TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kobieta. Kapłaństwo serca

Ocena:
(4 opinii)

W ostatnim dziesięcioleciu w naszym społeczeństwie zaszły znaczące zmiany; istotnej zmianie uległa też sytuacja kobiety. Ewolucja ta otwarła przed kobietą wiele zamkniętych dotąd drzwi, i w licznych dziedzinach dopiero teraz kobieta może w pełni się wykazać. Tymczasem, nie wydaje się, by wyzwolenie na poziomie działania przyniosło jej rozwiązanie głębiej tkwiących problemów. Choć na zewnątrz pozornie rozkwita, wydaje się panią swego życia, często jest to jedynie zewnętrzna otoczka, która skrywa egzystencjalny niepokój.

W książce tej kobieta zwraca się do kobiet. Ukazuje specyfikę, trud i radość ich powołania, w każdym wypadku zachwycając się jego pięknem.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Godne uwagi.

Świadectwo prawdziwej kobiecości w ujęciu chrześcijańskim, dającym życie i nadzieję. Dla kobiet każdego stanu poszukujących swojej torzsamości. Polecam.

autor opinii: Piotr

Antidotum na "feministyczną" wizję kobiety.

Pierwszy raz spotkałam się z tak mądrym podejściem do roli kobiety w świecie, wiele rzeczy od razu wprowadziłam w życie z zaskakująco pozytywnym rezultatem. Gorąco polecam, poszerza horyzonty.

autor opinii: Marta Sommer

Książka, którą warto nie tylko przeczytać, ale i mieć.

Książkę "Kobieta kapłaństwo serca" kupiłam po raz drugi. Wcześniej pierwszą swoją książkę przez dwa lata pożyczałam różnym koleżankom w pracy. Ostatnio jedna z nich czytała tą książkę i widziałam, że bardzo by ją chciała mieć na dłużej. Więc postanowiłam, że jej ją sprezentuję i zamówiłam sobie drugą. Ta książka zmieniła moją perspektywę patrzenia na mnie samą, na mojego męża i na nasze wzajemne relacje po 25 latach naszego udanego i szczęśliwego małżeństwa. Otrzymałam jej tytuł od mojego spowiednika benedyktyna z Tyńca i jestem Mu za to bardzo wdzięczna. Pozdrawiam.

autor opinii: Maria Michalska

Bardzo ważna pozycja

Książka odpowiada na nurtujące wiele kobiet pytania o potrzebę miłości i odpowiadania na nią przez mężczyzn. Dla rozwoju duchowości i poznania wartości kobiecego serca - warto.

autor opinii: Aleksandra

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: Jo Croissant
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 349
Wymiar [mm]: 123x195
EAN: 9798370333927
ISBN: 83-7033-392-3
ID: 267931

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Kobieta. Kapłaństwo serca Kobieta. Kapłaństwo serca
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...