TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak wygrać szczęście? Instrukcja obsługi

Ocena:
(4 opinii)

Czym jest szczęście? Co powinien robić człowiek? Szczęśliwy traf czy wypracowane szczęście? Talent do szczęścia? Szczęście a nałogi, szczęście a marzenia, a mądrość, a cierpienie... Różnorodność dróg do szczęścia. Szczęście pełne i ostateczne. Kogo nazwiemy człowiekiem szczęśliwym? Człowiek szczęśliwy to ten, który jest... no właśnie - o tym jest ta książka.

To już siódma książka z serii nagrodzonej w 2005 r. nagrodą Stowarzyszenia Wydawców Katolickich. Żywy, prosty język. Krótkie rozdziały, nieprzegadane. Konkret. Kolorowe zdjęcia – wymowne, dopasowane do tekstu. Nowoczesne opracowanie graficzne.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Za dużo o Bogu.

Książka pt. "Jak wygrać szczęście? Instrukcja obsługi" jest napisana przystępnym językiem dla każdego jednak potstrzegane szczęscie jest opisane z punktu widzenia człowieka bardzo wierzącego co w obecnych czsach nie jest powszechnie spotykane. Biorąc pod uwagę to, że mam 14 lat i szukam po prostu "pasującego mi" wyznania i poszukuję wiary ta ksiązka mnie stroszkę znudziła. Chciałam przeczytać coś bardziej obiektywnego, pasującego do mojej obecnej sytuacji. Książka jest jednak dobrze opracowana graficznie dzięki czemu nawet takiej osobie jak ja miło się ją czyta.
Po prostu nie zwróciłam uwagi na to, że jest to ksiązka napisana przez Księdza i jest o tematyce religijnego szczęścia a nie o szczęsciu szarego człowieka, który Boga uznaje tylko w sytuacjach ryzyka i potrzeby zjednania się z siłą wyższą- z Bogiem w jakiejkolwiek postaci

autor opinii: Agata

Polecam

Mało słów – dużo treści. Bardzo ładna i wysokiej jakości grafika. Polecam. Dziękuję pracownikom księgarni za miłą i kompetentną obsługę.

autor opinii: Ewelina Pleszew

kolorowy elementarz dla ucznia

Książeczka napisana ciekawie, choć pierwsze co mi się nasunęło, to pytanie do kogo jest skierowana? Wydaje mi się,że raczej do młodszej grupy odbiorców. Książeczka dobra dla nastolatków, co nie znaczy, że starsi odbiorcy nie znajdą tam ciekawych wskazówek :-)
Pomysł i forma ciekawa.

autor opinii: Anonimowy

Fajna Książka

Naprawdę fajna książka. Napisana w prostym języku. Książka ta szczególnie dociera dla młodzieży mającej jakiekolwiek problemy by w tej właśnie książce znaleźli odpowiedzi na ich często nurtujące problemy.

autor opinii: Anna Jakuboszczak

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Jacek Pulikowski
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 84
Wymiar [mm]: 150x150
EAN: 9788374240840
ISBN: 9788374240840
ID: 36087

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Jak wygrać szczęście? Instrukcja obsługi Jak wygrać szczęście? Instrukcja obsługi
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...