TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Mam Przyjaciół w Niebie

Film "Mam przyjaciół w Niebie" to kolejna po „Jak Bóg da” niezwykła włoska komedia. Szalenie zabawna, pełna humoru sytuacyjnego, a równocześnie ciepła, obok szczerego śmiechu wywołująca wzruszenie i dobre emocje.

Poznasz tu losy Felice Castriota, lubiącego luksusowe życie księgowego, który popada w poważne kłopoty. Przyłapany przez władze na oszustwach świadczonych mafii dostaje wybór: więzienie lub zeznawanie jako świadek koronny. Castriota przyjmuje propozycję sądu i trafia do „bezpiecznej kryjówki”; kościelnego szpitala dla osób niepełnosprawnych umysłowo i fizycznie.

Przyzwyczajony do wygody, musi podjąć opiekę nad pacjentami i zrozumieć ich dziwne zachowania. Widzowie z uśmiechem towarzyszą zmaganiom Felice z nowym wyzwaniem. Z sympatią zaś, gdy stopniowo przełamuje niechęć, strach, zaprzyjaźnia się z podopiecznym Antonio i... postanawia zorganizować spektakl teatralny, w którym wystąpią pacjenci ośrodka. Gdy wydaje się, że wszystko idzie dobrze, przeszłość powraca...

Sięgnij już teraz po DVD „Mam przyjaciół w niebie” i poznaj opowieść o przemianie człowieka, która możliwa jest dzięki przyjaźni, współczuciu, miłości, ale także... stracie.

ZOBACZ ZWIASTUN!

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: twarda
Producent/dystrybutor: Rafael
Autor: Fabrizio Maria Cortese
Rok wydania: 2019
EAN: 9788366250086
ID: 432747

Zobacz również

Mam Przyjaciół w Niebie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...