TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Niegrzeczne dziewczynki w Biblii

Ocena:
(2 opinii)

Dziesięć intrygujących kobiet - dziesięć najsłynniejszych femmes fatales przedstawionych na kartach Biblii: Ewa, żona Lota, żona Potifara, Rachab, Dalila, Mikal, Izebel, Safira, Samarytanka przy studni i ewangeliczna Jawnogrzesznica.

Czego uczą nas biblijne "niegrzeczne dziewczynki" - jakie wnioski można wysnuć z ich historii?

Lektura "Niegrzecznych dziewczynek w Biblii" to nie tylko doskonała rozrywka, ale przede wszystkim ostrzeżenie przed niewłaściwymi wyborami i zachęta do pójścia Bożą drogą dla własnego dobra.

Liz Curtis Higgs jest nagradzaną autorką powieści historycznych i poradników dla kobiet, która ma w dorobku 28 książek wydanych w ponad 3 milionach egzemplarzy. Wyjątkową popularnością cieszy się zwłaszcza seria o "niegrzecznych dziewczynkach", obejmująca "Niegrzeczne dziewczynki w Biblii", a także "Naprawdę niegrzeczne dziewczynki w Biblii" oraz "Trochę niegrzeczne dziewczynki w Biblii".

Cała seria nawiązuje swym tytułem do słynnej serii poradników motywacyjnych adresowanych do "grzecznych/niegrzecznych dziewczynek" (np. "Grzeczne dziewczynki nie awansują"). Jednak Liz Curtis Higgs przewrotnie obchodzi się ze "świeckim" pierwowzorem i promuje w swych książkach ponadczasowe wartości biblijne.

Liz Curtis Higgs zajmuje ugruntowaną pozycję na amerykańskim rynku literatury kobiecej, gwarantując ciekawą lekturę i sporą dawkę humoru.

Świetna książka! Traktuje o poważnych sprawach, a jednocześnie nie brakuje w niej charakterystycznego dla Liz humoru. Wiele kobiet zmaga się z podobnymi problemami - w tej książce znajdą pocieszenie i nadzieję.

Francine Rivers, autorka bestsellerów "Dziecko pokuty" i trylogii "Znamię Lwa"

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Fantastyczna i mądra!

Fantastyczna książka, napisana w barwnym i niezwykle wciągającym stylu. Warto ją przeczytać, bo w niektórych - mniej lub bardziej dowcipnie opowiedzianych historiach - można odnaleźć swoje własne historie. Książka jest niezwykle ciekawa, miejscami dowcipna i na pewno skłania do wielu przemyśleń.

autor opinii: Sylwia

polecam

Bardzo ciekawa książka. Z niektórymi kobietami opisanymi przez autorkę mogę się utożsamić :)
I rzeczywiście można czegoś się od nich nauczyć. Ja przynajmniej przyswoiłam sobie parę ciekawych rad.

autor opinii: Marta

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Aetos Wydawnictwo
Autor: Liz Curtis Higgs
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 240
Wymiar [mm]: 140x210
EAN: 9788361097303
ISBN: 978-83-61097-30-3
ID: 293289

Zobacz również

Niegrzeczne dziewczynki w Biblii
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...