TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Krokodyl dla ukochanej

Ocena:
(59 opinii)

„Jeśli nie chcesz mojej zguby, Krokodyla daj mi luby". Zapewne wszyscy znamy te słowa z "Zemsty" Aleksandra Fredry. Tak to już bywa w relacjach damsko-męskich, że kobieta wystawia mężczyznę na próbę.

Dlaczego tak się dzieje i czy właśnie tak powinno być? Zastanawiasz się, jak sprawdzić czy Twój wybranek jest naprawdę "tym jedynym"? Jak wesprzeć mężczyznę w jego działaniach?

Dzięki książce Jacka Pulikowskiego dowiesz się, jak sprawić, by poczuł się w pełni wartościowy i jak wesprzeć rozwój ukochanego. Poznasz męską naturę, nauczysz się rozmawiać z mężczyzną i zrozumiesz, że Twoja opinia jest dla niego bardzo ważna. Lektura książki pozwoli Ci odnaleźć swoje miejsce u boku mężczyzny oraz nauczy Cię wykorzystywać Twój urok osobisty w jego rozwoju. Dowiesz się, jak przygotować ukochanego do roli męża i ojca.

Ponadto w książce znajdziesz podpowiedzi:

  • jak sprawić, by Twój wybranek traktował Cię szarmancko i z godnością
  • jak nauczyć mężczyznę bycia odpowiedzialnym
  • jak mobilizować ukochanego do działania
  • jak budować jego autorytet w oczach dzieci
  • jak dać mężczyźnie władzę, ale tak by jej nie nadużywał
  • jak sprawić by mężczyzna był przewodnikiem w wierze

Przeczytaj tę książkę i zacznij już dziś pracować nad rozwojem swojego mężczyzny!

Opinie naszych Klientów (59 opinii)Napisz swoją opinię

Dla ukochanej

Podpowiedzi w poznaniu drugiej płci są nieocenione gdy rzeczywiście tak jest. Poznanie i zrozumienie jest połową sukcesu. Drugą połowę trzeba wypracować u siebie.

autor opinii: Ewa Potapczyk

Naiwne i schematyczne

A co, jeśli kobieta po wielokroć przewyższa swego mężczyznę intelektem, logiką, zdolnościami, pracowitością, dzielnością, odpowiedzialnością. Jeśli mężczyzna jest słaby i nieodpowiedzialny, nie poczuwa się do roli głowy rodziny, do jej utrzymania i dbania o jej byt? Jeśli kobieta jest zmuszona do samodzielnego utrzymania rodziny, a mężczyzna nic nie robi, nie pracuje, a w domu też nie kiwnie palcem? Kto kogo powinien wtedy wspierać w rozwoju?

autor opinii: Cyntia Molko

Najgorsza książka jaką można polecić młodej kobiecie

Nie wiem jakim cudem poleca się tą książkę. Jest mocno szowinistyczna.
Jak można w XXI wieku wmawiać kobietom, że nie potrafią myśleć logicznie?
Że nie potrafią podejmować racjonalnych decyzji?
Dla mnie wydawnictwo powinno wstrzymać nadruk i sprzedaż tej zacofanej książki.

autor opinii: Monika Gołaś

Meżczyzna bardziej umysłem się kieruje w życiu.

Bo inaczej działa inteligencja,wola,uczuciowość i instynkt u niego i u niej .Warto to wiedzieć wcześniej,żeby nie było później reklamacji do teściowej.

autor opinii: Barbara R.

Opinia książki: "Krokodyl dla ukochanej"

Z całą stanowczością polecam tą książkę, warto ją przeczytać. Łatwo się ją czyta. Wiele wniosła w moje życie. Są w nie niej niezwykle cenne porady w szczególności dla kobiet.

autor opinii: Zofia Piątek

polecam :D

Świetna Książka polecam dużo uczy :D

autor opinii: krzycho292@gmail.com

Polecam !

