TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kazania radiowe 1992–2002 + Kazania radiowe 2003-2009 [pakiet]

Ocena:
(49 opinii)

Na jego kazaniach zawsze są tłumy. Przychodzą słuchać ich nawet niewierzący! Ludzie ustawiają się w “kolejki”, aby posłuchać jego rekolekcji. Konferencje na mp3 robią olbrzymią furorę w internecie, a książki sprzedają się jak “ciepłe bułeczki”.

O kim mowa? Oczywiście o ks. Piotrze Pawlukiewiczu!

Być może nie miałeś okazji słuchać kazań ks. Pawlukiewicza, które wygłaszał w kościele Świętego Krzyża w Warszawie. Nic straconego! Mamy dla Ciebie specjalny pakiet zbioru kazań, które zostały wygłoszone w latach 1992-2002 i 2003-2009. Jak pisze ks. Pawlukiewicz: “Przygotowanie i wygłoszenie każdego z nich było dla mnie zawsze niemałym przeżyciem (...), radiowej mszy świętej słucha w każdą niedzielę o godzinie 9.00 około sześciu milionów Polaków”.

Niniejsze kazania pomogą Ci przetrwać trudne chwile. Pozwolą Ci zastanowić się nad własnym życiem. Poprzez swoje kazania ksiądz Pawlukiewicz chce dotrzeć do ludzi niewierzących i “wierzących niepraktykujących”. I udaje mu się to osiągnąć, bo przychodzą na nie nawet niewierzący!

Sięgnij po pakiet "Kazań radiowych" i zapoznaj się z niezwykłymi homiliami ks. Piotra Pawlukiewicza...

Zobacz też osobno tom pierwszy i tom drugi.

Opinie naszych Klientów (49 opinii)Napisz swoją opinię

Dziękuję!

Dziękuję za śliczne życzenia, zakładeczkę i przede wszystkim za bardzo szybką dostawę! Zabieram się za czytanie! Bardzo zależało mi na całości Kazań Radiowych :)

autor opinii: Agata

kazania ks.Piotra Pawlukiewicza

Zbiór kazań ks.Pawlukiewicza to wspaniała inspirująca lektura , która pomaga znależć odpowiedż na pytanie KTO i co jest w życiu najważniejsze.

autor opinii: Bożena Stępniewska

Powinna się znaleźć w każdym domu

Wspamiała i pozwala na zastanowienie nad swoim życiem i relacjami z innymi i Bogiem. Szoda, że wcześniej nie poznałam tych książek.

autor opinii: Bożena Orzechowska-Nowak

Kazania radiowe ks. Pawlukiewicza

Długo szukałam książki z kazaniami ks. Pawlukiewicza, aż trafiłam na tę stronę. Książki otrzymałam bardzo szybko z miłą niespodzianką i jeszcze milszymi życzeniami. Polecam te stronę!!!

autor opinii: Joanna Wysoczańska

Pozytywna

Książka ta dopełnia to co umknie uwadze oglądając w internecie . Zdecydowanie POLECAM . Pozdrawiam

autor opinii: Dariusz Szczepaniak

"Kazania radiowe"(pakiet)

Książki wyśmienite. Bogata treść, którą można wykorzystać w relacjach z najbliższymi osobami w rodzinie. Zachęcam wszystkich do zapoznania się ich treścią, bo wiele można się z tych książek nauczyć.
Jest jeden feler. Książki w trakcie czytania rozkleiły się, ponieważ grzbiety książek były słabo sklejone.

autor opinii: Elżbieta Knych

Niekonwencjonalne, wspolczesne spojrzenie na teksty bibijne

Jako mieszkajaca od prawie 30 lat zagranica, nie znalam kazan radiowych ks. Pawlukiewicza. Wprawdzie po przeczytaniu paru jego ksiazek odnalazlam go na youtube, ale to nie to samo - slowo mowione wroblem uleci, a zapisane pozostanie, mozna je podkreslic, wkleic fiszke, powrocic...
Pomimo, ze znam juz prawie wszystkie jego ksiazki i niektore jego przyklady sie powtarzaja, w kazaniach ciagle odnajduje cos nowego, np. pytanie na Boze Narodzenie- "czy chcesz miec dziecko? " Ze wszystkimi konsekwencjami z tego wynikajacymi? Czy jestesmy w stanie ponosic na codzien konsekwencje tego, ze Jezus sie dla nas urodzil?
Czytam sobie te kazania po kawalku, w wolnych chwilach, jak deser po obiedzie - ja, stara katoliczka, ktora juz niejedno wie o wierze - i ciagle odnajduje w nich cos nowego. Polecam.

