TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kłamstwa, w które wierzą kobiety oraz prawda, która daje im wolność

Ocena:
(10 opinii)

Zobacz, jak odzyskać wolność i cieszyć się obfitym życiem w łasce Boga!

Możesz cieszyć się życiem każdego dnia!

Co powiesz na taki obraz? Wstajesz rano i z radością otwierasz oczy. Słońce świeci i napełnia Cię nową energią i siłą. Czujesz, że możesz działać, że uśmiechem możesz zawojować świat. Jesteś kochana, miła, urzekająca. Wypełnia Cię radość i poczucie spełnienia. Czujesz się bezpiecznie i wiesz, że możesz góry przenosić.

Czy takie życie nie jest piękne i pełne radości?

Dlaczego zatem tak często masz ochotę krzyczeć i płakać?

Zbyt często rzeczywistość wygląda jednak tak:

Wstajesz rano i otwierasz oczy. W głowie tylko jedna myśl - złość. Na siebie, na świat, na męża, na Boga... Znowu Ci się nie układa, masz ochotę krzyczeć i płakać, ale nie masz siły... Frustracja, rozgoryczenie, wypalenie, zniechęcenie.

Czujesz się przegrana, niekochana, niepotrzebna? Znowu czujesz się niepewnie? Gdzie podziało się Twoje bezpieczeństwo?

43% kobiet uważa: "Jestem nic niewarta", bo...

...wierzą w kłamstwa, które atakują je każdego dnia.

To z powodu kłamstwa przeżywasz porażki. To przez kłamstwo nie możesz usłyszeć swojego wewnętrznego głosu. To kłamstwo krępuje Twoje ruchy i nie pozwala Ci iść do przodu. Niektóre z nich tak się rozpowszechniły, że trudno rozpoznać w nich fałsz. Ale "najlepsze" są takie, które robią wrażenie prawdy...

Czy Twoje życie musi być budowane na kłamstwie?

Uwolnij się z sideł kłamstwa!

Możesz nauczyć się rozpoznawać kłamstwa i nazywać je "po imieniu". Możesz je zdemaskować i zastąpić Bożą prawdą. A wtedy całkowicie odmienisz swoje życie!

Czytając książkę Nancy Leigh DeMoss poznasz, zdemaskujesz i nauczysz się bronić przed 40 kłamstwami, w które wierzą współczesne kobiety. Po lekturze tej książki zapewne nie raz powiesz do siebie: "Boże, jak mogłam się na to złapać!"

Wyobraź sobie, jak bardzo zmieniłoby się Twoje życie, gdybyś uwolniła się od tych wszystkich kłamstw...

Opinie naszych Klientów (10 opinii)Napisz swoją opinię

Dobra lektura

Spośród wielu książek adresowanych do kobiet ta wyróżnia się bardzo pozytywnie. Czytałam ją w trudnym momencie życia i dała mi ona tak wówczas potrzebne pokrzepienie oraz wpuściła nieco "powietrza" w moje ciemne, duszne myśli. Potem podarowałam ją innej kobiecie, której życie weszło w "zakręt" - wierzę, że to miało sens. Nancy ( autorka ) jest ciepłą i serdeczną kobietą, która jest jak mądra starsza siostra pouczająca z miłością. Książka ta inspiruje, zachęca do własnych rozważań i przemyśleń. Pokazuje, jak ogłupiane jesteśmy przez pewne hasła - i jak te kłamstwa nas podkopują. Osobiście podsumowałabym tę publikację tak: niezłe "wietrzenie" w głowie w ramach myślowych porządków. :-) Będzie to super prezent dla niewiasty w każdym wieku.

autor opinii: Maria z Rzeszowa

Książka z początku wydawała mi się trochę nudna.Jednak po przeczytaniu jej stwierdzam,że jest dobrą terapią dla umęczonych kobiet,zwłaszcza tych,które niosą swój codzienny krzyż.
Na nowo przywraca nas na tory "biblijnej żony",która podejmuje każdego dnia służbę dla dzieci i męza i nie ulega złudzeniom współczesnego świata.

autor opinii: Danuta Ostalecka

Ciekawa

Ciekawa książka napisana przez kobietę dla kobiet.

autor opinii: Aleksandra Bieniak

Książka niestety nie spełniła moich oczekiwań. Myślę , że zbyt płytko podchodzi do niektórych problemów kobiet, a nie wszystko da sie tak prosto wytłumaczyć i od razu zmienić.

