TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ks. Piotr Pawlukiewicz: Kazania radiowe 1992-2002

Ocena:
(43 opinii)

Na jego kazaniach zawsze są tłumy. Przychodzą słuchać ich nawet niewierzący! Ludzie ustawiają się w “kolejki”, aby posłuchać jego rekolekcji. Konferencje na mp3 robią olbrzymią furorę w internecie, a książki sprzedają się jak “ciepłe bułeczki”.

O kim mowa? Oczywiście o ks. Piotrze Pawlukiewiczu!

Być może nie miałeś okazji słuchać kazań ks. Pawlukiewicza, które wygłaszał w kościele Świętego Krzyża w Warszawie. Nic straconego! Mamy dla Ciebie zbiór kazań, które zostały wygłoszone w latach 1992-2002. Jak pisze ks. Pawlukiewicz: “Przygotowanie i wygłoszenie każdego z nich było dla mnie zawsze niemałym przeżyciem (...), radiowej mszy świętej słucha w każdą niedzielę o godzinie 9.00 około sześciu milionów Polaków”.

W kazaniach odnajdziesz liczne wskazówki dotyczące Ewangelii i swojego życia. Pomogą Ci one przetrwać trudne chwile.

Poprzez swoje kazania ksiądz Pawlukiewicz chce dotrzeć do ludzi niewierzących i “wierzących niepraktykujących”. I udaje mu się to osiągnąć, bo przychodzą na nie nawet niewierzący!

Sięgnij po tę książkę i zapoznaj się z homiliami ks. Pawlukiewicza oraz czerp z nich inspirację na każdy dzień.

Sięgnij także po drugi tom Kazań radiowych ks. Piotra Pawlukiewicza...

Opinie naszych Klientów (43 opinii)Napisz swoją opinię

Kazania radiowe 1992-2002

Książka jest bardzo dobrze napisana, a ksiądz Pawlukiewicz pisze z mocą Pana Jezusa, jest księdzem obdarzonym ogromną charyzmą.

autor opinii: Leokadia Szczałuba

Pozycja aktualna i na czasie mimo upływu lat.

"Kazania radiowe 1992-2002 "ks.Pawlukiewicza mimo upływu lat są nadal aktualne i niosą za sobą przesłanie i refleksje na cały rok liturgiczny.By lepiej przeżywać tzn. dobrze przygotować się do przeżywania danych świąt warto sięgnąć do wybranych kazań .Są pisane dobrym przystępnym językiem zrozumiałym dla każdego .Polecam.
Alicja Śniadała
Ps.Dodam ,że pięknie wydane z piękną zakładką i zachęcającą karteczką do przeczytania.Dziękuję

autor opinii: Alicja Śniadała

Kazania radiowe ks Pawlukiewicza

Z pewnością moge polecić tolle.pl

autor opinii: Agnieszka Mech

Polecam!

Polecam z całą odpowiedzialnością korzystanie z księgarni Tolle :) zamówienie od początku do końca przebiegało bardzo sprawnie i jak najbardziej pozytywnie. Książka zakupiona przeze mnie jest wspaniałą lekturą, gorąco polecam :)

autor opinii: Ewa Skrzypek

Homilie, których nie da się już wysłuchać

Słucham Homilii księdza Pawlukiewicza od "gimbusa" i zawsze żałowałem, że nie te dostępne w internecie zaczynają się dopiero w 2005. Dzięki tej książce mogę nadrobić braki w mp3jkach. Każda homilia jest poprzedzona fragmentami Pisma Świętego. Zamierzam każdego dnia czytać fragmenty z Pisma Świętego i Homilię do nich - na głos. Wierzę, że to mnie bardzo ubogaci i przyniesie owoce.

autor opinii: Jan Koprowski

Dla każdego-:)

To piękna książka. Kazania głoszone przez ks.Pawlukiewicza dają wiele do myślenia.W doskonały prosty sposób pokazuje jak mamy odczytywać to co czasami sprawia nam trudność,czyli odczytanie tego co chce przekazać nam
Bóg. Odwołania do osobistych doświadczeń ks.Pawlukiewicza to doskonały sposób by dotrzeć do każdego . Cieszę się że zakupiłam tą książkę .Udało mi się już ,,zarazić "do czytania jej moją siostrę ,która już dawno nie miała książki w ręku-:)Polecam jak najbardziej ,na pewno zajrzę do niej nie raz gdyż jest ona bardzo wartościową książką. Pozdrawiam

autor opinii: Marzena Nowicka

Pozytywna

Z wielką przyjemnością wystawiam pozytywna opinie. Wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam wszystkim. Pozdrawiam i dziękuje za miłą transakcję.