Rewelacja!

Książki o bardzo wartościowej treści. jedyne i niepowtarzalne. Kto na zywo słyszał księdza Pawlukiewicza wie o czym piszę. Wspaniałe na prezent. Piękny biały papier wysokiej jakości, czcionka też ok. Szkoda tylko, że klejone a nie szyte, ale w tych czasach już trudno o szyte książki

Ekstra!

Gorąco polecam :)

autor opinii: Wojciech Borkowski

Książki podarowane synom

Obie książki podarowałam moim dorosłym synom. Zachęcił mnie do tego trzeci syn (najmłodszy 24 l.), który jest wręcz zakochany w treściach przekazywanych przez autora, które czerpie przez internet i mówi, że już zna je na pamięć. Cieszył się, że podarowałam te książki jego braciom, choć kupiłam je dla niego.Chyba ja i on po cichu liczymy na zmiany w życiu moich synów, może coś zrozumieją lepiej, może zechcą coś w swoim życiu zmienić, inaczej żyć, bliżej Pana Boga.
Przyznam, że obawiałam się, że je zlekceważą i nie wezmą ze sobą do swoich mieszkań, ale wzięli chętnie, obaj lubią czytać i myślę, że może chociaż fragmenty przeczytają, choć są zapracowani.

autor opinii: Alicja Łubińska

Przebogaty pakiet

Niewielu potrafi dotrzeć do wielu. Ksiądz Pawlukiewicz ten dar posiada. Słowa, które kieruje do nas ze stron papierowej wersji swych kazań wciskają się w głąb umysłu i tam się implantują. Książki "Kazania radiowe..." pozwalają powracać i nie zapominać. Wygodny format nie zabiera zbyt dużo miejsca w plecaku, torbie itp. Każde kazanie poprzedzone wskazówką o fragmencie z Pisma Świętego, do którego się odnosi. Można je więc czytać zgodnie z kalendarzem, można czytać jednym tchem. JA polecam jedno dziennie plus rozważania jak to jest ze mną.

autor opinii: Sebastian Chojnacki

Polecam

Książki były prezentem gwiazdkowym dla mojego brata, osobiście nie czytałam, ale wiem, że brat był niezmiernie zadowolony.
Z jego recenzji (a ufam mu bardzo) mogę z pewnością polecić te książki :)

autor opinii: Magda

Mądre słowa dotykające sedna życia. Polecam.

autor opinii: Piotr

:)

Ksiądz Pawlukiewicz podnosi na duchu! :)

autor opinii: Natalia Kozieł-Jędrzejewska

bajdalrad

Witam. Z kazaniami ks. Piotra Pawlukiewicza zetknąłem się przeglądając youtube.- kanał bajdalrad.
Po wysłuchaniu kazań ks. Piotra, z tego kanału i innych...., chciałoby się powiedzieć, że życie stało się prostsze.... tak!... wiele się wyjaśniło, uporządkowało.
Dlatego kupiłem " Kazania radiowe", by być w tych klimatach :)
Polecam wszystkim i każdemu z osobna - znakomita lektura.

autor opinii: Piotr Ziemba

dobra książka

Bardzo dobra książka. Szczerze polecam!

autor opinii: Agnieszka

Pozytywna!

Jestem w trakcie jej czytania, stęd moja opinia - oczywiście jak na chwilę obecną - jest jak najbardziej pozytywna. Jasny i zrozumiały przekaz. Jestem pod wrażeniem. Do tego typu książek wracam zawsze po jakimś czasie ponownie i zawsze odkrywam coś nowego. Dotychczas nie znałem książek tego Autora, ale te które kupiłem sprawiły, że napewno jeszcze nie raz będę szukał kolejnych Jego pozycji.

autor opinii: Andrzej Wróbel

Ksiązki bardzo wartościowe, warto je przeczytać i mieć w biblioteczce, aby móc do nich wracać. Gorąco polecam!
Dziękuję za bardzo szybką i miłą przesyłkę. Pozdrawiam serdecznie.

autor opinii: Basia S.