Bardzo pouczająca książka, która pokazuje świat mężczyzn z innej perspektywy. Jeśli chcemy wspierać w rozwoju mężczyznę to jest to książka godna polecenia !

autor opinii: Justyna

niekoniecznie

Jestem mężatką z 17-letnim stażem i przyznam, że spodziewałam się po tej książce czegoś, czego nie wiem, a co mogłabym wprowadzić w życie, aby mój mocno zapracowany mąż starał się bardziej skupiać na domu niż na pracy, mniej przejmować służbowym problemami a więcej uwagi i cierpliwości poświęcać swoim synom.
Mój mąż był wspaniałym zaangażowanym mężem, a potem także ojcem, gdy mieliśmy jedno małe dziecko. z upływem lat zobaczył, że świat w naszym domu bez niego się nie zawali, świetnie sobie radzę nawet wtedy, gdy go nie ma. Gdy piętrzyły się problemy w jego pracy, uznał, że może się na nich skupiać, bo ja daję sobie radę bez niego. Może źle, że mu to pokazałam, ale z drugiej strony ciągle mi mówił, że są kobiety, które prowadzą dom, pracują i maja nie jedno a kilkoro dzieci. Chciałam być dzielna i samodzielna, nie gorsza od innych - pewnie wyszło mi to bokiem.

Cóż, książka pewnie ma swoje tzw. "złote myśli", ale w zasadzie na okrągło powtarza w każdym rozdziale prawie to samo, tylko ubrane w nieco inne zdania, po przeczytaniu trzech pierwszych rozdziałów można się spodziewać, co będzie w kolejnych...

Polecam tą książkę tylko młodym dziewczynom przed ślubem, które chcą prowadzić swoich panów za rękę a przy okazji trafią na takich, którzy dadzą się prowadzić...

autor opinii: Joanna

warto przeczytać

Sięgnęłam po tę książkę, gdy w moje małżeństwo wdarły się nieporozumienia, ciche dni i paskudne awantury i gdy postanowiłam spróbiować swojego męża. Ta książka otwiera oczy na wiele rzeczy, na kóre jako żona mam wpływ.

autor opinii: Aneta

Bardzo wartościowa książka, którą powinna przeczytać każda kobieta. Krótka zwięzła i niezwykle treściwa.

autor opinii: Agnieszka

warta przeczytania raz na rok


latwiej jest o nich mowic i spostrzegac ich ponadczasowosc niz jestosowac
dlatego warto przypominac sobie o tych pozornie oczywistych sposobach na wspolzycie czytajac te ksiazke co jakis czas

autor opinii: M

Kobieta najlepszym doradca mezczyzny

Fajna ksiazka dla kobiet pokazujaca jak kobiety moga powodowac rozwoj

mezczyzny i jak kobieta powinna pomagac mezczyznie w dobrze

funkcjonujacej rodzinie.

autor opinii: Robert Pawlowicz

Szału nie ma

Zaczyna się nieźle, potem coraz gorzej. Cieszę się, że moja żona jej nie przejęła ;). To pierwsza książka tego autora, którą poznałem, ale… szału nie ma. Spotkałem się z opinią, że autor w kolejnych książkach powiela swoje rady… więc po co czytać kolejne, mnie nie przekonuje w trudnych chwilach, które dotknęły nasze małżeństwo. Mam na półce W. Trobischa i Chapmana - obaj poruszają 100 proc. bardziej. Może warto by moja opinia trafiła do autora ;)

autor opinii: Maciej

:-)

Fajna choć spodziewałam się czegoś lepszego ;-) Ale i tak pan Pulikowski jest moim idolem ;-)

autor opinii: Małgosia

rewelacja!!

Polecam!! Serdecznie i gorąco polecam, przede wszystkim wszelkie pozycje Jacka Pulikowskiego, po drugie Klub Ksążki Tolle :):):):)

autor opinii: Justyna

rozwojowa!

Książka godna polecenia! "otwiera oczy" na rzeczy, które warto wiedzieć o relacjach w związku. Książka napisana jest prostym językiem, bardzo zrozumiałym, momentami zabawna. :)

autor opinii: Agata Elgert

Godna polecenia!

Polecam wszystkim kobietom, dziewczynom, żonom, narzeczonym i mężczyznom!! świetna!

autor opinii: Wioleta Strządała

Świetna książka

Bardzo dobrze napisana, konkretna, nie za długa, ale bardzo bogata w treść książka. Gorąco polecam!

autor opinii: Sylwia P.

