TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Miłość bez granic. Niezwykła historia miłości, która pokonuje wszelkie przeszkody

Ocena:
(6 opinii)

To jedna z najbardziej niezwykłych osób na świecie. Ten mężczyzna pomógł tysiącom ludzi odzyskać nadzieję, a tysiące innych zainspirował do walki o swoje marzenia.

Nick Vujicic urodził się BEZ rąk i nóg, a mimo to przezwyciężył strach, kompleksy i olbrzymie bariery i dzisiaj prowadzi niesamowite życie. Jego wystąpienia na YouTubie biją rekordy popularności, a on sam podróżuje po całym świecie, aby pomagać ludziom.

Brzmi niesamowicie, prawda? Jednak mimo tak fantastycznego życia on sam wątpił, czy... kiedykolwiek znajdzie kobietę, która go pokocha i zechce spędzić z nim życie.

Kiedy spotkał Kanae, wszystko się zmieniło.

Teraz dzieli się nieprawdopodobną historią miłości, jaka go spotkała. Swoją opowieścią chce Ci udowodnić jedno: nie trzeba być ideałem, żeby znaleźć prawdziwą miłość!

  • Jeśli szukasz tego jedynego lub tej jedynej...
  • Jeśli straciłeś nadzieję po wielu próbach i zastanawiasz się, czy nie odpuścić...
  • Jeśli chcesz wiedzieć, jak zbudować niezniszczalny związek...

...ta nieprawdopodobna historia podniesie Cię na duchu, że to jest możliwe i że ktoś na Ciebie czeka!

Po tej lekturze odzyskasz radość i odwagę do poszukiwania bratniej duszy, a dzięki mądrym radom Nicka i Kanae zobaczysz, jak zbudować piękny związek na całe życie.

„Miłość bez granic” to inspirująca opowieść o zakochaniu, narzeczeństwie, pierwszych latach małżeństwa i doświadczeniach rodzicielskich. Nick i Kanae pokazują słowem i przykładem, że nawet jeśli zmagamy się z wieloma wyzwaniami, prawdziwa miłość pokona wszelkie przeszkody!

Książka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl!

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

Oceniam Pozytywnie

Od czasu kiedy zamawiam tutaj ksiazki niema problemów z dostawą , sprzedajacym i samym produktem. Tym razem też wszystko bylo jak należy. Ten sklep jest bardzo dobry i cieszę sie ze moge spokojnie i bez obaw tutaj kupować.

autor opinii: Jakub Janek

Wspaniała książka!

Ta książka jest wspaniałym świadectwem dwojga ludzi, którzy pragnęli miłości i z tego pragnienia nigdy nie zrezygnowali. Nick Vujicic i jego żona Kanae uczą nas, że prawdziwa miłość istnieje i warto o nią walczyć. Polecam każdemu. Naprawdę warto! :-)

autor opinii: Ewelina Kozłowska

"Miłość bez granic..."

Kupiłam ją na prezent i mam nadzieję, że spełni moje oczekiwania.

autor opinii: Urszula B.

WSPANIAŁA PRZYGODA

KSIĄŻKA O PRAWDZIE I MIŁOŚCI. BARDZO CIEKAWA. POLECAM WSZYSTKIM.

autor opinii: ANNA

warto

Książka to nie tylko historia człowieka bez rąk i nóg, to nie tylko historia pięknej miłości, ale to przede wszystkim książka o małżeństwie. Niesamowity głoś ZA

autor opinii: Lilla Mianowska

świetna

Książka zawiera dużo cennych porad zarówno dla tych, którzy szukają miłości swojego życia, jak i dla tych, którzy ją odnaleźli. Jest pełna dobrego humoru, mądrości i radości Bożej. Zachęcam do przeczytania!

autor opinii: Beata

Informacje techniczne

Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Wydawca: AETOS Media
Autor: Nick Vujicic, Kanae Vujicic
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 304
EAN: 9788361097570
ISBN: 9788361097570
ID: 363541

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Miłość bez granic. Niezwykła historia miłości, która pokonuje wszelkie przeszkody Miłość bez granic. Niezwykła historia miłości, która pokonuje wszelkie przeszkody
33.40 zł
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...