polecam sprawdziłam

Niezbyt chętnie za wielokrotną namową koleżanki posłuchałam kazań ks Piotra i.... byłam zachwycona .Przesłuchiwałam te same kazania czy rekolekcje wielokrotnie i wiem że do niektórych jeszcze będę wracać. Przemyślam je ,wyciągam wnioski ... Elokwentne ,praktyczne ,wzmacniające wiarę ,krzepiące nadzieję i miłość .Poprawiły się moje relacje z bliźnimi ,inaczej tzn rozsądniej patrzę na wiele spraw i mam nadzieję że rozwijam się na kilku płaszczyznach nie tylko duchowej ,że staję się lepszym człowiekiem .Polecam a księdzu dziękuję w imieniu swoim i bliskich.

autor opinii: Stefania Wójcik

Były fan obecnie "Dziefan"

"Dziefan" - tak mnie nazwała moja córa. Uwielbiałem słuchać ks Piotra, do czasu gdy znalazłem niektóre źródła jego inspiracji "Dzikie serce", a potem posłuchałem kazań ks Marka Dziewieckiego - od tego momentu jestem już tylko "Dziefan".

autor opinii: Jarek

Wspaniały zbiór mądrych i wspaniale podanych myśli

Uwielbiam kazania księdza Piotra. Słucham ich w internecie i czytam zawsze kiedy potrzebuję dobrego, mądrego słowa. Obie książki mam od dawna w domu i są zawsze pod ręką, wracam do nich po wielokroć, niektóre teksty znam juz prawie na pamięć. Wszystkie kazania są pisane ze swadą, ilustrowane bardzo życiowymi przykładami, zrozumiałe. Polecam każdemu kto szuka i pragnie znależć Boga w otaczającym świecie, we własnym życiu.

autor opinii: Ramona Wiora

Z wielką przyjemnością sięgnęłam po teksty kazań ks. Piotra. Słowa wciąż aktualne. Polecam wszystkim w rożnym wieku, małżonkom i samotnym.

autor opinii: Ewa

Kazania radiowe

Wszystko w najlepszym porządku. szybko i sprawnie. Przystępna cena. Polecam zdecydowanie.

autor opinii: Lechosław Trębicki

Wartościowa, mądra i poruszająca lektura

"Kazania radiowe" wybrałam dla siebie, jako prezent urodzinowy i był to strzał w dziesiątkę. Polecam tę pozycję wszystkim, którzy pragną pogłębiać swoją wiarę, zbliżać się do Boga i lepiej rozumieć otaczający nas świat. Ks. Pawlukiewicz przekazuje nam sens wiary, używając prostego języka, przytaczając wiele życiowych przykładów. Dzięki temu książkę czyta się lekko, czasem wywołuje uśmiech, czasem głęboką refleksję. Warto wybierać mądrą, poruszającą lekturę.

Bardzo dobra książka

Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, na drugi dzień miałam już książki. Książki są napisane przystępnym językiem dla każdego. Zachęcam do kupna. Życzę owocnej lektury. Pozdrawiam

autor opinii: Małgosia D

Dobry przewodnik

Bardzo się cieszę,że jest taka osoba jaką jest ks Piotr Pawlukiewicz. Jego kazania się dla mnie drogowskazem jak mądrze żyć. Pomagają na praktyczne zrozumienie Pisma Świętego, stawać lepszym człowiekiem. Dobra lektura dla osób zarówno poszukujących jak i chcących umacniać swoją wiarę. Nie trzeba czytać oo strony do strony. Każda kartka niesie przesłanie do bycia dobrym.

autor opinii: Bernarda Katowice

Polecam zakupy w Tolle; przemiła i sprawna obsługa.
W moim przypadku książki otrzymałam w 24 h od złożenia zamówienia.
Po lekturze zamieszczę komentarz odnośnie Kazań, ale już mam przeczucie, że będzie to bardzo owocna lektura.

Pozdrawiam

autor opinii: Kasia z Łodzi

Dobry kontakt, książki szybko dotarły na wskazany adres.

Rozumienie i poznawanie

Książka pozwala zrozumieć sens niedzielnych czytań biblijnych i odnieść je do swojego życia

autor opinii: Hanna Kossakowska

ZYWCIE SIE.WZROST DUCHOWY GWARANTOWANY

kazania dla wszystkich...

