TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kobieta pewna siebie. Jak przestać w siebie wątpić i zacząć żyć

Ocena:
(31 opinii)

Wiele kobiet wyobraża sobie, że gdyby tylko były wyższe, szczuplejsze, mądrzejsze czy młodsze lub miały wszystko, czego pragną, od razu miałyby większą pewność siebie… Znasz to uczucie?

Jak często porównujesz się z innymi osobami i czujesz, że nie jesteś tak utalentowana, mądra lub piękna jak one?

Zdarza Ci się, że kiedy myślisz o czymś, co chciałabyś zrobić, nagle jesteś blokowana przez falę lęku i w sercu pojawia Ci się myśl: “Nie dam rady tego zrobić, nie jestem wystarczająco dobra”? Czy paraliżuje Cię brak wiary w siebie, który nie pozwala Ci podjąć odważnych decyzji?

Bóg zaprasza Cię, żebyś wyszła z mroku zwątpienia i zaczęła żyć odważnie!

Sięgnij po tę wyjątkową książkę i zobacz, jak odnaleźć autentyczną pewność siebie, za którą tęsknisz. Czytając Renee Swope, poczujesz się tak, jakbyś piła kawę z przyjaciółką.

Renee mówi o wyzwaniach, przed którymi stoi współczesna kobieta, opierając to wszystko na świadectwie własnego życia, które poruszy Cię swoją szczerością.

Na końcu każdego rozdziału znajdziesz pytania i modlitwy, które pomogą Ci przełamać swoje myślenie, nabrać pewności siebie i otworzyć się na Boże obietnice względem Ciebie.

Zobaczysz, że Bóg pomoże Ci pokonać Twoich wewnętrznych wrogów: strach i zwątpienie, i obdarzy Cię odwagą, jakiej wcześniej nie znałaś.

Renee Swope to znana prelegentka konferencji dla kobiet, uczy kobiety żyć w Chrystusie, to jej życiowa pasja. Pełni funkcję dyrektora wykonawczego fundacji Proverbs 31 Ministries oraz współprowadzi w radiu popularną audycję P31, w której łączy się z tysiącami kobiet w różnych wieku i na różnych etapach życia. Jej książka "Kobieta pewna siebie" zdobyła świetne recenzje na Amazonie, uzyskując 580 recenzji, w tym aż 490 pięciogwiazdkowych!

Opinie naszych Klientów (31 opinii)Napisz swoją opinię

Opinia pozytywna

Książka fajna. Polecam
Daje do myślenia.

autor opinii: Małgorzata Jankowska

Nie czekajcie z lekturą

Dziewczyny - im szybciej to przeczytacie, tym mniej błędów popełnicie. Naprawdę warto.

autor opinii: Sylwia Baranowska

książka, którą warto przeczytać

Każdy z nas nosi sobie jakieś zranienia, czy to spowodowane jakimiś traumatycznymi zdarzeniami z dzieciństwa, czy już na etapie dorastania, dojrzałości. I to jest książka, która pozwala na przepracowanie naszego dotychczasowe życia, a dodatkowo ubogaca nas autorka doskonałą znajomością teologii , pisma świętego. Bardzo polecam wszystkim , bez wyjątku.

autor opinii: Brygida Kogut

pozytywna

książka wspaniała tylko ciężko zrealizować te zasady,ale zawsze do niej wracam by sobie uzmysłowić, jak dużo zależy zarówno ode mnie jak i mojego otoczenia.Polecam ją bo czytać ją można wciąż od nowa i odkrywać coraz więcej .

autor opinii: Regina Cydzik

Przeczytać jeszcze raz

Gdy zaczęłam czytać pomyślałam,że nie tego się po tej książce spodziewałam; amerykańskie klimaty to przecież nijak się ma do polskiej rzeczywistości. Po zagłębieniu się w treść, przemyślenia autorki jej odneisienia do Pisma Świętego już wiem, że będę jeszcze wielokrotnie do niej sięgać, ponieważ ma wartości uniwersalne.

autor opinii: Teresa Kulicka

Pozytywny

Każda kobieta powinna ją przeczytać. Zobaczysz siebie od nowa, jeżeli poszukujesz swojego Ja zgodnie z wolą Bożą.

autor opinii: Halina

Polecam gorąco

Książka pozwala spojrzeć na siebie z dystansem, ale bardzo pozytywnie, odnaleźć tak bardzo potrzebny spokój ducha. Polecam wszystkim Paniom!

autor opinii: Iza Nowakowska

Fenomenalna. Słowa zawarte w książce, której autorem jest jedna kobieta-tak niezwykła, powodują, że odkrywamy, że są niewypowiedzianymi, ukrytymi, nieznanymi słowami nas samych. Pozwala odkryć tajemnicę zawartą w naszych sercach, która została zagłuszona z różnych przyczyn. Dziękuję za tę książkę. :) Polecam z całego serducha.
,, Jeśli nie znamy pragnień naszego serca, spędzamy życie na spełnianiu pragnień innych ludzi. Czas zadać sobie pytanie : Czy nie zajmuję się tym, do czego Bóg powołał być może inne osoby? "

