TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Narzeczeństwo czyli sztuka przygotowania się do małżeństwa

Ocena:
(7 opinii)

Udało się! Wreszcie spotkaliśmy kogoś, z kim chcielibyśmy spędzić życie. Myślami jesteśmy już przy ślubie, ale przed nami jeszcze bardzo ważny, a często nawet kluczowy dla naszego związku okres - narzeczeństwo.

Choć niewątpliwie, przez nadzieje i wizje, które nas przepełniają, fascynujący, kryje w sobie jednak też wiele problemów i znaków zapytania, z którymi musimy sobie poradzić.

Doskonałą pomocą w zmierzeniu się z nimi może być dla nas ta książka, autorstwa pary małżonków, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i udzielają wielu cennych wskazówek przyszłym czy obecnym narzeczonym. Znajdziecie tutaj m.in. odpowiedzi na takie pytania jak:

  • Kiedy i jak się oświadczyć?
  • Czy można wyjść za mąż bez miłości?
  • Jak ułożyć relacje z rodzicami i przyszłymi teściami?
  • Co zrobić, gdy rodzice nie akceptują naszego wybranka?
  • Czy związać się osobą chorą lub niepełnosprawną?
  • Czy żenić się z kimś, kto ma dziecko?
  • Jak zapobiegać kłótniom i konfliktom między narzeczonymi?
  • Jak się kłócić, jeśli już do tego dojdzie?

To znakomite, napisane prostym, komunikatywnym językiem kompendium dla każdego chrześcijanina, który stoi przez wyzwaniami okresu narzeczeństwa.

Katarzyna i Tomasz Jarosz - małżeństwo z dziesięcioletnim stażem, rodzice 3,5-letniego synka Michałka, czekają na drugie dziecko. Prowadzą portal katolicki www.adonai.pl oraz stronę poświęconą spotkaniom osób poszukujących małżonka www.dla-samotnych.pl. Są autorami popularnej książki "Miłość czy MIŁOŚĆ, czyli sztuka chodzenia ze sobą".

Książka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl

Opinie naszych Klientów (7 opinii)Napisz swoją opinię

Książka godna polecenia

Warto przeczytać tą książkę. Dała mi ona wiele wiadomości.

autor opinii: Gosia D

Polecam :-)

Warto przeczytać, polecam :-)

autor opinii: KasiaS

świetna książka

polecamy wszystkim narzeczonym chcącym dobrze przygotować się do małżeństwa, przemyśleć ważne kwestie, porozmawiać, zastanowić się nad wspólnymi celami i obawami.

opinia

Książka napisana w sposób bardzo przystępny. Zawiera wiele cennych rad i wskazówek dla par przygotowujących się do małżeństwa. Bardzo polecam

autor opinii: Anna

Przyjemna lektura

Polecam, przyjemnie się czyta, napisana prostym językiem, książka szczególnie dla par, które nie znają się długo i przed nimi jeszcze wiele tematów "do obgadania".

autor opinii: Anna Ochman

Świetna!

Kupiłam, bo podobała mi się wcześniejsza książka Państwa Jaroszów (Sztuka chodzenia ze sobą). Ta skusiła mnie również podrozdziałami. Nie rozczarowałam się! Książka na temat, bardzo praktyczna, NAPRAWDĘ SKORZYSTAŁAM! Dużo mi dała do myślenia, posługuję się przykładami z tej książki. Jarosze są realistami, mocno chodzą po ziemi, a z drugiej strony wszystko jest takie "Boże". Po Bożemu. Np. rada, że jak się ludzie kochają i są siebie pewni, mają wolę budowania związku i są odpowiedzialni to nie ma co czekać, tylko brać ślub, a nie zbierać kilka lat kasę na wesele. Albo sugestia, żeby w przypadku nieplanowanego poczęcia, nie PRZYŚPIESZYĆ a ODŁOŻYĆ ślub. Jeszcze nie czytałam tak ciekawie i prosto opisanej kwestii małżeństw osób niepełnosprawnych. To jedna z moich ulubionych książek z tej tematyki na półce. Serdecznie polecam!

autor opinii: Asia

polecam!

Z przyjemnością polecam kolejną książkę tej pary autorów. Rzeczowe, poparte osobistymi przykładami podejście do tematu, duża doza realizmu
i prosty język wypowiedzi dla ludzi w każdym wieku.

autor opinii: Monika

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 164
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374826532
ISBN: 9788374826532
ID: 297993

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Narzeczeństwo czyli sztuka przygotowania się do małżeństwa Narzeczeństwo czyli sztuka przygotowania się do małżeństwa
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...