autor opinii: Anna Kazanecka

Ksiądż Piotr jest wspaniały

Kazania znam już z relacji radiowych, ze strony internetowej. Książkę zakupiłam, aby mieć je zawsze pod ręką, serdecznie polecam Kazania ks. Piotra.

autor opinii: Kasia

b. dobra

książka b,wartościowa,podstawowy katechizm, mógłby być w każdym katolickim domu,lektura, do której się wraca,czytałam podkreślając najważniejsze sekwencje ołowkiem

autor opinii: joanna hrycak-piecuch

Czasami udaje mi się posłuchać przez radio kazania ks.Pawlukiewicza z Kościoła św.Krzyża w Warszawie, ale nie zawsze. Cieszę się więc, że ukazał się zbiór tych kazań w wydaniu książkowym. Jest to wspaniała lektura dla osób chorych fizycznie i duchowo, czyli dla nas wszystkich. Gorąco polecam.

autor opinii: Ewa Studzińska

Kilka słów o zakupionej książce

Trudno jest mi wystawić opinię o zakupionej książce, gdyż została ona kupiona jako prezent dla pewnego kapłana. Ale z tego co wiem, ponieważ wiele razy sięga on do słów ks. Piotra, to z pewnością otrzymana pozycja książkowa jest mu przydatna w pracy duszpasterskiej. Sama zdołałam przeczytać zaledwie kilka stron z tej pozycji, choć czekam, aż w/w kapłan ją skończy i wówczas ją pożyczę, wtedy będę miała większą wiedzę nt. zakupionej książki. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że kazania ks. Piotra są bardzo ciekawe, poruszają wiele potrzebnych zagadnień. Jeśli chodzi natomiast o przesyłkę, to była bardzo szybka.

autor opinii: Elżbieta Zjawin

polecam

jestem pod wrażeniem kazań - prawdy która jest w nich zawarta - te słowa pomagają w codziennym zyciu

autor opinii: Ania FS

Polecam

Polecam książke ks. Piotra Pawlukiewicza nie tylko ludziom przykutym do łóżka nie mogącym chodzić do kościoła , ale młodym. Lektura wspaniała i bardzo mądra.Po za tym kto nie słyszał kazań ks.Piotra nie żałuje.
Dziękuję za pewną i szybką dostawę

autor opinii: Roman Oberaj

Polecam!

Gorąco Polecam książkę ks. Pawlukiewicza. Bardzo spodobała mi się forma tej książki. Opowiadania księdza są oparte na faktach z Jego życia i nie tylko. Fragmenty z Biblii trafnie uzasadnione i wyjaśnione w prosty sposób. Szybko człowiek który czyta tą książkę zaczyna robić swój rachunek sumienia. Zaczyna dostrzegać rzeczy dobre,godne poklasku oraz błędne, karygodne.

autor opinii: Dominika Wrocławska

kazdy musi to miec

Ksiazka jest napisana banalnie prostym jezykiem,jest skierowana do wszystkich jak i młodszych i dla starszych.Kazdy znajdzie tu cos dla siebie i innych by móc dalej glosic dobre słowo a nawet znajdzie wiele odpowiedzi na rozne trudne pytania.Jest w niej wiele przykladów z zycia, napisana jest nawet z humorem-jak kazda ksiazka ksiedza Pawlukiewicza.Nawet najbardziej trudny z pozoru temat staje sie łatwym i przezroczyscie przedstawionym na podstawie przykładów.Wszystkie ksiazki ksiedza Pawlukiewicza , ktore przeczytałam do tej pory opisuje tym samym komentarzem-a mam zamiar przeczytac wszystkie jakie sie ukażą.Sa godne polecenia.Warto posiadac w swojej biblioteczce domowej własnie takie lektury.Jesli miałabym ocenic to stawiam najwyzsza note.

autor opinii: Barbara Dryl

coraz więcej takich książek życzę sobie i innym.chwała Panu Bogu że na nie trafiłam i na takiego ich autora..w tych tak ,,zwariowanych" do nieopamiętania czasach..nareszcie znowu PRAWDA,PRAWDZIWE WARTOŚCI,PRAWDZIWA MIŁOŚĆ.. odnoszę to do wszystkich książek ks.Pawlukiewicza do których ciągle wracam..pozdrawiam

autor opinii: Wiola P.