:)

Gorąco plecam :)

autor opinii: Laura

Świetna

Książka warta polecenia, działa jak wizyta w poradni małżeńskiej:)

autor opinii: Ania

Gorąco polecam żonom,kobietom i dziewczynom które chcą uświadomić sobie czym jest małżeństwo i jaka ogromna odpowiedzislność spoczywa na nas.To my żony możemy dodać skrzydeł naszym mężom to my nadajemy kształtu naszemu małżeństwu.Wspaniała lektura.

autor opinii: Julita

krótka treściwa

Polecam książkę dla kobiet przygotowujących się do małżeństwa. Wiele osób mówiło mi aby przeczytać jakąś książke Jacka Pulikowskiego. A więc kupilam tę pozycję dla siebie, a dla narzeczonego "Ewa czuje inaczej. Warto zadbać o uczucia". Dużo krótkich, treściwych i ważnych informacji pomagających zrozumieć mężczyzn, Naprawdę polecam. Napewno kupię jeszcze kolejną książke Jacka Pulikowskiego :)

autor opinii: Monika K.

Warta przeczytania

Warto przeczytać książkę w każdym wieku. Każdy odnajdzie treści dla siebie, polecam ją szczególnie osobą, dla których pewne zachowania płci przeciwnej są dość niezrozumiałe ;)

autor opinii: Paulina Turek

Polecam

Po stokroć polecam tę pozycję.
Jest książeczką nie za długą, a więc mężczyźni się jej nie przestraszą ;)
ponadto napisana jest prostym i zrozumiałym językiem, co sprawia, że odnajdujemy w niej rzeczy z naszych życiowych, codziennych sytuacji.
Polecam, ja kupiłam ją koleżance na ślub w prezencie i była to jedna z lepszych pozycji jaką dostała (oraz przeczytała) ;)

autor opinii: Paulina Turek

Na dobry początek

Książeczka w sposób syntetyczny pokazuje jak postępować w związku, by obojgu żyło się lepiej. Mądre uwagi, ważne treści, choć moim zdaniem część kwestii powinna być bardziej rozbudowana i za to odejmuję 1 punkt. Książka dobra jako wstęp do poszukiwań przez kobietę właściwej ścieżki postępowania wobec mężczyzny.

autor opinii: Aneczka

Polecam:)

Polecam. Książka napisana w sopsb przystępny. Wiele można się dowiedzieć:)

autor opinii: Kasia

Dobry drogowskaz

Książeczkę tę dostałam od chłopaka w prezencie. Zaskoczyłam się jej opisem i poruszaną tematyką ;) Trzeba przyznać, że nie ma w niej konkretnych rad jak wspierać mężczyznę w jego męskości, lecz chyba nie o to chodzi. Myślę, że jest do dobry drogowskaz dla wszystkich kobiet, w którą stronę powinny zmierzać. Z pewnością mimo małych rozmiarów jest pełna inspiracji dla wszystkich dziewczyn, bo każdy mężczyzna jest inny, warto samej zastanowić się na podstawie tej książeczki jak powinnyśmy, jej treść przełożyć na życie i jak udoskonalać swoich księciów z bajki :P

autor opinii: Joanna Wójcik

:)

Witam serdecznie chciałabym podziękować za szybką przesyłkę, bardzo mnie cieszy że mogę spokojnie korzystać z tej stronki, transakcja zawsze szybka sprawna. profesjonalizm i dbałość o klienta na *****

autor opinii: karolina

POLECAM !

Polecam gorąco, naprawdę książka warta przeczytania ;) Pomocna zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