Dobra lektura dla młodzieży, ksiądz Piotr w swoich rozważaniach przybliża trudne i zazwyczaj pomijane tematy. Ma poprzez słowo pisane znakomity kontakt z czytelnikiem oraz przyjemne, spontaniczne poczucie humoru.
Wszystkich zainteresowanych odkrywaniem nowych przesłań ewangelicznych w swoim życiu zachęcam do lektury książek ks. Piotra Pawlukiewicza. To wspaniała przygoda intelektualna i duchowa. Naprawdę warto!

autor opinii: Barbara Widomska

Bardzo dobre książki, skłaniające do refleksji nad własną wiarą.Serdecznie polecam.

autor opinii: Barbara Mrzygłód

OPINIA

Książki, które otwierają oczy

autor opinii: Mich

.....

Książki zamówiłam w prezencie dla kogoś, komu sprawiły ogromną radość.Przesyła została zrealizowana bardzo szybko i sprawnie.Jestem bardzo zadowolona.Polecam:)))

autor opinii: Sylwia

Polecam!

Kazania księdza Piotra są bardzo mądre, wnikliwe i nieszablonowe. W ciekawy sposób dotykają problemów wiary i życia współczesnego człowieka. A poza tym są zabawne i skłaniają do refleksji.Gorąco polecam !

autor opinii: Michał Z.

Gorąco polecam!

Ks. Piotr Pawlukiewicz - jak zwykle zachwyca! Są to książki zarówno dla ludzi, którzy są "początkujący" w wierze, jak i ci, którzy poszukują nowych treści i duchowego ożywienia. Wyjątkowy autor i wyjątkowe książki. To, co mówi ks. Piotr naprawdę przemawia do człowieka, kazania są ciekawe, czasami zabawne, ale przede wszystkim pokrzepiają, powodują, że wiara wzrasta, że chcemy być lepszymi ludźmi. Lektura wciągająca, dająca do myślenia. Czytałam już inne książki z homiliami, ale żadna mnie nie zachwyciła. Polecam wszystkim!

autor opinii: Monika N.

rozważania dostępne od zaraz

sięgnęłam po ten pakiet, bo uwielbiam słuchać tego księdza, w dodatku czasem mam nastroje, że chcę pójść do kościoła, by posłuchać kazania, albo mam niedosyt kazania w niedzielę, bo ksiądz raczył przeczytać na mszy "list z episkopatu" a nie coś bardziej trafionego, więc mam tematy do wgłębiania się od zaraz w zasięgu ręki.

autor opinii: Wioleta Nieciecka

Bardzo mądre kaznaia

autor opinii: Małgorzata Matwiejszyn

Polecam

Nawet osoba, która uważa się za niewierzącą, stwierdziła, że ks. Pawlukiewicz bardzo ciekawie pisze i miała by ochotę z Nim podyskutować.

autor opinii: Ewa N.

pozytyw

ksiegarnia bardzo sprawnie obsluguje klientów tanie produkty...tania wysyłka

autor opinii: Janek

to co najlepsze,... warto do nich wracać...

Od kilku lat chętnie słuchałam kazań ks.Piotra Pawlukiewicza w radio oraz w internecie. Pomagały mi one zrozumieć najtrudniejsze sytuacje życiowe w małżeństwie, rodzinie, pracy i zwykłej, szarej codzienności. Z ich pomocą poradziłam sobie ze stresem, lękiem, niepokojem i niepewnością, jakie niesie dziś życie, a szczególnie niosą poważne trudności życiowe, czasem spadające na nas jak lawina. Mnie osobiście te kazania też podniosły na duchu, sprawiły, że mimo trudności, znów się uśmiechałam do innych i do całego świata, czasem popłakałam się ze wzruszenia... i dobrze się uśmiałam,... polecałam je innym. Wtedy też zapragnęłam mieć je w formie nagrań lub książkowej. Znalazłam,... kupiłam 2 pakiety,
1 podarowałam przyjaciółce, sama ponownie do nich sięgam, czytam, rozważam i nadal polecam innym.
Z tak dobrym słowem łatwiej żyć na tym świecie. A warto czytać tylko dobre książki,( jak ktoś mądry powiedział ) bo czasu jest niewiele...i jest on zbyt cenny dla nas. Ponownie polecam, pozdrawiam i życzę dobrej lektury z najlepszych książek...!