Przeczytaliśmy z mężem już kazania z lat późniejszych , książkę o Miłosierdziu Bożym - byliśmy pod wrażeniem ogromnej wiedzy Księdza , lekkości przekazywania trudnych treści, dlatego kupiliśmy kolejne książki - jest to po prostu uczta duchowa . Polecam to pomaga w codziennym życiu

autor opinii: Anna Wierzba

Przeczytałam wszystkie książki ks. Pawlukiewicza oprócz:
"Po co bierzmowanie?" i "Aleksander Fedorowicz po prostu ksiądz" i wszystkie z czystym sumieniem serdecznie polecam.

autor opinii: Anna

cenna pomoc w pracy nad duszą i wiarą

Bardzo lubię słuchać autora,pomaga mi trafia do mojego serca.Jego nauczanie jest pogodne ufną wiarą .Książka dobra dla ciągle zatrudnionych ,aby w przerwie przeczytać i zdać sobie sprawę, że jestem istią duchowo-cielesną.Też dobra pomoc dla początkujących kapłanów.

autor opinii: Maria Mleczko

Super książka :)

Świetne kazania napisane prostym językiem które trafiają do ludzkiego serca.Warto zainwestować w taką lekturę jak również sięgnąć po inne ksiązki ks.Piotra Pawlukiewicza zarówno dla dorosłych jak i dla młodzieży i które czyta się jednym tchem.Posiadam wiele książek ks.Piotra a także płyty CD i mogę zapewnić,że warte są poświęcenia czasu czego nikt nie będzie żałował a ubogacenie takimi książkami jak te jest wielkie.Gorąco i serdecznie polecam - czytajcie je.

autor opinii: Katarzyna z Sadownego

Przeczytałam t.1i2. Część pierwsza, to dopiero "preludium" kaznodziejskie ks.Piotra,bo w tomie 2.widać jaśniej i słychać mocniej mistrzostwo i dojrzałość kapłana (cokolwiek to znaczy). Osobiście polecam tom 2.Tak, książka dla wszystkich, bardziej ogólnie i naprowadzająco dla tych, którzy pogubili się w drodze, albo trwają w uporze wierzącego i niepraktykującego. Celne przykłady z życia, kapłańskiego również.Dla mnie pomysł trochę monotonny i nudnawy- umieszczenie w książce wielu kazań do tego samego fragmentu Ewangelii, ale to kwestia gustu i duchowości indywidualnej. Dziękuję za precyzję obsługi klienta.

autor opinii: Do wiadomości redakcji

Dobra

Uwielbiam treści kazań ks. Pawlukiewicz ale jednak lepiej znać dokładną tematykę rzeczy o której będzie mowa, tego tu brak.

autor opinii: A.N

jestem zachwycony

godne polecenia ksiazka i szybkosc zamowienia

autor opinii: adam

Opinia o książce Kazania radiowe

Jestem bardzo zadowolona, zarowno z treści książek jak również z realizacji zamowienia. Gorąco polecam zakupy w tej księgarni katolickiej.

autor opinii: Magdalena Pabis

spotkałem Autora i kilka razy słuchałem Jego przemówień, prelekcji i rozmów w telewizji.
Uważam, ze warto sięgać do tych
przemyśleń.
Zmuszają do myślenia i refleksji.

autor opinii: ks. Waldemar Gula

książka

Gorąco polecam nie tylko miłośnikom ks. Piotra :)Warto przeczytać - wszystkie zawarte w niej treści są nadal bardzo aktualne , a język ks. P.porywa nie tylko młodych :)

autor opinii: Alina Augustyn

Mądry wybór

Wysoka ocena kazań ks.Pawlukiewicza.Szykuję się do zamówienia drugiej części.
Polecam wszystkim pragnącym pogłębić swoją duchowość.
PS.Polecam również płyty CD księdza z wykładami na temat płciowości i seksualności człowieka.

autor opinii: Bartłomiej Niklas

Książka naprawdę warta polecenia. Kazania prezentowane w niej, trafiają w sedno i pozwalają zatrzymać się chociaż na chwilę i zastanowić się nad sensem istnienia człowieka. Polecam.

Hhh!
Opinia jak najbardziej pozytywna.
Profesjonalna dostawa.Wszystko na czas, bez jakichkolwiek problemów.Zdecydowanie polecam jeśli chodzi o profesjonalne podejście.

autor opinii: Mariusz Lewandowski

Kazania radiowe 1992–2002 (autor: Ks. Piotr Pawlukiewicz)

Wszystko bez jakichkolwiek problemów transakcja przebiegała wzorowo dziękuje i pozdrawiam

autor opinii: Krystian Kutyła

Ks. Piotra Pawlukiewicza nie trzeba reklamować, a wydanie Jego kazań w formie książkowej, pozwala na głębszą refleksję wygłoszonych homilii, które można z wielką stanowczością zaliczyć do pereł ambony "naszych czasów". Gorąco polecam wszystkim, a szczególnie kapłanom!

autor opinii: ks. Andrzej Ł.

spełnia ona moje oczekiwania

Wspaniałość

Kazania Ks. P. Pawlukiewicza znamy z transmisji radiowych Mszy św. z kościoła św. Krzyża w Warszawie. Każde z nich jest nadzwyczajne i odkrywcze. Marzyło nam się, aby je mieć w druku. Książka jest w najwyższym stopniu godna polecenia. Ks. Pawlukiewicz jest uważany za jednego z najlepszych kaznodziei w Polsce.

