TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Marcelino Chleb i Wino oraz Wielka podróż Marcelina

Piękna i wzruszająca opowieść o Marcelino stała się sławna na cały świat dzięki wielkiemu hitowi filmowemu Marcelino, Chleb i Wino.

Dla wszystkich miłośników małego chłopca, który rozmawiał z Panem Jezusem, przygotowaliśmy niezwykłą niespodziankę. W jednej książce prezentujemy dwa pełne opowiadania, gdzie obok „Marcelino, Chleb i Wino” zamieściliśmy mniej znaną opowieść "Wielka Podróż Marcelino".

Jest ona wspaniałym uzupełnieniem klasycznej już historii, wzbogacając ją o nowe wzruszenia, nowe radości, pozwala też dłużej patrzeć na świat oczami małego chłopca o wielkim sercu.

Całości dopełniają piękne ilustracje nawiązujące swym charakterem do oryginalnego wydania, przywołując rodzicom wspomnienia z dzieciństwa, a dzieciom otwierając świat czasów, gdy książki ilustrowane były niepowtarzalnymi, wspaniałymi rysunkami.

Ta mądra historia z pewnością zainspiruje każde dziecko do pięknych czynów, a rozpalona wyobraźnia na zawsze wskaże im drogę do bycia dobrymi, szlachetnymi ludźmi, z których rodzice będą prawdziwie dumni.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rafael
Autor: Jose Maria Sanchez-Silva
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 176
Wymiar [mm]: 155x215
EAN: 9788375699555
ISBN: 9788375699555
ID: 378538

Zobacz również

Marcelino Chleb i Wino oraz Wielka podróż Marcelina
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...