TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Modlitwa w rodzinie. Siedem prostych sposobów, jak modlić się z dziećmi

Książka przedstawia i dokładnie opisuje kilka sposobów, w jakich możemy zwracać się do Boga razem z najbliższymi. Zaprezentowane metody pochodzą wprost z tradycji chrześcijańskiej i opierają się na doświadczeniu świętych. Każda z nich została także sprawdzona przez autorkę i jej rodzinę.

Modlitwa w ciszy na wzór Pana Jezusa, ofiarowanie małych rzeczy w intencji innych zgodnie z zaleceniami Teresy z Lisieux czy wieczorne „oglądanie filmu” z minionego dnia w towarzystwie Pana Boga, to tylko niektóre z przedstawionych propozycji.

Przy czym „Modlitwa w rodzinie” nie jest zwykłym katalogiem znanych rodzajów modlitwy, ponieważ zawiera mnóstwo praktycznych wskazówek, jak stopniowo wprowadzać dziecko w życie duchowe. Znakomicie pomagają one w odkrywaniu wyjątkowego piękna wspólnej modlitwy.

Nie wiesz, jak nauczyć dziecko żyć modlitwą? Ta książka to idealny pomocnik w tym ważnym i odpowiedzialnym zadaniu.

„Modlitwa w rodzinie” to praktyczny przewodnik pełen pomocnych wskazówek, dzięki którym wspólna modlitwa z dziećmi czy wnukami stanie się częścią waszego codziennego życia. Jednocześnie książka ta pomaga rodzicom i dziadkom pogłębić ich własne doświadczenia modlitewne, wzmacniając w efekcie więzi rodzinne oraz więź z Jezusem.

Kardynał Timothy M. Dolan, Arcybiskup Nowego Jorku
Papież Jan Paweł II powiedział, że nasze społeczeństwo potrzebuje „szkół modlitwy”. Grace Mazza Urbanski poprzez osobiste historie i bardzo praktyczne wskazówki pokazuje rodzinom, jak mogą stać się takimi szkołami modlitwy. Pełen humoru i poruszający ton książki czyni „Modlitwę w rodzinie” lekturą zarówno zabawną, jak i inspirującą.

O. James Kubicki SJ, Krajowy Dyrektor Apostolstwa Modlitwy
Gorąco polecam tę książkę każdemu rodzicowi, wszystkim dziadkom, synom i córkom, którzy pragną zbliżyć się do Boga i swoich bliskich.

Lisa M. Hendey, założycielka catholicmom.com, autorka książki Mama na pełen etat

Grace Mazza Urbanski jest mamą pięciorga dzieci, absolwentką teologii i anglistyki, profesjonalnym muzykiem i dyrektorem dziecięcego oddziału Apostolstwa Modlitwy.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Grace Mazza Urbanski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 168
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374827584
ISBN: 9788374827584
ID: 356330

Zobacz również

Modlitwa w rodzinie. Siedem prostych sposobów, jak modlić się z dziećmi
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...