TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kobieta pewna siebie. Jak przestać w siebie wątpić i zacząć żyć

Wiele kobiet wyobraża sobie, że gdyby tylko były wyższe, szczuplejsze, mądrzejsze czy młodsze lub miały wszystko, czego pragną, od razu miałyby większą pewność siebie… Znasz to uczucie?

Jak często porównujesz się z innymi osobami i czujesz, że nie jesteś tak utalentowana, mądra lub piękna jak one?

Zdarza Ci się, że kiedy myślisz o czymś, co chciałabyś zrobić, nagle jesteś blokowana przez falę lęku i w sercu pojawia Ci się myśl: “Nie dam rady tego zrobić, nie jestem wystarczająco dobra”? Czy paraliżuje Cię brak wiary w siebie, który nie pozwala Ci podjąć odważnych decyzji?

Bóg zaprasza Cię, żebyś wyszła z mroku zwątpienia i zaczęła żyć odważnie!

Sięgnij po tę wyjątkową książkę i zobacz, jak odnaleźć autentyczną pewność siebie, za którą tęsknisz. Czytając Renee Swope, poczujesz się tak, jakbyś piła kawę z przyjaciółką.

Renee mówi o wyzwaniach, przed którymi stoi współczesna kobieta, opierając to wszystko na świadectwie własnego życia, które poruszy Cię swoją szczerością.

Na końcu każdego rozdziału znajdziesz pytania i modlitwy, które pomogą Ci przełamać swoje myślenie, nabrać pewności siebie i otworzyć się na Boże obietnice względem Ciebie.

Zobaczysz, że Bóg pomoże Ci pokonać Twoich wewnętrznych wrogów: strach i zwątpienie, i obdarzy Cię odwagą, jakiej wcześniej nie znałaś.

Renee Swope to znana prelegentka konferencji dla kobiet, uczy kobiety żyć w Chrystusie, to jej życiowa pasja. Pełni funkcję dyrektora wykonawczego fundacji Proverbs 31 Ministries oraz współprowadzi w radiu popularną audycję P31, w której łączy się z tysiącami kobiet w różnych wieku i na różnych etapach życia. Jej książka "Kobieta pewna siebie" zdobyła świetne recenzje na Amazonie, uzyskując 580 recenzji, w tym aż 490 pięciogwiazdkowych!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Renee Swope
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 232
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788377974193
ISBN: 9788377974193
ID: 329458

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Kobieta pewna siebie. Jak przestać w siebie wątpić i zacząć żyć Kobieta pewna siebie. Jak przestać w siebie wątpić i zacząć żyć
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...