TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Niezapomniane lato

Ocena:
(1 opinii)

NOWY POCZĄTEK

Świeżo poślubieni Dayne i Katy postanawiają zagrać razem w filmie. Aby uniknąć ciągłego nachodzenia ze strony prasy, zgadzają się na obecność ekipy z reality show na planie filmowym. Niestety, ich związek bardzo na tym ucierpi. Czy miłość, którą sobie ślubowali, przetrwa taką próbę?

NIEZAPOMNIANE LATO

Ashley i Kari noszą pod sercami nowe życie. Ale podczas USG okazuje się, że jedno z dzieci ma poważną wadę. Wszyscy modlą się o cud. To lato staje się okresem wielkiej próby. Czy Baxterowie wyjdą z niej zwycięsko? I czy zaufają Panu bez względu na to, co się wydarzy?

WZRUSZAJĄCE POŻEGNANIE

Dorastająca Bailey Flanigan szuka swojego miejsca w życiu. Jej przyjaźń z Codym zaczyna się pogłębiać. Tego lata Cody opuszcza rodzinę Flaniganów i zaciąga się do armii. Czy z Bailey łączy go tylko zwykła przyjaźń?

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Piękna

Bardzo ciekawa lektura. Wzruszająca opowieść rodzinna. Wzory do naśladowania w naszych polskich rodzinach. Wsparcie najbliższych jest bardzo ważne w trudnych momentach. Walka kobiety z problemem aborcji. Świadomość, że narodzi się dziecko, które zaraz umrze bez wsparcia bliskich byłoby niemożliwe. Polecam lekturę.

autor opinii: Jadwiga Janicka

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Polwen
Autor: Karen Kingsbury
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 384
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788375570670
ISBN: 9788375570670
ID: 109369

Zobacz również

Niezapomniane lato
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...