TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

O kobiecości

Ocena:
(15 opinii)

Jak pogodzić życie zawodowe z prowadzeniem domu i wychowywaniem dzieci? Jak być żoną, matką - po prostu pełnowartościową kobietą? Co tak naprawdę daje kobiecie autentyczne szczęście?

Kobiecość jest jak piękny kwiat - trzeba go nieustannie pielęgnować, by trwał w swoim pięknie jak najdłuższej. Bycie kobietą to wielka radość i nieporównywalne szczęście. O wiele większa od robienia kariery zawodowej. Kariera przemija, a kobiecość będzie trwać zawsze.

Jadwiga Pulikowska w swojej książce "O kobiecości" ukazuje miejsce kobiety w trzech wymiarach:

  • Akceptacja siebie jako kobiety
  • Akceptacja siebie jako żony
  • Akceptacja siebie jako matki

Książka nie jest zbiorem niepotwierdzonych teorii. Została napisana w oparciu o własne doświadczenia. W doskonały sposób pokazuje, jak łączyć trzy wymiary kobiecości i jak ją pielęgnować.

Dzięki lekturze tej książki dowiesz się, jak stać się prawdziwą kobietą, dobrą żoną i matką. Po przeczytaniu tej książki znacznie łatwiej zaakceptujesz siebie i będziesz mogła cieszyć się swoją kobiecością.

Kobiecości nie można się wyrzec. Jest ona nieodłącznym elementem istnienia kobiety. Zapoznaj się z propozycją autorki i dowiedź się, jak dbać o swój najpiękniejszy kwiat - kobiecość.

Opinie naszych Klientów (15 opinii)Napisz swoją opinię

Słowo męża

Całkiem przyjemna, króciutka książeczka, a moją ulubioną jej częścią jest na wstępie "słowo męża" autorki, który wyraża ogromne wsparcie dla żony - fantastyczne!

autor opinii: Magda

Rzecz mała, a raduje

Z pozoru drobna książeczka i...- zaskoczenie, bo obfituje w świeże, głębokie przemyślenia. Na pewno pomoże w wielu wypadkach - jeśli trafi do właściwych rąk - naprawić relacje damsko-męskie, tak wytrwale wykolejane, niszczone przez media mętnego nurtu.

banalna

spodziewałam się czegoś bardziaj odkrywczego.
standard, trochę nudna dla mnie. Być może dla kobiet które wchodzą w dorosłoś będzie cenniejsza i ciekawsza, meżatki z duzym stażem niewiele moga skorzystac, bo czasu nie wrócimy.
Myślę że dobry , mały prezent od matki dla młodej córki.

autor opinii: Bogusia

w porządku

Książeczka bardzo sympatyczna, miło się czyta ale jak dla mnie bez większej rewelacji. Taka wartościowa broszurka do poczytania przy kawie.

autor opinii: Ania

do poduszki

Pozycja króciutka i łatwa...Z tematów, które mogą być postrzegane inaczej w dniu codziennym zwraca uwagę kilka słów o życiu małżeńskim po pojawieniu się dziecka...

autor opinii: bbb

Bardzo fajne spojrzenie na kobietę nie tylko od strony płci, ale również od strony pełnionych przez nią ról w życiu. Pomaga stworzyć taki całościowy obraz kobiety uświadamiając i uporządkowując jej role w rodzinie.Polecam przeczytac każdej kobiecie : tej która jeszcze nie założyła swojej rodziny i tej która już uwiła swoje gniazdko. Dobre na prezent na 18-tkę lub dla Młodej ,bo to lepsze od siódmego zelazka.

Mądra broszura na temat kobiecości

Książeczka prezentuje kilka ważnych - zdaniem Autorki (moim skromnym zdaniem również) - refleksji na temat kobiecości w różnych aspektach życia. Myśli te nie są w szczególny sposób rozwinięte. Są raczej sygnałami spraw ważnych i wartych przemyślenia. Autorka zwraca uwagę m.in. na kwestie relacji kobiecości względem męskości.

autor opinii: Anna K.

poleca kobieta: żona i mama 4 dzieci :)

krótka ważna synteza: zachęca do pogłębienia tematów o kobiecości, bycia dobrą żoną i mamą. Robi apetyt na pogłębienie tematu.

autor opinii: Emilia Skwierawska

Książkę przeczytałam jednym tchem, dlatego jak najbardziej polecam każdemu!
Pozdrawiam serdecznie.

autor opinii: Iwona Rak

Wiele przeczytanych rzeczy usłyszałam już z ust męża autorki,jednakże książkę warto przeczytać ze względu na trafność myśli i przekazu.

autor opinii: gosia

Dobra

Książka w skrócie ale bardzo rzeczowo przedstawia najważniejsze aspekty w życiu kobiety. Ukazuje jak ważne jest zaakceptowanie siebie jako kobiety, matki i żony.

autor opinii: Kamila Gołąb

Autorka jest autentyczna i pisze z własnego doświadczenia.
Książka dla każdej kobiety, o tym co w życiu najważniejsze i co daje prawdziwą pełnię szczęścia i samorealizację.
Polecam:)

autor opinii: Beata Majcher

Prezent

Uważam iż tą książeczkę powinna dostać każda dziewczynka jako prezent komunijny, wspólnie z rodzicami ją przeczytać. Dla mnie jest to strzał w dziesiątkę na XXI wiek dla kobietek małych i dużych i nie tylko...polecam też mężczyznom małym i dużym.

autor opinii: Halina Marcinkowska

"Przesadzona".

Nie tego szukałam zamawiając tę książkę. Autorka w sposób bardzo uduchowiony i pokorny podchodzi do temtu. To książka nie na ten czas, w którym się znajduję (mam 34 lata, dwoje dzieci i opuscił mnie mąż).

Trafia głęboko

Książeczka chudziutka, lecz treściwa. Chętnie jednak zapisałabym się na spotkanie w sprawie "Istoty kobiecości".

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Jerozolima
Autor: Jadwiga Pulikowska
Ilość stron: 50
Wymiar [mm]: 120x165
EAN: 9788389282132
ISBN: 83-89282-13-5
ID: 20010

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki O kobiecości O kobiecości
9.00 zł
6.71 zł
Oszczędzasz 2.29 zł (25%)
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...