TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Bogata kobieta

Dla kobiet, które pragną być samodzielne i niezależne finansowo.

Kim Kiyosaki jest doświadczonym inwestorem, kobietą biznesu i bardzo niezależną osobą. Przez ponad 20 lat wraz ze swoim partnerem w biznesie i mężem, Robertem Kiyosaki (autorem światowego bestsellera "Bogaty ojciec, Biedny ojciec"), podróżowała po świecie, dzieląc się z milionami ludzi swą wiedzą o pieniądzach i inwestowaniu. Kim i Robert Kiyosaki wspólnie z Sharon Lechter założyli firmę Rich Dad − promującą edukację finansową opartą na koncepcji przedstawionej w książce "Bogaty ojciec, Biedny ojciec". Podczas swoich podróży Kim dostrzegła, że istnieje potrzeba stworzenia nowego rodzaju książki poświęconej inwestowaniu. Takiej, która będzie skierowana szczególnie do kobiet, i która zaproponuje całkowicie nowe spojrzenie na tę problematykę.

Szokujące statystyki! Czy wiesz, że:
- 47% kobiet powyżej 50. roku życia jest niezamężnych;
- 40% małżeństw kończy się rozwodem; w pierwszym roku po rozwodzie stopa życiowa kobiet pogarsza się średnio o 73%;
- spośród ludzi starszych, którzy żyją w nędzy, 3 na 4 osoby to kobiety, a 80% z nich nie doświadczyło biedy za życia ich mężów;
- 7 na 10 kobiet będzie w pewnym momencie żyło w nędzy.

BOGATA KOBIETA to nowa ekscytująca książka Kim Kiyosaki poświęcona inwestowaniu. Skierowana jest do kobiet. Autorka opatrzyła ją wymownym podtytułem: Ponieważ nie znoszę, gdy ktoś mi mówi, co mam robić! Jej lektura może zachęcić wiele kobiet, by zdobyły się na odwagę i dokonały w swoim życiu radykalnych zmian. Taka inspiracja w połączeniu z lekcjami Kim Kiyosaki na temat inwestowania może zaowocować osiągnięciem całkowitej niezależności finansowej.

Ktoś może pomyśleć: "Może dla Kim Kiyosaki jest to łatwe! Ale jak ja mam to zrobić?". Kim Kiyosaki zawsze skupiała się na swoim własnym planie inwestycyjnym (zupełnie niezależnym od planu męża) i stworzyła dzięki temu własny portfel nieruchomości o wielomilionowej wartości. "Dostrzegłam już wiele ogromnych korzyści, które kobiety osiągają, stając się inwestorami: większą pewność siebie, lepsze relacje z ludźmi, mniej stresu, więcej szczęścia i − ostatecznie − wolność, która pozwala być tym, kim się chce, a także robić i mieć to, czego pragniemy. I według mnie wszystko to jest warte zachodu".

Poprzez zabawne historie o Kim i jej przyjaciółkach ze studiów, które spotykają się po wielu latach, BOGATA KOBIETA ukazuje przekonujące powody, dla których kobiety powinny inwestować (powody te różnią się diametralnie od tych, które skłaniają do tego mężczyzn), a także powszechnie znane przeszkody, które nie pozwalają kobietom tego robić. Autorka zachęca do radykalnej zmiany myślenia, dzięki której inwestowanie stanie się sprawą priorytetową, a nie mało ważnym dodatkiem. Daje kobietom solidne podstawy, aby mogły zacząć działać na tym polu i przeniosły swoje strategie inwestycyjne na kolejny poziom.

W książce poruszonych jest wiele ważnych kwestii:

*8 zalet, które dają kobietom przewagę w inwestowaniu;
*Dlaczego tak wielkie znaczenie ma to, że kobiety są świetnymi kupującymi? Mechanizm kupowania czegoś po okazyjnej cenie jest taki sam w inwestowaniu − znajdź coś, czego cena jest niższa od rzeczywistej ceny rynkowej, i kup to;
*Dlaczego to, że nie masz pieniędzy, aby zacząć inwestować, nie stanowi problemu (właściwie to można postrzegać to jako korzyść) oraz strategie, które pozwolą Ci zgromadzić potrzebne środki;
*Co zrobić, jeśli kobieta chce inwestować, ale jej partner nie jest tym zainteresowany;
*Jak kobiety mogą znaleźć swój powód do inwestowania − i dlaczego jest on taki ważny;
*9 kluczowych zasad, które pomogą Ci zostać odnoszącym sukcesy inwestorem;
*Największy błąd inwestycyjny Kim i czego się dzięki niemu nauczyła;
*Jak sprawić, by dzięki zmianie sposobu myślenia zacząć wierzyć, że suma pieniędzy, którą możesz zarabiać, jest nieograniczona;
*Dlaczego Kim uważa, że aby szybko i dużo się nauczyć, musisz chcieć wychodzić na naiwną, gdy tylko to możliwe - jeśli sytuacja tego wymaga.

Kim Kiyosaki stwierdza: "Jeśli chodzi o podejście do pieniędzy, to mężczyźni i kobiety bardzo różnią się od siebie − historycznie, psychologicznie, mentalnie i emocjonalnie. Różnice te stanowią główny powód, dla którego dziś tak wiele kobiet nie wie nic o inwestowaniu". BOGATA KOBIETA mówi o czymś więcej niż tylko o kobietach i inwestowaniu. Książka ta odwołuje się do godności, szacunku kobiety dla samej siebie. Pokazuje kobietom, jak przejąć kontrolę nad swoim własnym życiem tak, by ich los nie zależał od mężczyzny, rodziny, firmy czy państwa − już nigdy.

"Ta książka jest lekturą obowiązkową dla wszystkich kobiet. Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, kobiety muszą być inteligentne pod względem finansowym".

Donald J. Trump

To jest książka dla Ciebie, jeżeli:
*już nie chcesz, żeby pieniądze spędzały Ci sen z powiek;
*chcesz przejąć kontrolę nad swoją finansową przyszłością;
*jesteś już zmęczona poszukiwaniem bogatego księcia z bajki;
*potrzebujesz prawdziwej niezależności.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Instytut Praktycznej Edukacji
Autor: Kim Kiyosaki
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 328
Wymiar [mm]: 150x220
EAN: 9788392513407
ISBN: 9788392513407
ID: 47866

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Bogata kobieta Bogata kobieta
46.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...