autor opinii: Adriana Jędrzejak

Średnia książka dla tych którzy szukają konkretów

Książeczka króciutka. Przeczytałam w 1 dzień i jestem raczej rozczarowana. Przytoczone były pojedyncze scenki z życia, głównie jak to kobiety uskarżają się u terapeuty na swoich nieodpowiedzialnych mężów. Zabrakło mi konkretnej rady jak się zachować w sytuacji, gdy chcemy żeby on był tym odpowiedzialnym, mądrym i żyjącym wiarą przewodnikiem rodziny.
Recenzje i opisy książki były bardzo zachęcające. Spodziewałam się prostych jasnych wskazówek jak motywować chłopaka do rozwoju osobistego i brania odpowiedzialności za życiowe wybory, w tym nasze wspólne przyszłe życie. Znalazłam jedynie wytarte frazesy, że kobieta musi być słaba, żeby mężczyzna był silny, że należy go chwalić, wspierać, modlić się za niego itp. Oczywiście to wszystko prawda.
Dziś kobiety są raczej dobrze wykształcone, mają pracę, są bardziej dojrzałe emocjonalnie, świadome potrzeb i rozwinięte duchowo. To daje im wewnętrzną siłę do przezwyciężania życiowych problemów. Ale co zrobić kiedy problem dla kobiety prosty do rozwiązania, mężczyznę paraliżuje? Co zrobić kiedy mężczyzna nie jest tak dojrzały ani rozwinięty duchowo, jakbyśmy chciały? Aby był nam podporą powinien być jeszcze dojrzalszy i bardziej odpowiedzialny od nas. Ale w dobie kryzysu męskości często tak nie jest. Prawdziwych mężczyzn jest jak rodzynków w cieście. Ale cała reszta chłopaków ma przecież potencjał! Zatem jak wspierać ich rozwój?? Odpowiedzi na to pytanie nie znalazłam w tej krótkiej lekturze.

autor opinii: Joanna Maria

Warto przeczytać!

Książka w przystępny sposób opisuje potrzeby mężczyzny w kontekście natury obu płci. Bardzo pouczająca, daje rozwiązania do wielu problematycznych sytuacji w życiu codziennym. Polecam!

autor opinii: Aleksandra

Extra

Świetna i rewelacyjna książka. Polecam dla każdej dziewczyny :)

autor opinii: aNEta

lektura obowiązkowa !!!

lektura obowiązkowa dla żon, przyszłych żon i małżeństw !!!
książka bardzo życiowa, ludzka, psychologiczna i oparta na mądrości z Biblii
otwiera szeroko oczy jak bardzo kobieta i mężczyzna są różni :/ lub :(
uczy pokory w związku

autor opinii: Piotr

Wspierać warto :)

Miniaturowa książeczka, którą czyta się jednym tchem. Zawiera wiele cennych wskazówek dla każdej Pani - dziewczyny, narzeczonej, żony. Warto przeczytać :)

autor opinii: Magdalena

Wspierać warto :)

Miniaturowa książeczka, którą czyta się jednym tchem. Nie bez powodu - w publikacji autor w jasny i ciepły sposób opowiada o naturze mężczyzny. Książeczka zawiera trafną charakterystykę czynników decydujących o niepowtarzalności płci przeciwnej. Zamieszczony "manifest do Kobiet" streszcza w bardzo trafnie, w jaki sposób możemy wspierać naszych mężczyzn w procesie ich osobowego rozwoju.
Polecam !

autor opinii: natalii

Świetna książka..

Bardzo dobra książka. Szczerze polecam ją przeczytać, bo naprawdę warto. Daję dużo do myślenia i uświadamia wiele rzeczy. Jeszcze raz polecam..

autor opinii: Łukasz

Polecam

Bardzo dobra książka, którą uważam każda kobieta powinna mieć w swojej biblioteczce. Książka o motywowaniu mężczyzn do działania i pomocy w dojrzewaniu do szeroko rozumianej roli ojca. Niepozorna książeczka, a zawiera wiele ważnych treści ułatwiających kontakt kobiety z mężczyzną.

autor opinii: Małgorzata

Bardzo pomocna książka, polecam każdej dziewczynie, która chce stworzyć szczęśliwy związek ze swoim mężczyzną. Bardzo mi pomogła zrozumieć i wyjaśnić zachowania mojego chłopaka, dała też wskazówki jak postępować, żeby mu pomagać dojrzewać do bycia prawym, mądrym i opiekuńczym mężem i ojcem . Bardzo, bardzo polecam!

autor opinii: Agnieszka

Kiepska

Z całą przykrością muszę stwierdzić, że książka nie spełniła moich oczekiwań. Doszukiwałam się konkretnych rad, o których wspominali inni czytelnicy, ale niestety, nie znalazłam nic poza wielokrotnie powtarzaną opinią (słuszną skądinąd), że mamy swym urokiem wspierać mężczyzn. Pulikowski ucieka od trudnych tematów, co jak na specjalistę poradnictwa rodzinnego, wydaje się być co najmniej dziwnym działaniem. Tymczasem niektóre fragmenty służą mnie i mężowi do pośmiania się przed snem.

