TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Nie-okrzesane charakterki. Z pamiętnika katechetki

Ocena:
(1 opinii)

Niniejsza książka jest zebraniem moich katechetycznych przygód z pięciu ostatnich lat. Przygód, bo niemal każda nasza lekcja religii niesie ze sobą niesamowite opowieści widziane zza biurka i każda jest niepowtarzalna!

Skąd pomysł? W roku szkolnym 2012/2013 ogłoszony został Diecezjalny Konkurs dla Nauczycieli „Wiara i rozum są jak dwa skrzydła, na których duch ludzki unosi się ku kontemplacji prawdy” – jak pogodzić wiarę z rozumem? Refleksje współczesnego nauczyciela na kanwie encykliki Jana Pawła II „Fides et ratio” oraz osobistego doświadczenia – w którym wzięłam udział.

Opisałam tydzień z życia katechetki z nauczaniem Jana Pawła II w tle, który zresztą patronuje mojemu katechetycznemu powołaniu i zajęłam I miejsce.

Odtąd postanowiłam zapisywać wszystko co ważne, ciekawe, a i dzielić się tymi zapiskami na prowadzonym przez siebie blogu. Pozytywny odbiór i zachęta do stworzenia tego rodzaju książki ze strony czytających – dała mi do myślenia, że może rzeczywiście warto coś takiego wydać. I oto właśnie trzymacie ją Państwo w ręku.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Z pamiętnika katechetki

Mam nadzieję, że powstanie kiedyś kolejna część, poszerzona a także bardziej związana np. z jedną (określoną) klasą - oczywiście nie sugerująca o których konkretnych osobach ona będzie :) Także podejmująca sposoby rozwiązywania "problemów" na katechezie.

autor opinii: Ewelina

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Natan
Autor: Beata Żabka
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 116
EAN: 9788363875879
ISBN: 978-83-63875-87-9
ID: 445420

Zobacz również

Nie-okrzesane charakterki. Z pamiętnika katechetki
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...