TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kobiety, które kochają za bardzo

Ocena:
(4 opinii)

Doskonały poradnik dla kobiet zaangażowanych w destrukcyjne uczucia do niedojrzałych emocjonalnie mężczyzn. Destrukcyjnym związkom mówimy NIE!

"Kobiety, które kochają za bardzo" to doskonały poradnik dla kobiet zaangażowanych w destrukcyjne uczucia do niedojrzałych emocjonalnie mężczyzn.

Robin Norwood analizuje przyczyny, które skłaniają kobiety do wchodzenia w takie toksyczne związki. Z tej książki czytelnik dowie się, dlaczego kobiety kochają za bardzo, dlaczego podporządkowują niewłaściwym mężczyznom całe swoje życie, jak rozpoznać chore związki, których korzenie tkwią zwykle w dzieciństwie.

Autorka także uczy, jak zwyciężyć w walce z uzależnieniem od rujnującego życie uczucia, ocalić własną osobowość, odzyskać godność i poczucie własnej wartości i stworzyć dojrzały i satysfakcjonujący związek.

Robin Norwood to znana psychoterapeutka amerykańska specjalizująca się w terapii rodzin. Zajmuje się leczeniem szeroko rozumianych uzależnień. Przez wiele lat pracowała z żonami alkoholików.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Warta zakupu!

Książka warta zakupu, nawet bardzo, wyjaśnia wiele wątpliwości i mi pozwoliła zrozumieć bardzo dużo i spojrzeć inaczej na pewne kwestie. Z całego serca polecam

autor opinii: Magda

Godna polecenia

Robimy dla innych tak wiele, staramy się by wszystko wypadło perfekcyjnie, a mimo to nie czujemy się spełnione... Kochamy ponad wszystko, a to sprowadza falę cierpień. Robin Norwood wyjaśnia dlaczego tak się dzieje, oraz podpowiada jak się z tym uporać. Mamy prawo do przeżywania szczęścia, jednak (zupełnie nieświadomie!)zamykamy na nie swoje serca. Książka uczy zdrowych relacji w związku, otwiera umysł i motywuje do budowania w sobie godności i poczucia własnej wartości. Pomaga wyrwać się z tej niebezpiecznej pułapki. Wszystkim poszukującym życzę powodzenia! :)

autor opinii: Magdalena

Doskonała ksążka

Doskonały poradnik psychologiczny, który powinna przeczytać każda kobieta i osoba wykorzystywana przez partnera, rodzinę, kolegów itd, czyli uzależniona od opiekowania się innymi

autor opinii: Mirecka

Doskonały poradnik psychologiczny

Bardzo dobry poradnik. Dobra książka, którą trzeba czytać uważnie. Pomaga pozbierać się w życiu, odnaleźć swoje miejsce. Pani Robin Norwood napisała wspaniałą terapię psychologiczną.

autor opinii: Jo. Mi.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rebis
Autor: Robin Norwood
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 304
Wymiar [mm]: 150x225
EAN: 9788378187516
ISBN: 9788378187516
ID: 314803

Zobacz również

Kobiety, które kochają za bardzo
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...