autor opinii: Barbara Wołoszyn-Lipnicka

Kazania, które musisz usłyszeć

Na kazaniami ks. Piotra natknełem się przypadkowo w internecie, bardzo mnie ujeły za serce do tego stopnia, że nie mogłem powstrzymać łez. Nie zawsze mogę spędzać czas przed komputerem, ale książke mogę zabrać ze sobą wszędzie, dlatego nawet się nie zastanawiałem nad tym zakupem. Książkę mogę ze sobą zabrać wszędzie więc długo nie musiałem się zastanawiać nad ich zakupem, bo musiałem te książki mieć. Wszystkich gorąco zachęcam do słuchania kazań ks. Piotra Pawlukiewicza, i o modlitwą za tym kapłane.

autor opinii: Jarosław Michalski

Ciekawa pozycja

Ciekawa pozycja, chociaż oczekiwałam kazań bardziej rekolekcyjnych. Niemniej, warto przeczytać, bo jest to bardzo wartościowa książka, ukazująca co w życiu jest ważne.

autor opinii: iza

Książka "Kazania radiowe"

Jestem pod ogromnym wrażeniem kazań ks. Pawlukiewicza - już wcześniej słuchałam nagrań, dlatego sięgnęłam też po książki. Ksiądz Piotr trafia w samo sedno, każdy znajdzie coś dla siebie. Forma książkowa jest o tyle dobra, że można do niej szybko wrócić, przemyśleć, skupić się. Chociaż nie przeczytałam jeszcze całości jest to pozycja bardzo bogata, wartościowa, głęboka. Polecam gorąco!
Jestem bardzo zadowolona z pracy Państwa Księgarni internetowej. Zawsze szybko i bez problemów:) Szeroka oferta.
Pozdrawiam!

autor opinii: Justyna Stuglik

Opinia

Kazania są oczywiście bardzo wartościowe. Myślę iż gdyby były pogrupowane w cykle roku liturgicznego-A,B,C- to byłoby wygodniej szukać. Sugeruję wyłączyć kazania rekolekcyjne z roku liturgicznego do osobnego tomu.Z Panem Bogiem.

autor opinii: ks.Dariusz Sałek

POLECAM!

Bardzo gorąco polecam ten pakiet książek ks. Pawlukiewicza! Idealne do głębszych refleksji, różnorodna tematyka, niesamowicie trafne przesłania. Polecam też księgarnię - szybka dostawa i wszystko w jak najlepszym porządku ;) Pozdrawiam!

autor opinii: Anna Anna

Polecam pakiet kazań, naprawdę niesamowita lektura!
Polecam też księgarnię, niemal ekspresowa dostawa książek :)

autor opinii: Anna Anna

Szczęśliwy ten......

Naprawdę szczęśliwy ten co słucha i czyta Księdza Pawlukiewicza.Jestem nauczycielem i często powtarzam uczniom ,żeby słuchali księdza i w internecie.,bo to wyjątkowy ksiądz emanuje mądrością, urodą,sposobem interpretacji i bardzo wymownymi przykładami.Dla syna studenta kazania księdza i jego książki są przewodnikiem duchowym stanowią- nieodłączny atrybut życia młodego człowieka. Gratulacje dla księdza .Niech Bóg go prowadzi, niech wspiera księdza we wszystkich poczynaniach, bo prawda wyzwala choć jest trudna i bolesna. Mój Boże jak trudno mi w oświacie pełnej laicyzacji. Ale wciąż dziękuję Bogu za to kim jestem. Z Bogiem Małgorzata

autor opinii: Małgorzata Czerniakowska

naprawdę warto

Kilka lat temu za namową koleżanki i z zaciekawienia wysłuchałam wykładu ks Pawlukiewicza WYGŁOSZONEGO DO STUDENTÓW na KUL-u temat ,,Miłość i sex -rzemiosło czy poezja '' Rewelacyjny! Wartości chrześcijańskie i wspólczesność w kwestii miłości i seksualności z perspektywy kapłana ,duszpasterza i człowieka .Z e sporą dawką humoru .Polecam szczególnie młodym ludziom i ich rodzicom .Teraz systematycznie słucham kazań .Dzięki tym kazaniom mocno dojrzałam wewnątrz i zbliżyłam się do Pana Boga .Dziękuję ks Pawlukiewiczowi

autor opinii: Stefania Wójcik

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Liberton
Autor: ks. Piotr Pawlukiewicz
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 578
EAN: 9788391069967
ISBN: 83- 910699-6-6, 978-
ID: 445808

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Kazania radiowe 1992–2002 + Kazania radiowe 2003-2009 [pakiet] Kazania radiowe 1992–2002 + Kazania radiowe 2003-2009 [pakiet]
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...