instrukcja obsługi. Polecam wszystkim zabieganym. Ale także tym, którzy potrzebują esencji wiadomości na temat miłości i bycia z drugą osobą. Książka zawiera bardzo trafne uwagi, takie, na które czasem tak trudno trafić, a uświadamiają tak wiele. Polecam tę i pozostałe książki Pana Jacka Pulikowskiego.

autor opinii: Paulina Depta

"Dziecko jest jak makaron: nie da się go pchać, trzeba ja pociągać .... do wartości." Ta oraz inne złote myśli o których zapominamy, zawarte w książce mówią za siebie jeśli chcesz uświadomić sobie co w życiu jest najważniejsze nie zapomnij o lekturze tej dobrej książki.

autor opinii: Justyna Galiszewska

ciekawa

Dużo haseł dających do myślenia.
Mądrych. Fajna na prezent dla młodych ludzi, dla starszych, żeby przypomnieć co jest w życiu najważniejsze.

autor opinii: Ewa

Książka bardzo dobra i pomocna w chrześcijańskim spojrzeniu na miłość jako najwyższą wartość i cnotę, której treść zdewaluowaną w różnych odmianach i postaciach proponuje współczesny świat.

autor opinii: ks.Grzegorz Białobłocki

Jak wygrać miłość

Spodziewałam się troszeczkę innych treści, bardziej rozbudowanych , a nie w formie "wierszy",chociaż są ciekawe... ale dziękuję

autor opinii: Krystyna Robińska

Po męsku o miłości

Nie jestem zwolenniczką poradników w stylu: Jak go zatrzymać? Jak go zdobyć? Co zrobić, żeby go zdobyć? Raczej większość tych pozycji pisana jest na przysłowiowe "jedno kopyto". Dlatego rzadko kupuje takie pozycje, ale czasami robię wyjątki. I tak wyższa pozycja jest takim właśnie wyjątkiem. Poza tym książka napisana przez mężczyznę, a śmiem twierdzić, że faceci do pewnych spraw mają bardziej zdrowe podejście. My, kobiety, niestety podchodzimy do wielu spraw zbyt emocjonalnie. Ale jak tu nie mówić o emocjach, kiedy chce się mówić o miłości? I już sam tytuł sugeruje męski punkt widzenia, że do wszystkiego należy mieć instrukcję, jak do obsługi pralki lub kuchenki mikrofalowej, a wtedy sukces murowany. I właśnie autor określa ścisłe zasady koniecznego przygotowania i niezbędnych wyrzeczeń, reguły gry i kryteria zwycięstwa, by każdy wiedział, co musi zrobić, ile z siebie dać, aby w swoim życiu WYGRAĆ MIŁOŚĆ.

I o dziwno, ma rację. By wygrać, trzeba się natrudzić i wysilić. Ale nagrodą za zwycięstwo miłości jest szczęście własne, szczęście bliskich, więcej szczęścia w świecie oraz - szczęście wieczne. Mało odkrywcze, ale oczywiste. A czasami trzeba mówić, potwierdzić oczywistości, żeby pewne sprawy stały się jasne.

"Miarą inteligencji człowieka jest czas, na jaki potrafi on wybiec myślami i planami w przyszłość" Spodobał mi się ten cytat.

Książka pięknie wydana, świetny prezent na zbliżający się dzień. Czyta się lekko, mimo to dostarcza refleksji i uświadamia oczywistości. POLECAM GORĄCO!

autor opinii: D.

Polecam

Witam, książka ta jest jakby kwintesencją tego, co kryje się pod pojęciem Miłość :) Napisana jest w sposób konkretny, prosty i zrozumiały. Autor zwraca uwagę na to, co w Miłości jest najważniejsze, jak można Ją zdobyć i jak utrzymać. Jest jakby podsumowaniem i zebraniem wielu książek i rozważań na temat Miłości, związku kobiety i mężczyzny oraz małżeństwa. Wszystkim serdecznie polecam.

autor opinii: Joanna Zając

Książka bardzo ładnie wydana, piękny prezent. Poza tym ciekawie napisana. Czyta się lekko, mimo to dostarcza refleksji.Polecam

autor opinii: Katarzyna Kowalczyk

Książka

Książeczka przyjemna, polecałabym ją raczej jako okolicznościowy prezent zaufanej osobie, podoba mi się nowoczesny układ graficzny książki oraz zamieszczone ilustracje, dzięki czemu przypomina ona album.

autor opinii: Agnieszka Kaczan

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Jacek Pulikowski
Ilość stron: 84
Wymiar [mm]: 150x150
EAN: 9788371688027
ISBN: 83-7168-802-4
ID: 10909

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Jak wygrać miłość? Instrukcja obsługi Jak wygrać miłość? Instrukcja obsługi
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...