Kobieta

Książka bardzo pomaga w codziennych zmaganiach się z samą sobą i ze swoimi słabościami. Bardzo pomaga mi w pokonywaniu zbyt małej wiary w siebie i niskiego poczucia własnej wartości. Polecam

autor opinii: Monika

Podarowałem żonie

Książka dla mojej kobiety i pewnie nie tylko

autor opinii: Dariusz Kowalski

kupiłam tę książke na prezent dziewczynie która ma brak wiary w siebie i bez przerwy patrzyła na innych zamiast na siebie

autor opinii: marta reszka

nauczyć się pewności siebie

Zakupiłam tę książkę dla mojej siostry która przechodzi ogromne trudności małżeńsko/ rodzinne, powoli odzyskuje wiarę w siebie, (Bożą siłę)oczywiście książka nie zmieni sytuacji w której się znajduje ale diametralnie zmieni nas, nasze widzenie, nasze reagowanie na czasem beznadziejne ludzkie/kobiece tragedie.

autor opinii: Małgosia Lasiak

Kerygmat dla kobiet

Obowiązkowa lektura kobiet szukających Boga i niepewnych siebie. Dzięki niej dowiedziałam się, ze pewnośc siebie mogę oprzeć na Słowie Bozym i miłości Jezusa. Polecam kolezankom.

Kobieta pewna siebie

Książka jest na czasie.Opowiada o kobicie wcześniej zranionej przez najbliższą osobę, od której ciągle pragnęła akceptacji. Stając się dojrzałym człowiekiem sama trafnie rozpoznała swój problem.Przykład bohaterki daje nam przejrzystość w rozpoznawaniu jakich ludzi potrzebujemy, z jaką osobowością, w swoim otoczeniu aby móc funkcjonować w życiu bez zakłóceń we własnej osobowości, a świat otaczający ,postrzegać jako niezgłębione źródło możliwości dających nam żyć tak jak chcemy.

autor opinii: Zofia Ptak

Lektura każdej kobiety

Przeczytałam książkę bardzo szybko. Nie wszystkie ćwiczenia zrobiłam, jednak wrócę do niej na pewno. Autorka dzięki przykładom ze swojego życia oraz sytuacjom, jakie zdarzyły się jej bliskim - staje się bliższa dla czytelnika. Nie czytamy o kimś obcym, tylko o sobie. Świadectwa opisane w książce są przykładami z życia każdego z nas. Były momenty, że bardzo się uśmiałam. W skrócie powiedziałabym tak - ta książka pokaże Ci jak rozmawiać z Bogiem codziennie, co chwila, w każdej sytuacji. Jak się do Niego zwracać, jak modlić, jak czytać Pismo Święte. Naprawdę wstawianie swojego imienia do Psalmów czy Ewangelii daje inne światło do czytania Biblii. Cieszę się, że dzięki tej książce to odkryłam.

autor opinii: Małgorzata T.

Świetna książka

Bardzo interesująca książka, na początku czytanie szło mi powoli ale potem to już w tempie błyskawicy, chociaż do tej książki trzeba cały czas wracać i prowadzić refleksje na temat swojego życia i postępowania. Z całą pewnością książka bardzo w tym pomaga. Polecam !

autor opinii: Monika Baran

POLECAM

Otrzmalam odpowiedz na moje zmagania.Gdzie jest przyczyna moich problemów. Polecilam już kilku osobom.

autor opinii: Jadwiga Prokorym

:)

Idealna książka dla każdej kobiety, bez limitu wiekowego. Wspiera, podnosi na duchu, pokazuję jak bardzo kobieta jest ważna w oczach Boga, daję nadzieje i siłę do zmiany. Z serca polecam!


autor opinii: Łucja Pasiowiec

Kobieta pewna siebie

Książka pomogła mi w moich rozterkach, lubię po nią sięgać, bo dodaje mi wiary w moje siły. Każda kobieta powinna tę ksiązkę przeczytać, szczególnie wtedy, gdy nie jest pewna, czy idzie w dobrym kierunku oraz by uwierzyć we własne siły.

autor opinii: Hanna Munz

:-)

Wspaniała książka! warto przeczytacz i wprowadzić w życie :-)

autor opinii: Kasia G

genialna!

Napisana prostym językiem, przypominająca o obietnicach Boga, dzięki którym kobieta może się "wyprostować". Zachęca do sięgania do Pisma Świętego, do fragmentów, które nas podnoszą jak historia Sam (samarytanki) i odnajdywania swojej osoby w postaciach z Pisma, do rozmowy z Bogiem. Cieszę się, że sięgnęłam po nią w przygnębiającym momencie mojego życia - pomogła mi przywrócić poczucie wartości, zachęciła do walki z tym, który notorycznie podpowiada, że nie jestem wystarczająco dobra, zachęciła do modlitwy o napełnienie każdego obszaru mojego życia Bożą miłością jak stągwi kamiennych...i wiele wiele innych dobrych śladów pozostawiła na mojej drodze duchowego rozwoju. Polecam gorrrrąco!!! :)

autor opinii: DOMi

Kobieta pewna siebie

Bardzo gorąco zachęcam do przeczytania książki Kobieta pewna siebie. Książka pozwala odkryć nową, wspaniałą kobietę taką jakiej do tej pory w sobie nie wdzieliśmy. Zmienić spojrzenie na wiele kwestii ,zacząć od nowa żyć pełną piersią i cieszyć się drobiazgami.