Warto przeczytać

Książka dosyć ciekawa, porusza bardzo istotne zagadnienia. Nie ze wszystkim się zgadzam, co jest w niej napisane, niemniej jednak autorka rzuca światło na pewne postawy i przekonania, które rzeczywiście są kłamstwem na temat nas, kobiet.

autor opinii: Magdalena Dąbrowska

sam tytuł przemawia

Witam wszystkich,

muszę się przyznać, że z braku czasu i z tego, że kończę czytać "Urzekającą", do tej książki jeszcze się nie dobrałam.... ale jak tylko to zrobię, na pewno podzielę się z Państwem wrażeniami...

p.s sam tytuł i okładka, na którą spoglądam codziennie rano, do mnie bardzo przemawia .... po przejrzeniu tej książki, zobaczyłam że są tam odniesienia i zadania do wykonania (przeczytaj dany fragment w Piśmie Świętym) i już wiem, że ta książka jest wspaniała.... Bo prawda i wyzwolenie z kłamstwa, w którym żyją kobiety, może nastąpić tylko i wyłącznie w Bogu!

autor opinii: Izabela Karchut

Treści zawarte w książce okazały się bardzo pomocne mojej żonie, o czym ostatnio rozmawialiśmy. Osobiście również chcę tę pozycję przeczytać.

autor opinii: Marcin

Książka "Kłamstwa, w które wierzą kobiety" zawiera wiele cennych wskazówek dla wszystkich kobiet, które chciałyby żyć w harmonii i przyjaźni z Bogiem.
Polecam ją szczególnie matkom, aby chroniły swoje dzieci przed wpływami kłamstw, które są rozpowszechniane na świecie i potrafiły nauczyć je odrzucać fałsz i kształtować poglądy na to, co w życiu cenne, piękne i ważne. Rozwój duchowy dziecka jest równie ważny jak zdrowie fizyczne. Błędy popełniane przez rodziców są często nie do naprawienia.

autor opinii: Bożena Saciuk

Polecam :)

Polecam z całego serca :) Pokazywane są mechanizmy, którym ulegają kobiety w dzisiejszym świecie. Na szczęście pokazywana jest także prawda, która wyzwala :)
Polecam wszystkim :)

autor opinii: Kasia

Mocna!

Dla mnie książka bardzo mocna! Autorka demaskuje, bez owijania w bawełnę, wiele schematów myślenia, którym ulegamy my, kobiety, a które tak naprawdę są nieprawdą, np. taka już jestem i nic z tym nie zrobię. Bardzo często budujemy wokół własnych serc "mury" takich kłamstw i się w nich dusimy. Tracimy mnóstwo energii na wierzenie w te kłamstwa. Zobaczenie tych kłamstw pomaga wziąć odpowiedzialność za własne życie, emocje. Najwyższy czas rozwalić te więzienne mury i wyjść na wolność! Najwyższy czas żyć prawdą, którą daje nam Bóg w swoim słowie.

autor opinii: Justyna

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Logos
Autor: Nancy Leigh DeMoss
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 280
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788386941827
ISBN: 978-83-86941-82-7
ID: 254763

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Kłamstwa, w które wierzą kobiety oraz prawda, która daje im wolność Kłamstwa, w które wierzą kobiety oraz prawda, która daje im wolność
41.21 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...