TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jezus leczy dzisiaj. Świadectwa

Przeczytaj prawdziwe świadectwa osób, które doświadczyły łaski uzdrowienia po modlitwie wstawienniczej. To autentyczne, szczere i niesłychanie poruszające opowieści o działaniu Boga w życiu ludzi naznaczonych cierpieniem i chorobą.

Jak przekazali nam Ewangeliści, Jezus Chrystus szerzył Dobrą Nowinę o Bożym królestwie w dwojaki sposób: poprzez głoszenie Słowa oraz posługę uzdrowienia (w której mieściło się też uwalnianie od mocy Złego).

Przy czym Jezusowe uzdrowienia nie były spektakularnym pokazem ponadnaturalnej mocy, lecz objawieniem Miłości otwierającej nową perspektywę życia, wejrzeniem w tajemnicę wnętrza człowieka.

Tę specyfikę znaków, które towarzyszą głoszeniu Bożego Słowa, zobaczyć możemy także dzisiaj, bo Jezus nie przestał leczyć wraz ze spisaniem ostatniej księgi Nowego Testamentu. Cały czas dotyka swoją łaską chorych na ciele i na duchu. Uzdrawia, oczyszcza, uwalnia.

Ci, którzy tego doświadczyli, pragną dzielić się ze wspólnotą Kościoła swoją radością i wdzięcznością wobec Zbawiciela.

Przedstawione w tej książce świadectwa uzdrowionych przez Pana przekazane zostały ks. Janowi Reczkowi po odprawianych przez niego nabożeństwach lub indywidualnej modlitwie wstawienniczej o uzdrowienie.

Niechaj opowieść o Jezusie, który leczy dzisiaj, otwiera kolejne serca na działanie Jego niepojętej łaski.

Ks. Jan Reczek, fragment książki

Ks. Jan Reczek jest cenionym rekolekcjonistą związanym z Odnową w Duchu Świętym, autorem książek "To Jezus leczy złamanych na duch. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie" oraz "Różne są dary łaski, lecz ten sam Duch".

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: ks. Jan Reczek
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 200
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788374826419
ISBN: 978-83-7482-641-9
ID: 290711

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Jezus leczy dzisiaj. Świadectwa Jezus leczy dzisiaj. Świadectwa
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...