Krystyna i Marek

autor opinii: Krystyna i Marek Mietelscy

Obie książki kupiłam na prezent pod choinkę z tego względu że kazania ks. Piotra Pawlukiewicza
są godne polecenia

autor opinii: Anna Szelągowska

* * *

Książka ciekawa i warta przeczytania, polecam ! ! !

autor opinii: Jan Kotlimowski

Kazania radiowe 1992-2002

Dziękuje za przesłana książkę,którą podarowałam w prezencie .Kazań ks Piotra słu8cham na bieżąco,to wspaniała ,,strawa duchowa''.
Gorąco polecam

autor opinii: Anna Warchałowska

Piękne!

Mądre i piękne kazania. Ukazują TAK WIELE, że nie sposób czytać je jak inne książki- rozdział za rozdziałem. Jedno kazanie - jeden dzień, to mój sposób czytania tej książki. I zobaczysz- będziesz o nich myślał/a i zmieniał/a postrzeganie wielu spraw. POLECAM !!!

autor opinii: Hanna Nowicka

Krotko i na temat Boga, drugiego czlowieka i relacji ukazana w sposob przystepny dotykajac prozaicznych sytuacji zyciowych kazdego z Nas.Pozycja warta polecenia, jedyny mankament ze nie ma innych podobnych czesci czy tomikow

autor opinii: Macko

ok

Mimo że przedział czasowy jest dość szeroki treści w dalszym ciągu aktualne i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Warto jednak dodać, o czym sam autor pisze na początku, że są to kazania które były pisane z myślą o tym że będą nadawane przez radio tak więc i treści muszą być uniwersalne i przystępne dla każdego a niektóre zagadnienia tylko podkreślone- dla jednych może być to wadą dla innych zaletą

Ks. Piotr... Oto ktoś, kto ma naprawdę charyzmę i niezwykły dar od Boga... Nigdy dotąd nie czytałam ani nie słyszałam lepszych kazań.
Przykłady z życia trafiają w samo serce i unaoczniają treść ewangelii w przystępny sposób. Dzięki temu kazania pozostają długo w pamięci.
Gorąco polecam tę pozycję, ale także inne książki ks. Piotra!
PS A Wam, Kochani moi, b. dziękuję za przesyłkę.Pozdrawiam serdecznie w szczególny sposób Pana Pawła i panią Justynę:)

Super

Ks. Pawlukiewicz ma super kazania świetna sprawa... Polecam... :)

autor opinii: Paweł

Każdy chrześcijanin powinien mieć w domu Jego kazania

Czytałam "Kazania" ks. Pawlukiewicza .Bardzo mi odpowiada Jego prosty, poparty przykładami z życia styl pisania i mówienia( miałam okazje być kiedyś na głoszonych przez Niego Rekolekcjach).
Uważam, ze każdy chrześcijanin powinien mieć w domu Jego kazania.
Co prawda są one przeznaczone bardziej na Wielki Post i okresy świąteczne, ale to zupełnie nie przeszkadza, żeby czytać je w ciągu całego roku.
Naprawdę, wiele można skorzystać!
Gorąco polecam wszystkim, a szczególnie tym, którzy nie mogą z rożnych powodów być na rekolekcjach

autor opinii: Iwona Lesiak

Wspaniała książka!!!

Książkę pt."Kazania radiowe..."zakupiłam z sympatii oraz umiłowania sposobu w jaki ks.Pawlukiewicz przekazuję wiedzę o wierze, tak trudna często do wchłonięcia,ale także po to by mieć coś pięknego "dla ducha"do poduszki. Kazania spełniły wszystkie me oczekiwania. Każde rozważanie jest rozpoczęte wskazówka gdzie możemy znaleźć dane czytanie w Biblii, następnie omówione są niezwykle przystępnym, miłym językiem problemy codziennego życia do których to czytanie może sie odnosić.Polecam ta książkę młodym,osobom dorosłym oraz starszym,wszystkim którzy pragną lepiej poznać Boga i rozumieć Biblie.Ta książka jest prawdziwym SKARBEM!!!

autor opinii: Joanna Dyba

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: MO-REcords
Autor: ks. Piotr Pawlukiewicz
Rok wydania: 2002
Ilość stron: 300
EAN: 9788391069967
ISBN: 83910699-6-6
ID: 428384

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Ks. Piotr Pawlukiewicz: Kazania radiowe 1992-2002 Ks. Piotr Pawlukiewicz: Kazania radiowe 1992-2002
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...