TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kroniki anielskie

Mistrz thrillerów szpiegowskich pisze o… aniołach? Nie oznacza to jednak, że autor takich bestsellerów jak Montaż, Gość papieża, Carskie sieroty czy Werbunek odchodzi od ulubionej tematyki! Z gruntownym znawstwem tematu opisuje aniołów jako służby specjalne Boga.

Kiedy w Stworzeniu zaczyna coś szwankować, anielska gwardia zostaje wysłana na ziemię. Pragnąc za wszelką ceną doprowadzić ludzi do zbawienia, sięga po niekonwencjonalne metody, które dogmatyczni teologowie zapewne by potępili.

Kroniki anielskie to opowieść o dwunastu misjach boskich posłańców w różnych miejscach i czasach — od zniszczenia Sodomy po próbę zbawienia Lenina. Jeden z funkcjonariuszy anielskich zostaje obarczony zadaniem wyszukania kandydatki na Matkę Syna Bożego. Inny próbuje uchronić Judasza od szatańskich podszeptów. Jednak aniołowie nie zawsze wywiązują się ze swoich zadań…

Odkrywając nowe obszary szpiegowskiej metafizyki, Volkoff dowodzi, że jest pisarzem wybitnym, przed którym żadne tajne służby nie mają tajemnic.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Klub Książki Katolickiej
Autor: Vladimir Volkoff
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 296
Wymiar [mm]: 145x210
EAN: 9788388481321
ISBN: 9788388481321
ID: 65492

Zobacz również

Kroniki anielskie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...