TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kochaj Mnie

Ocena:
(12 opinii)

To opowieść o Winnicy, to dialog z jej mieszkańcami. To nieustanne docieranie się Boga i ludzi. Między nimi stoi jeden człowiek, który ma niezwykły dar stawiania ludzi pod znakiem STOP. Tacy ludzie nagle hamują, zaczynają się zastanawiać.

Dlaczego właściwie zazdroszczę swojemu sąsiadowi nowego samochodu? Dlaczego dokonuję czasami bezsensownych wyborów w swoim życiu? Dlaczego zwracam się do Boga tylko wtedy, gdy coś mi nie wyjdzie? Dlaczego będąc w kościele nie potrafię się skupić, nie mogę poczuć więzi z Bogiem? Czy coś jest ze mną nie tak?

Nie jest "nie tak", po prostu trochę się zagubiłeś. Wielu chrześcijan tego doświadcza. Najważniejsze to znowu się podnieść. Chcesz dokonać tego sam? W porządku, ale najpierw zobacz, czy zapoznanie się z przemyśleniami ks. Zbigniewa Maciejewskiego nie będzie o wiele lepszym rozwiązaniem.

To kapłan, który w 2009 r. trafił do parafii o wdzięcznej nazwie Winnica. "Sprawdziłem, że słowo "winnica" występuje w Biblii 137 razy" - powiedział swoim parafianom już na pierwszym kazaniu.

Przez kartki papieru czuć jego entuzjazm... Takich kazań będzie więcej, łącznie 47. Zostały zawarte w książce "Kochaj mnie". To drugi tom bestsellerowej serii "Pod prąd" (pierwszy tom Prostytutka idzie do nieba doceniło wielu naszych Klubowiczów).

Niemal każde kazanie ks. Maciejewskiego zmusi Cię do refleksji, poza tym dowiesz się z nich m.in.:

  • dlaczego czasem powinieneś przestać chodzić do kościoła?
  • czy słusznie zazdrościsz?
  • co to znaczy, że Bóg jest święty?
  • dlaczego nie możesz traktować Boga jak chłopca na posyłki?
  • jak świętować Triduum Paschalne?

Po przeczytaniu tej krótkiej, ale niezwykle wartościowej książki ks. Zbigniewa możesz zyskać siły do życia. Możesz rozwiązać problemy związane z wiarą i sprawić, że stanie się silniejsza. Po prostu będzie chciało Ci się żyć! Głębsza więź z Bogiem może sprawić, że będziesz podejmował lepsze wybory w życiu, co wpłynie na Twoje zdrowie psychiczne i fizyczne, jak również na Twoich bliskich.

Ks. Maciejewski ma niezwykły dar stawiania ludzi pod znakiem STOP... Sięgnij po zbiór kazań "Kochaj mnie" i przekonaj się o tym.

Opinie naszych Klientów (12 opinii)Napisz swoją opinię

Wszystko w porządku

Wszystko ok, Szybka wysyłka, produkt zgodny z opisem. Polecam!

T-166383.

Bardzo dziękuję za książkę szybko zostało zrealizowane zamówienie no i osoba której książkę ofiarowała była bardzo zadowolona

autor opinii: JOLANTA GŁODOWSKA

ważna i praktyczna

Bardzo spodobał mnie się tok rozumowania ks. Z. P Maciejewskiego. Sam jestem kapłanem, potrzebuję zatem wzbogacać swój warsztat kaznodziejski, a książka ta jest dla mnie cenną i wartościową pomocą.

autor opinii: Andrzej Gierczak

"Kochaj Mnie..." wciąż szepcze Bóg

Książka na początku wzbudziła mieszane uczucia, nie do końca to na co się nastawiłam ale... z każdym kazaniem coraz bardziej wciągająca i zmuszająca do przemyśleń, do nie których kazań nadal wracam. Piękne kazania dotyczące Triduum Paschalnego i Wielkanocy dzięki którym wiele zrozumiałam.

Pięknie mówi o tym że Bóg wciąż czeka na nas, rodzi się i oddaje za nas życie, z miłości uczynił nas wolnymi, ale by się nimi prawdziwie stać musimy usłyszeć pośród całego zamętu tego świata "Kochaj mnie..." i odpowiedzieć na wezwanie.

autor opinii: Ewelina

Do rozmyślania

Krótkie, ale za to konkretne kazania pogrupowane tematycznie, zmuszają do myślenia. Serdecznie polecam :-)

autor opinii: Aneta

Polecam

Warto przeczytać, przemyśleć i znowu wrócić do poczytania.

autor opinii: Małgorzata

Kochaj mnie

Super książka!!!
Wiele cennych wskazówek i przemyśleń jak żyć aby nasze życie duchowe ciągle się rozwijało. Polecam ,naprawdę warto przeczytać

autor opinii: Elżbieta Czerepak

"Kochaj mnie"

Wrocila nadzieja przy czytaniu z modlitewnym skupieniem, ze o naszej Wierze mozna pisac jezykiem prostym , przystepnym.
Ciesze sie ze ta nadzie\je wrócił mi Ks Maciejewski, trafiajac swoimi słowami do zakamarkow mojego serca.
Życzę Mu aby w dalszych latach, mam nadzieje aktywnego kaplanskiego zycia nie " ubogacał" swoich kazań trudnymi teologicznymi rozwazaniami!
Szczęść Boze !

autor opinii: Stanislaw Kot

Świetne kazania

Muszę przyznać, że uwielbiam kazania ks. Maciejewskiego :) Rozważam po jednym przed snem. Czasem znajduję w nich słowa pocieszenia, otuchy, zachęty do życia. Czasem jest to słowo upomnienia, wezwania do przemiany myślenia, życia. Czasem jest to słowo, które pociąga za sobą dziękowanie Bogu. Jednym słowem... trafia prosto w serce. I zawsze wszystko jest skupione wokół pasji nad Słowem Bożym.

autor opinii: Justyna

Kochaj Mnie

Jest to książka do której zaglądam każdego wieczoru....tak na przemyślenia

autor opinii: Ewa Domalska

Superlatyw

Szczerze polecam. Warto przeczytać!

autor opinii: Ks. Bogdan

super prezent

wspaniałe przemyślenia ks. Zbigniewa..już kolejne zresztą...przeczytałam chociaż kupiłam na prezent dla jego miłośników i naśladowców..... byli zachwyceni!!!

autor opinii: Anna Schroeder

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Natan
Autor: ks. Zbigniew P. Maciejewski
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 148
EAN: 9788363875053
ISBN: 9788363875053
ID: 445553

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Kochaj Mnie Kochaj Mnie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...