TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Marys land. Ziemia Maryi (+ DVD)

Ocena:
(1 opinii)

To film, który elektryzuje od pierwszej, aż do ostatniej minuty! Entuzjastycznie przyjęty w polskich kinach (ponad 130 000 widzów w Polsce!) obraz hiszpańskiego reżysera Juana Manuela Cotelo ma opinię wyjątkowego.

Tego filmu nie można zaszufladkować! Obraz wymyka się wszelkim konwencjom i gatunkom. Jest tu fabuła i dokument, jest współczesność i historia, jest kino akcji i momenty komediowe, jest wielka epicka opowieść i jest kameralna historia jednostki z końca świata...

To przede wszystkim piękny film o Maryi, który musi poruszyć każdego widza.

Co jest w tym filmie takiego niezwykłego?

Nową misją agenta M.J. jest odnalezienie kobiety, która wywiera wpływ na kolejne osoby i przez to dokonuje wielkich zmian w świecie. Adwokat Diabła jeździ po całym świecie i rozmawia ze specjalnie wybranymi ludźmi. Początkowo nie wierzy im, gdy opowiadają, co przeżyli. To samo mówi top modelka i prostytutka, polityk i człowiek z marginesu. Wszystkich palił ogień w sercu. Wszyscy chcieli porzucić swoje dotychczasowe życie i zacząć na nowo. Ale zacząć na nowo nie jest tak łatwo. Nie mieli siły. Wołali o pomoc. Coś skierowało ich do domu kobiety mającej moc, by zmieniać życie. Weszli. Rozpoczęła się lawina zmian.

Podejrzliwy agent zastanawiał się, czy możliwe jest oszustwo na skalę globalną? Czy jesteśmy elementami układanki?

Przejdź razem z nim przez to śledztwo w poszukiwaniu kobiety, która ma władzę. Czy to możliwe, aby jedna kobieta wywierała wpływ na pojedyncze osoby, a te na kolejne? Ludzie wyszli na ulice. W końcu były ich miliony. Świat nie był już taki sam!

Wydanie DVD zawiera 85 minut dodatkowych materiałów filmowych!

Zobacz zwiastun!

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Dałam mojej mamie jako prezent pod choinke

autor opinii: Marlena Reszka

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Rafael
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 48
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788375696653
ISBN: 9788375696653
ID: 311130

Zobacz również

Marys land. Ziemia Maryi (+ DVD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...