TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kroniki Jakuba Wędrowycza

Ocena:
(2 opinii)

Polscy autorzy raczej unikają tematyki polskiej, a nawet scenografii kraju ojczystego. Jeśli już popełnią utwór fantastyczny, którego akcja rozgrywa się w Polsce, to po pierwszej próbie z ulgą odskakują od niewygodnego tematu.

Po "Weselu w Atomicach" Mrożka niełatwo jest ulokować się na serio, a i na wesoło w Tu i Teraz. Andrzej Pilipiuk jest chlubnym wyjątkiem, który nie przestraszył się starcia ze skrzeczącą rzeczywistością. Stworzył postać filozofa chwilami oscylującego w stronę menela, dziwaka i geniusza rycerza i dowcipnisia Polaka-Który-Potrafi, i Polaka któremu się chce.

Do tego szlachetnego altruisty, który za trudy dla świata chce tylko dobrego słowa. I dobrego trunku. Masz problemy z duchami przodków? Coś stuka w Twoim domu? Sąsiad jest wampirem? Udaj się do Jakuba Wędrowycza najlepszego Cywilnego Egzorcysty w Kraju!

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Rewelacyjne przygody naturszczyka

Nie przepadam za fantazy, ale Kuba Wędrowycz to SUPERBOHATER. Można płakać ze śmiechu czytając o jego psychodelicznych przygodach. Polecam gorąco! PS. Magia jest wykorzystywana w tak absurdalny sposób, że nie można jej traktować poważnie.

autor opinii: Marysia

Zabawna, ale ...

raczej niezbyt chrześcijańska książka w której w lekkim tonie opowiada się o magii, klątwach i wampirach oraz spłyca się zagrożenia duchowe i pracę egzorcystów

autor opinii: Joana

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Fabryka Słów
Autor: Andrzej Pilipiuk
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 290
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788379640003
ISBN: 978-83-7964-000-3
ID: 293622

Zobacz również

Kroniki Jakuba Wędrowycza
34.90 zł
30.32 zł
Oszczędzasz 4.58 zł (13%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...