TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Historia dla najmłodszych. Kocham Polskę. Nasza wspaniała Ojczyzna

Bestsellerowa kolekcja „Kocham Polskę. Historia dla najmłodszych” to zaproszenie do podróży po Polsce i do poznania jej niezwykłych dziejów. Zwiedzimy najbardziej niesamowite miejsca w naszym kraju. Poznamy bohaterów kluczowych bitew w historii.

Będziemy tropić rzadkie zwierzęta zamieszkujące prastare puszcze. Zagościmy u Kaszubów, Kurpiów i górali, poznając ich tradycje i zwyczaje.

„Kocham Polskę. Historia dla najmłodszych” to znakomite kompendium wiedzy o naszym kraju. Dzięki wysokim walorom edukacyjnym kolekcji można za jej pomocą nauczyć najmłodszych mądrego patriotyzmu.

Dlaczego flaga Polski jest biało-czerwona? Jaki jest nasz hymn narodowy i dlaczego jest nim Mazurek Dąbrowskiego? Skąd się wzięło nasze godło?

Tom 1. „Nasza wspaniała Ojczyzna” to pasjonujący elementarz dla najmłodszych, zawierający najciekawsze informacje o naszym kraju. Dowiemy się, jakie były stolice naszej Ojczyzny i kto nią rządził.

Przymierzymy szlacheckie stroje, zaśpiewamy najpiękniejsze pieśni patriotyczne i poznamy bohaterów, którzy do dzisiaj rozsławiają Polskę po całym świecie.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: EDIPRESSE POLSKA
Autor: Joanna Szarek, Jarosław Szarek
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 36
Wymiar [mm]: 165x245
EAN: 9788379896486
ISBN: 9788379896486
ID: 327721

Zobacz również

Historia dla najmłodszych. Kocham Polskę. Nasza wspaniała Ojczyzna
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...