TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Moc modlitwy kobiety

Modlitwa ma wielką moc - czy jednak potrafisz modlić się za siebie samą?
Może ci się wydawać, że o wiele łatwiej jest modlić się za współmałżonka, dzieci, przyjaciół i dalszą rodzinę, Bóg chce jednak również odpowiedzieć na modlitwy dotyczące twojego własnego życia. Jemu sprawia najwyższą przyjemność, kiedy przychodzisz do Niego ze swoimi potrzebami i prosisz Go, aby pomógł ci stać się kobietą, którą zawsze pragnęłaś być.

Stormie Omartian poprowadziła już miliony kobiet ku głębszemu i bardziej sycącemu życiu modlitwy. Teraz, dzięki swojej znajomości Słowa Bożego i wyrazistym opisom własnych odkryć w dziedzinie modlitwy, pokaże ci, w jaki sposób:
- przybliżyć się do Pana,
- poznać Jego plany i cele dla twojego życia,
- znaleźć pociechę, pomoc i umocnienie na każdy dzień życia.

Złóż w Nim ufność, krok po kroku, w każdej sprawie, która leży ci na sercu, i odkryj potężną moc, jaką modlitwa uwolni w twoim własnym życiu.

Stormie Omartian jest autorką bestsellerowych pozycji z serii Moc modlitwy (ponad 10 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie, w tym "Moc modlitwy żony" i "Moc modlitwy męża"), a także książek takich jak "Stormie", "Just Enough Light for the Step I m On czy "The Prayer That Changes Everything". Stormie jest od 32 lat żoną Michaela, z którym mają troje dorosłych dzieci.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Dobry Skarbiec
Autor: Stormie Omartian
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 328
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788361131779
ISBN: 9788361131779
ID: 421272

Zobacz również

Moc modlitwy kobiety
61.40 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...