TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Największy Dar (książeczka + film DVD) - PAKIET 5 egz

"Jeśli tyle filmów nauczyło nas nienawidzić, to zróbmy taki, który nauczy nas kochać"! 


Mówi się, że "bez przebaczenia, nie ma uzdrowienia".


Hiszpański reżyser   Juan Manuel Cotelo   ,   twórca   kultowego   filmu "Mary s Land. Ziemia Maryi"   zabiera nas w podróż po odkrycie uzdrawiającej siły, płynącej z przebaczenia.  

Czy ktokolwiek mógłby wyobrazić sobie kolejkę ludzi stojących do spowiedzi w kinie? Tak właśnie było po premierze filmu "Największy Dar"!Ten film to pełne wzruszenia, prawdziwe historie ludzi z całego świata, którzy zmierzyli się z trudem przebaczenia. Niezwykle mocne świadectwa, które wydają się dla nas nie do wyobrażenia, a których bohaterowie to między innymi mistrz Francji w boksie, hiszpańska dziennikarka oraz były przywódca grupy terrorystycznej IRA.  
Oprócz dawki wzruszenia, ciepłych emocji i humoru to również film "który naprawdę potrafi zmienić życie".  
Czy w konfrontacji z brutalną przemocą, odejściem małżonki czy z zabójstwem jest możliwe przebaczenie?  

Film ma charakter faublarno- dokumentalny. Oprócz warstwy dokumentalnej, można zobaczyć jak główny bohater filmu, czyli sam reżyser, w scenerii miasteczka rodem z Dzikiego Zachodu kręci klasyczną historię o walce dobra ze złem.  

Wyjątkowości dodaje mu to, że powstał on dzięki wsparciu tysięcy Darczyńców!  
Może jest wśród nas ktoź kto potrzebuje usłyszeć Dobrą Nowinę o przebaczeniu?

 

Zobacz zwiastun   oraz   relację z premiery   flimu "Największy dar"

 

POZNAJ OPINIE O FILMIE:

Wspaniały Film,wspaniała praca. Jestem poruszona i głęboko wzruszona. Każdy powinien Go obejrzeń i nie raz, ale wiele razy.  
Skłania do myślenia i głębokiej refleksji. To co robisz jest wspaniałe.  
Anna

Film powinien być obowiązkowy wszystkich szkołach.  
Marta

Film bardzo mi się podobał. W szczególności poruszyłam mnie opowieść człowieka z Francji, a najbardziej słowa Jego Żony, która powiedziała, że nie interesuje ją Jego przeszłość, że ona widzi serce, które on ma. I żona dalej mówi, ale nie wiedziałam, że on (Mąż) potrzebuje tyle miłości.   Gratuluję filmu.  
Magdalena


Byłam pod wielkim wrażeniem oglądając go. Z jednej strony zrobiony lekko i dowcipnie, a z drugiej niesamowicie poruszający, bardzo mocnymi świadectwami osób, które pokazały jak wielką wagę dla naszego obecnego i przyszłego życia ma przebaczenie bliźniemu i sobie. Wylałam wiele łez wzruszenia ale zapragnęłam działać i wszystkim zareklamować ten film aby jak najwięcej osób z różnych środowisk go oglądnęło. Żałuję, że nie zabrałam plakatów aby powiesić w kilku miejscach.  
Maria


Piękny film o mocy przebaczenia. Polecamy :)  
Bożena


Pozostaję pod wielkim wrażeniem obejrzanego wczoraj filmu, który zdecydowaliście się Państwo wyprodukować i promować.  
Izabella

 

Właśnie skończyliśmy oglądać wspólnie film: ja, żona i nasze dzieci. Film jest wspaniały, jest pretekstem do rozmowy właśnie o przebaczeniu. Dzieci dowiedziały się, że zdarzenia z części dokumentalnej naprawdę wydarzyły się, że ludzie się mordowali, podkładali bomby... Ale że dzisiaj żyją w pokoju i miłości... Cieszę się, że Pan Bóg natchnął mnie i dał mi przynaglenie aby wesprzeć to dzieło. 
Paweł


Jak się okazało w mojej rodzinie, film bardziej „przyswoił” się u młodych, ale chyba o to chodzi. 
Anna


Wartościowa treść wśród kupy bezwartosciowych filmów. Robi ogromne wrażenie. Pokazuje że na świecie jest dobro (nie tylko sensacyjne zło) i że mocą Bożą możliwe są rzeczy (po ludzku) niemozliwe. 
Anna Wodzińska


Film obejrzeliśmy całą rodziną, nawet moja mama była z nami też go obejrzała. Wszyscy jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego filmu

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: DVD
Producent/dystrybutor: Rafael
Autor: Juan Manuel Cotelo
Rok wydania: 2019
Czas trwania [h:m:s]: 1h45m
EAN: 97883662503835
ID: 448514

Zobacz również

Największy Dar (książeczka + film DVD) - PAKIET 5 egz
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...