TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Nie daj się gnębić! Jak bronić się przed poniżaniem, zastraszaniem, dręczeniem i innymi formami przemocy rówieśniczej

Jak bronić się przed poniżaniem, zastraszaniem, dręczeniem i innymi formami przemocy rówieśniczej.

Bez rąk, bez nóg, bez możliwości obrony – jako nastolatek Nick Vujicic był często na celowniku szkolnych i podwórkowych dręczycieli. Dlatego doskonale rozumie, jak to jest być ośmieszanym i poniżanym. Zna paraliżujące uczucie strachu, że to się nigdy nie skończy, wie, co to koszmary nocne i ból brzucha.

Gnębicielem może być każdy - bywają nimi współpracownicy, szefowie, nauczyciele, wybranek lub wybranka serca, wszyscy, którzy nadużywają swojej władzy lub pozycji.

Żaden dręczyciel nie może dyktować ci tego, kim masz być!

Ty także nie musisz biernie akceptować roli ofiary. W tej książce Nick pokaże ci, jak zbudować skuteczny system obrony przed przemocą ze strony innych. Pamiętaj, że możesz poradzić sobie z tym wyzwaniem. Masz większą władzę nad swoimi emocjami i nad swoim życiem, niż to sobie wyobrażasz!

Nick napisał tę książkę szczególnie dla młodych ludzi, którzy chcą poradzić sobie wśród rówieśników. Jego rady mogą być jednak doskonałą pomocą również dla wszystkich dorosłych, którzy chcą odzyskać pewność siebie - na studiach, w pracy lub nawet we własnym domu.

Dzięki tej lekturze:

  • stworzysz swój wewnętrzny bufor bezpieczeństwa,
  • zbudujesz system wartości, którym nie zachwieje żaden gnębiciel,
  • przełamiesz się, żeby wyjść do ludzi i poznać nowych przyjaciół,
  • obronisz się przed przemocą w Internecie,
  • nauczysz się kontrolować swoje emocje i panować nad reakcjami,
  • zobaczysz, jak pomóc innym osobom zastraszanym i dręczonym przez rówieśników.
Jeśli uwzięli się na ciebie szkolni gnębiciele, wiesz, jak to boli. To okropne przeżycie, które wydaje się nie mieć końca. Jako nastolatek ja też bywałem poniżany i zastraszany przez rówieśników. Nawet w dorosłym życiu od czasu do czasu spotykam się z różnymi szykanami. Dlatego chciałbym cię pocieszyć, natchnąć nadzieją i podpowiedzieć, jak możesz się bronić.

Nick Vujicic

Nick Vujicic jest autorem międzynarodowych bestsellerów, mówcą motywacyjnym, ewangelizatorem i dyrektorem fundacji Life Without Limbs, wspierającej osoby niepełnosprawne. Nick urodził się bez kończyn, ale pokonał ograniczenia wynikające z niepełnosprawności i jest szczęśliwym, spełnionym człowiekiem. Co więcej, stał się inspiracją dla milionów ludzi na całym świecie i regularnie przemawia do szerokiej publiczności na temat pokonywania przeszkód i spełniania marzeń. Nick urodził się w Australii w rodzinie o serbskich korzeniach, a obecnie mieszka w Kalifornii z żoną Kanae i dwoma synami – Kiyoshim i Dejanem. Więcej informacji o autorze znajdziesz na jego stronie: www.nickvujicic.com.

Książka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: AETOS Media
Autor: Nick Vujicic
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 240
Wymiar [mm]: 145x210
EAN: 9788361097518
ISBN: 9788361097518
ID: 340408

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Nie daj się gnębić! Jak bronić się przed poniżaniem, zastraszaniem, dręczeniem i innymi formami przemocy rówieśniczej Nie daj się gnębić! Jak bronić się przed poniżaniem, zastraszaniem, dręczeniem i innymi formami przemocy rówieśniczej
34.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...