TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Lider. Papież Franciszek

Ocena:
(1 opinii)

Papież Franciszek. Lider, który przewodzi 1,2 miliarda ludzi na świecie. Zdobył światowe uznanie dzięki rewolucyjnemu podejściu do przywództwa. Cieszy się niegasnącą popularnością i codziennie zmienia naszą rzeczywistość. Na czym polega efekt Franciszka?

Jeżeli chcesz, aby coś się zmieniło w Twoim życiu i w Twoim otoczeniu, uznajesz konieczność szlifowania swojego charakteru i dostrzegasz potrzebę lepszych modeli zarządzania w naszym dynamicznie zmieniającym się świecie - ta książka jest dla Ciebie.

Świat potrzebuje nowych liderów.

Niezależnie od tego, czy jesteś wierzący, czy nie, jako dyrektor firmy, student realizujący jakiś projekt, lider wspólnoty, głowa rodziny, menedżer swojego życia, musisz odkryć, że... tym liderem jesteś Ty.

Chris Lowney - bestsellerowy autor "Heroicznego przywództwa" oraz "Heroicznego życia". Pełnił funkcję dyrektora zarządzającego banku JP Morgan, kierując jego filiami na trzech kontynentach. Obecnie jest prezesem zarządu Catholic Health Initiatives, organizacji tworzącej jeden z największych systemów opieki zdrowotnej w Stanach Zjednoczonych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.chrislowney.com.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Lider

Bardzo ciekawa pozycja burząca dotychczasowe podejście do roli lidera we współczesnym świacie. Autor na przykładzie własnych doświadczeń i Franciszka opisuje zachowania lidera XXI. Wiele dotychczasowych zachowań legło w guzach, ale pojawiły się nowe bardzo ciekawe propozycje zmian w dotychczasowych zachowaniach lidera

autor opinii: Anna Dzwonkowska

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: WAM
Autor: Chris Lowney
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 272
Wymiar [mm]: 136x210
EAN: 9788327701480
ISBN: 9788327701480
ID: 299487

Zobacz również

Lider. Papież Franciszek
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...