TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Michnikowszczyzna

Ocena:
(4 opinii)

„Michnikowszczyzna” to nie tylko zespół głoszonych przez Michnika tez i postulowanych przez niego zachowań. To grono ludzi, współtworzących jego propagandową linię w Wyborczej i innych poddających się jej wpływom mediach.

To przede wszystkim liczne grono adresatów tej propagandy, związanych z Michnikiem emocjonalnie w stopniu nie mniejszym, niż wykpiwane na salonach moherowe babcie przepojone są podziwem dla księdza Rydzyka.

To rzesza polskich inteligentów i jeszcze liczniejsza - półinteligentów, którzy ulegli graniczącemu z amokiem uwielbieniu dla redaktora naczelnego Wyborczej jako wyroczni etycznej, politycznej i intelektualnej.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Fascynująca książka o faktach

Czytając o ludziach zakatowanych na zlecenie ówczesnej władzy w czasie stanu wojennego miałam łzy w oczach. Cieszę się że jest w Polsce jeden publicysta który ma odwagę pisać o tych sprawach na podstawie faktów i autentycznych dokumentów. Nie dowiedziałabym się z mediów o zdarzeniach z lat 80 i 90 opisanych w tej książce. Wciągająca i fascynująca lektura. Dostałam jako prezent i jestem zachwycona. Polecam

autor opinii: Monika Radzikowska

Dziekuję-szybka wysyłka,swietna pozycja

Zamówioną pozycję "Michnikowszczyzna" uważam za znakomita analizę minionych ostatnich 20 lat III RP .Wiele faktów przeplecionych refleksją R Ziemkiewicza-faktów jakoś często przemilczanych przez mass media.Wydawnictwo polecam-zamówiona pozycję otrzymałem b szybko.
Piotrek

autor opinii: Piotr Kurkiewicy

znakomita diagnoza

kłamstwa założycielskiego III RP

autor opinii: Krystyna marchewka

Ziemkiewicz - mój idol

Moim zdaniem Ziemkiewicz to terminator polskiej opinii publicznej. Cenie go za to że staje w opozycji do tego typa - michnika. Przydałoby się w tym kraju więcej takich Ziemkiewiczów i takich książek jak ta.

autor opinii: Oskar Chypner

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Fabryka Słów
Autor: Rafał A. Ziemkiewicz
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 400
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788379641468
ISBN: 978-83-7964-146-8
ID: 345794

Zobacz również

Michnikowszczyzna
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...