TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kłamstwa w które wierzą dziewczęta oraz Prawda która daje im wolność

Dotarcie do słów prawdy może być trudne.

W tej książce Nancy i Dannah analizują 25 kłamstw najpowszechniej uznawanych w młodym pokoleniu, prezentując relacje uzyskane w rozmowach z dziewczętami oraz ich uczciwe opowieści o przezwyciężaniu kłamstw, w które uwierzyły.

Autorki wchodzą do indywidualnych bitewnych okopów i pokazują, jak prawda może nas wyzwalać.

Nancy Leigh DeMoss jest autorką bestsellera „Kłamstwa, w które wierzą kobiety” oraz prezenterką dwóch cotygodniowych audycji radiowych Review Our Hearts (Wejrzyjmy w nasze serca) i Seeking Him (Szukając Go), nadawanych w tysiącu radiostacji w całych Stanach Zjednoczonych. Od ponad 25 lat Nancy wytrwale zachęca do indywidualnej i zbiorowej odnowy na konferencjach i rekolekcjach.

Dannah Gresh jest autorką bestsellera „Panna młoda w bieli” i założycielką duszpasterskiej organizacji Pure Freedom (Czysta wolność), propagującej wśród mężczyzn i kobiet w każdym wieku ideę życia w moralnej czystości. Jest także autorką serii Secret Keeper (Dyskretny Opiekun) i Pursuing the Pearl (W poszukiwaniu Klejnotu). Dannah mieszka ze swoją rodziną w State College, w Pensylwanii.

Czy jesteś oszukiwana?

Nancy Leigh DeMoss i Dannah Gresh wsłuchują się uważnie w głos młodego pokolenia, wyrażany w poważnych grupach dyskusyjnych, organizowanych w skali ogólnonarodowej. Oto, co mówią dziewczęta:

Wiem, że szczęścia powinno się poszukiwać wyłącznie w Bogu, byłabym jednak zadowolona, dołączając do Niego moich bliskich znajomych.

Chyba już zawsze będę walczyć z depresją. Nigdy nie czuję się wystarczająco dobra.

Przekonuję siebie, że teksty piosenek nie mają na mnie wpływu, jednak po wielokrotnym ich usłyszeniu zdaję sobie sprawę, że jest za późno, gdyż przekazy te utrwaliły się już w mojej głowie.

Sądzę, że do małżeństwa i macierzyństwa przypisuje się zbyt dużą wagę. Chęć założenia rodziny nie jest dziś popularna.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Logos
Autor: Nancy Leigh DeMoss, Dannah Gresh
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 272
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788363488376
ISBN: 9788363488376
ID: 335869

Zobacz również

Kłamstwa w które wierzą dziewczęta oraz Prawda która daje im wolność
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...