autor opinii: Natalia Kamińska-Pietrzak

Dobra książka

W sklepie w Płd Afryce spotykają się dwie kobiety. Jedna mówi do drugiej:
- dzisiaj z mężem i z dziećmi idziemy na polowanie, Jerycho już naostrzył patyki:). A wy co będziecie robić?
- Widzisz Kiki mój mąż przed chwilą złowił krokodyla, potrzebowałam nowego płaszcza.

autor opinii: Michał Filipiak

Kobiety nie bójcie się okazywać swojej słabości

Książkę tę przeczytałam jednym tchem i zachęcam do jej lektury. Autor daje wiele konkretnych rad, nam kobietom, w jaki sposób uczynić z mężczyzny mądrego, dobrego, odpowiedzialnego męża i ojca. I tu dla dobra związku warto zakończyć "wojnę płci", dążenie do niezależności i pozwolić, a raczej pomóc swojemu partnerowi rozwinąć skrzydła. Bo chyba każda z nas chce mieć silnego mężczyznę, na którym zawsze może polegać i który dla ukochanej gotów będzie zdobyć nawet krokodyla...

autor opinii: Paulina Kuleta

Wspaniała lektura dla każdej dziewczyny, kobiety i żony

Książka "Krokodyl da ukochanej... warto wspierać rozwój mężczyzny" jest wspaniałym przewodnikiem dla każdej kobiety, której zależy, by mieć przy swoim boku dobrego i mądrego mężczyznę/chłopaka/męża. Autor książki pokazuje, że warto dawać mężczyźnie kredyt zaufania i przekonuje, że warto oddać pewne sprawy w jego ręce. Przestrzega też przed hasłem, która lansuje współczesna kultura, iż kobieta musi być silna i niezależna. To nie prawda! Prawdziwie mądra kobieta wie mniej od swojego mężczyzny. :) Polecam tę książkę każdej kobiecie, której leży na sercu prawidłowy rozwój każdego mężczyzny.

autor opinii: Monika Malinowska

Po prostu lubię Pana Pulikowskiego

Bardzo polecam tę książkę dla tych, którzy w małżeństwie szukają czegoś więcej, niż wspólne mieszkanie na kredyt i zakupy w hipermarkecie...

autor opinii: Alena Elert

Świetna książka!

Rewelacyjna pozycja!
W sposób prosty i dosyć dosadny przypomina, że kobieta i mężczyzna stanowią dla siebie dopełnienie, a nie dwa zwalczające się byty. Mam wrażenie, że niejedna z nas powinna od czasu do czasu ją przeczytać, przypominając sobie "o co chodzi w małżeństwie", bo otaczający nas świat mocno to wypacza...

autor opinii: Paulina

Rewelacyjna!

Pierwsza książka tego autora jaką przeczytałam:) i z pewnością nie ostatnia!Polecam wszystkim dziewczynom i paniom , które zastanawiają się jak być szczęśliwą ze swoim mężczyzną:)

autor opinii: Jola

Fantastyczna książka dla par

W książce ujęto wiele przydatnych spostrzeżeń i porad, które są pomocne przy budowie udanego związku dwojga ludzi;)

autor opinii: K.J

Aby być szczęśliwą i dumną ze swojego mężczyzny

Książka niesamowicie pokazuje, jak bardzo warto zadbać o dobrą komunikację między sobą, aby potem nie mieć wyrzutów czy pretensji do drugiej osoby, że nie jest taka, jaką chcielibyśmy, żeby była. Daje nadzieję na to, że dobry, mocny, uczciwy i szczęśliwy związek jest możliwy przy odrobinie pracy, jaką naprawdę warto włożyć z wielką mądrością i wyczuciem, z delikatnością i intuicją, jaką posiadamy my - kobiety :)polecam wszystkim kobietom, które uważają, że mężczyzna ich życia musi już być "jakiś" - to od Ciebie zależy jaki on będzie, w pewnym wymiarze oczywiście :)

autor opinii: R.P,

Postulaty, o których każda z nas powinna pamiętać.