Dobra książka, porusza wiele zagadnień i jest pomocą w pokonywaniu siebie, doświadczeniu tego że ktoś też ma podobne problemy z którymi się boryka na codzień

autor opinii: Małgorzata Markiewicz

Warto zapoznać się z tą książką ,zwłaszcza gdy nie za bardzo sobie radzimy z przyjęciem prawdy o sobie , o Bogu i sytuacji w jakiej się znajdujemy . Często udając ,że wszystko jest w porządku , gdy tak naprawdę tak nie jest. Ta książka pomaga odzyskać pewność siebie.,Pomaga uwierzyć ,że Bóg naprawdę się o nas troszczy i ,że nigdy nie pozostawia nas samych sobie. Polecam.

autor opinii: SYLWIA KRZYSIEK

Wartościowa lektura

Polecam tą książkę. Książka przedstawia źródło poczucia wartości kobiety - Boga i Słowo, Obietnice Boże. Mam zamiar często wracać do treści zawartych w tej książce.

autor opinii: Aleksandra Bieniak

Wyjdż z mroków zwątpienia i uwierz w siebie

Książka "Kobieta Pewna Siebie", choć jeszcze nie skończyłam czytać do końca, polecam wszystkim kobietom, aby umiały radzić sobie z wątpliwościami oraz lękami, które dopadają każdą z nas.

autor opinii: Elżbieta Nowicka

Książka super

Witam,
Przeczytałam wiele książek o podobnej tematyce, potrzebuję więcej wiedzieć z powodów również zawodowych. Ta książka jest bardzo, bardzo dobra. Każda kobieta, która pragnie przeżyć na serio życie, powinna przeczytać
a może nawet bardziej przestudiować książkę: "Kobieta pewna siebie. Jak przestać w siebie wątpić i zacząć żyć" Wszystkim czytelniczkom tej książki życzę podobnych przeżyć, pozytywnych przemyśleń i wzmocnienia którego dostarczy ta książka. Pozdrawiam

autor opinii: Anna Kaczmarczyk

Super

Wspaniala książka, pełna ciekawych treści, Każdy rozdział zawiera bogate doświadczenia autorki i można w nich odnaleźć wiele podobnych doświadczeń oraz utożsamić je z własnymi odczuciami. POLECAM W 100 PROCENTACH!!!

dla każdej kobiety

Piękna, biblijna, realistyczna - cudo! Choć jestem mężczyzną to bardzo przydaje mi się świetna tabela z cytatami z Pisma Świętego.

autor opinii: Mariusz

Kobieta pewna siebie

Dla mnie, to już nie tytuł książki, ale cząstka mnie samej, mojego życia. Autorka swobodnie opowiada o sobie, a mnie się wydawało, czytając tę książkę, że pisze o mnie. Myślę, że kobiet takich jak autorka, jak ja jest znacznie więcej. Okazuje się, że jesteśmy podobne, mamy podobne problemy, tylko same kryjemy się przed własnym cienuem. Nie potrafimy przyznać się do słabości. Uważamy, że tylko wtedy będziemy cenione, jeśli będziemy okazywać co umiemy i co jeszcze potrafimy zrobić. Jeśli coś w życiu wychodzi nam gorzej, to traktujemy to jako porażkę, uważamy się za te gorsze. Tymczasem autorka otwiera mam oczy i nazywa wszystko po imieniu. Czytając tę książkę zdecydowanie nabiera się wiary w siebie, poczucia własnej wartości. A przede wszystkim uświadamiamy sobie, że nie jesteśmy same, jesteśmy kochane i potrzebne.
Gorąco polecam! Książka jest odpowiednia na gorące dni, ale też i na długie, zimne wieczory.

autor opinii: Dorota

Pozytywne zaskoczenie!

książka napisana tak prosto i przystępnie, jakby się toczyło luźną rozmowę z autorką :) Ale przede wszystkim jest naprawdę mądrą terapią dla tych kobiet, które gdzieś utknęły w swoim życiu i które się boją ruszyć do przodu. Bardzo polecam!

autor opinii: Kama

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Renee Swope
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 232
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788377974193
ISBN: 9788377974193
ID: 329458

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Kobieta pewna siebie. Jak przestać w siebie wątpić i zacząć żyć Kobieta pewna siebie. Jak przestać w siebie wątpić i zacząć żyć
29.95 zł
23.73 zł
Oszczędzasz 6.22 zł (21%)
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...