TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Książeczka o miłosierdziu

Ocena:
(2 opinii)

BÓG JEST OJCEM MIŁOSIERNYM, KTÓRY ZA DOBRO WYNAGRADZA, A GRZESZNIKA SZUKA

Naszym prawdziwym problemem jest niewiara w to, że Bóg kocha nas jako grzeszników. Kiedy grzeszymy, nie tracimy godności syna i córki Boga. Dlaczego? Ponieważ w przeciwnym wypadku grzech musiałby mieć większą moc niż miłość i wierność Boga.

Dariusz Piórkowski - jezuita, pracował w Jezuickiej Służbie Uchodźcom (JRS) w Berlinie. Był duszpasterzem akademickim w Opolu. Publikuje w "Życiu Duchowym" i na portalu DEON.pl. Autor książek "O duchowości z krwi i kości" oraz "Duchowa pielgrzymka do Lourdes".

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Warto przeanalizować razem z autorem naszą postawę

Bardzo dobrze zaprojektowana, wydana książka. Zawiera, wydawałoby się, znane wszystkim treści biblijne, przypowieść o marnotrawnym synu. Jednakże rozważania księdza, poparte gruntowną znajomością rzeczywistości w jakiej żył naród wybrany, a także świetna znajomość psychologii postaw, sprawia, ze po raz pierwszy odczytałam treść tej przypowieści. Do tej pory na pierwszy plan wysuwał się tytułowy bohater, postawa ojca wobec jego sprzeniewierzenia się tradycji i prawu żydowskiemu. Dzięki tej książce ukazuje się wyraźnie postawa starszego syna, jego stosunek do brata jak i ojca. Warto poczytać, znaleźć siebie w tym jakże posłusznym, nie opuszczającym nigdy Ojca, wypełniającym prawo, synu. Wspaniałe studium postaw, polecam!!1

autor opinii: Maria Frela

Polecam

Godna polecenia

autor opinii: Ola

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: Dariusz Piórkowski SJ
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 136
Wymiar [mm]: 124x194
EAN: 9788327713650
ISBN: 9788327713650
ID: 423905

Zobacz również

Książeczka o miłosierdziu
14.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...