W dzisiejszym świecie wmawia się nam, że wszyscy jesteśmy tacy sami, więc my, kobiety, próbujemy traktować naszych mężczyzn jak inne kobiety albo, co gorsza, jak dzieci. J. Pulikowski przypomina nam, że mężczyzna wymaga specjalnego podejścia. Warto przyswoić sobie zawarte w książce wskazówki i trzymać się ich, bo... działają!

autor opinii: Emi Krywko

ABC- podstawy dzięki którym młoda para uniknie wielu nieporozumień i nie tylko młoda...

autor opinii: Maria Węsierska

nieoceniona pomoc

Książkę zakupiłam kierując się autorytetem autora w środowisku poradnictwa małżeńskiego.
Jest zdecydowanie warta zakupu. Pomocna dla tych, którzy przechodzą duży kryzys, ale nieodzowna wręcz dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją drogę w małżeństwie. Czasami nie widzi się niestety wielu rzeczy i naprawdę warto sięgnąć po książki Pana Pulikowskiego.

autor opinii: Ewa

Krokodyl dla ukochanej

Bardzo miło wspominam tą książkę. Jako nastoletnia czytelniczka, więcej zrozumiałam ze świata mężczyzn, ich potrzeb i oczekiwań. Ta wiedza na pewno przyda mi się to w przyszłości.;)

autor opinii: Ann;p

Kolejna pozycja autora,którego bardzo cenię i lubię czytać.Wiele pomocnych wskazówek przekazanych w bardzo dostępny sposób.Bardzo polecam!!!

autor opinii: Anna Mazurek

Krokodyla daj mi luby :)))))))))))

Nie od dziś wiadomo, że zakochany mężczyzna oddałbym kobiecie cały świat :))Książka przeczytałem niemal jednym tchem .Autor wspaniale opisuje relacje damsko-męskie.Przedstawia sytuacje jakie na co dzień można spotkać w naszym życiu.Dzięki tej książce można wiele dostrzec rzeczy na które nie zwracamy uwagi a które mogą burzyć relacje z drugą osobą.Książkę powinna przeczytać każda kobieta oraz każdy mężczyzna.Warto poświęcić jakże swój cenny czas :)))

autor opinii: Tomasz Zieliński

Podstawowe prawdy

Autor krótko i rzeczowo przedstawia podstawowe, aczkolwiek często niedostrzegane związki przyczynowo-skutkowe w postępowaniu małżeństw.

autor opinii: Agata Piotrowska-Kita

książkę kupiłam dla córki, ale sama też ją przeczytałam. Jest tam wiele ciekawych dla mnie przykładów jak należy postępować z mężczyzną chcąc uzyskać pożądane rezultaty dla obopólnej korzyści. Myślę,że lektura tej książeczki pozwoli młodym kobietom uniknąć wielu błędów w postępowaniu ze swoimi mężczyznami.

autor opinii: Hanna Bembnista

dobra

Dobra książka, zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Warto przeczytać. Tę książkę podarowałam mojej dorosłej córce i poleciłam znajomym.

autor opinii: Grażyna Markowicz

Wspaniała książka, dzięki której dużo więcej rozumiem. Razem z moim chłopakiem otworzyliśmy się rozmawić na wiele, do tej pory unikanych, tematów.
Z serca polecam-przysłuży się z pewnością do Waszego wzrostu

autor opinii: Milena

Po prostu przeczytaj;)

Pan Pulikowski zna się na relacjach damsko-męskich bardzo dobrze... Panowie mamy się od kogo uczyć... Panie po przeczytaniu książki macie kogo uczyć;)Pozdrawiam

warto przeczytać

Książka jest bardzo wartościowa, ciekawa. Znalazłam w niej wiele mądrych rad. Polecam :)Moja koleżanka też przeczytała ją jednym tchem. Dziewczyny, warto by tę książkę przeczytali wasi chłopacy...Wiele daje do myślenia

autor opinii: Tayisa Bert

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Jerozolima
Autor: Jacek Pulikowski
Rok wydania: 2000
Ilość stron: 108
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788389282378
ISBN: 9788389282378
ID: 26088

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Krokodyl dla ukochanej Krokodyl dla ukochanej
13.42 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...