TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Największy Dar (książeczka + film DVD) - PAKIET 2 egz.

"Jeśli tyle filmów nauczyło nas nienawidzić, to zróbmy taki, który nauczy nas kochać"! 


Mówi się, że "bez przebaczenia, nie ma uzdrowienia".


Hiszpański reżyser  Juan Manuel Cotelo  twórca  kultowego  filmu "Mary s Land. Ziemia Maryi"  zabiera nas w podróż po odkrycie uzdrawiającej siły, płynącej z przebaczenia. 

Czy ktokolwiek mógłby wyobrazić sobie kolejkę ludzi stojących do spowiedzi w kinie? Tak właśnie było po premierze filmu "Największy Dar"!Ten film to pełne wzruszenia, prawdziwe historie ludzi z całego świata, którzy zmierzyli się z trudem przebaczenia. Niezwykle mocne świadectwa, które wydają się dla nas nie do wyobrażenia, a których bohaterowie to między innymi mistrz Francji w boksie, hiszpańska dziennikarka oraz były przywódca grupy terrorystycznej IRA. 
Oprócz dawki wzruszenia, ciepłych emocji i humoru to również film "który naprawdę potrafi zmienić życie". 
Czy w konfrontacji z brutalną przemocą, odejściem małżonki czy z zabójstwem jest możliwe przebaczenie? 

Film ma charakter faublarno- dokumentalny. Oprócz warstwy dokumentalnej, można zobaczyć jak główny bohater filmu, czyli sam reżyser, w scenerii miasteczka rodem z Dzikiego Zachodu kręci klasyczną historię o walce dobra ze złem. 

Wyjątkowości dodaje mu to, że powstał on dzięki wsparciu tysięcy Darczyńców! 

Może jest wśród nas ktoź kto potrzebuje usłyszeć Dobrą Nowinę o przebaczeniu?

 

Zobacz zwiastun  oraz  relację z premiery  flimu "Największy dar"

 

POZNAJ OPINIE O FILMIE:

Wspaniały Film,wspaniała praca. Jestem poruszona i głęboko wzruszona. Każdy powinien Go obejrzeń i nie raz, ale wiele razy. 
Skłania do myślenia i głębokiej refleksji. To co robisz jest wspaniałe. 
Anna

Film powinien być obowiązkowy wszystkich szkołach. 
Marta

Film bardzo mi się podobał. W szczególności poruszyłam mnie opowieść człowieka z Francji, a najbardziej słowa Jego Żony, która powiedziała, że nie interesuje ją Jego przeszłość, że ona widzi serce, które on ma. I żona dalej mówi, ale nie wiedziałam, że on (Mąż) potrzebuje tyle miłości.  Gratuluję filmu. 
Magdalena


Byłam pod wielkim wrażeniem oglądając go. Z jednej strony zrobiony lekko i dowcipnie, a z drugiej niesamowicie poruszający, bardzo mocnymi świadectwami osób, które pokazały jak wielką wagę dla naszego obecnego i przyszłego życia ma przebaczenie bliźniemu i sobie. Wylałam wiele łez wzruszenia ale zapragnęłam działać i wszystkim zareklamować ten film aby jak najwięcej osób z różnych środowisk go oglądnęło. Żałuję, że nie zabrałam plakatów aby powiesić w kilku miejscach. 
Maria


Piękny film o mocy przebaczenia. Polecamy :) 
Bożena


Pozostaję pod wielkim wrażeniem obejrzanego wczoraj filmu, który zdecydowaliście się Państwo wyprodukować i promować. 
Izabella

 

Właśnie skończyliśmy oglądać wspólnie film: ja, żona i nasze dzieci. Film jest wspaniały, jest pretekstem do rozmowy właśnie o przebaczeniu. Dzieci dowiedziały się, że zdarzenia z części dokumentalnej naprawdę wydarzyły się, że ludzie się mordowali, podkładali bomby... Ale że dzisiaj żyją w pokoju i miłości... Cieszę się, że Pan Bóg natchnął mnie i dał mi przynaglenie aby wesprzeć to dzieło.
Paweł


Jak się okazało w mojej rodzinie, film bardziej „przyswoił” się u młodych, ale chyba o to chodzi.
Anna


Wartościowa treść wśród kupy bezwartosciowych filmów. Robi ogromne wrażenie. Pokazuje że na świecie jest dobro (nie tylko sensacyjne zło) i że mocą Bożą możliwe są rzeczy (po ludzku) niemozliwe.
Anna Wodzińska


Film obejrzeliśmy całą rodziną, nawet moja mama była z nami też go obejrzała. Wszyscy jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego filmu

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: DVD
Producent/dystrybutor: Rafael
Autor: Juan Manuel Cotelo
Rok wydania: 2019
Czas trwania [h:m:s]: 1h45m
EAN: 97883662503832
ID: 448513

Zobacz również

Największy Dar (książeczka + film DVD) - PAKIET 2 egz.
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...