TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zwiadowcy. Księga 6. Oblężenie Macindaw

Ocena:
(1 opinii)

Szósty tom znakomitej serii australijskiego pisarza Johna Flanagana "Zwiadowcy", bestseller "New York Timesa", doceniony również przez polskich czytelników. "Oblężenie Macindaw" kontynuuje wątki rozpoczęte w Czarnoksiężniku z Północy.

Po wielu latach trudnej nauki u Halta, Will jest teraz samodzielnym zwiadowcą. Jego pierwsze doświadczenia w charakterze strażnika Araluenu nie zapowiadają wielkich sukcesów. Na północnych rubieżach Królestwa sytuacja staje się coraz bardziej niebezpieczna.

Keren, rycerz renegat, pozbawiony skrupułów i sumienia wojownik, który porwał przyjaciółkę Willa - Alyss, przejmuje kontrolę nad Zamkiem Macindaw. Usytuowana w miejscu o wielkim znaczeniu strategicznym twierdza jest wrotami na ziemie północy i to od jej załogi zależy w dużej mierze bezpieczeństwo Araluenu.

Młody zwiadowca odkrywa, że zdradziecki Keren zawarł sojusz ze Skottami i chce oddać im zamek w zamian za tytuły i ziemie... Czasu jest niewiele - wróg zbliża się w szybkim tempie. Przetrzymywana w murach Macindaw Alyss niestrudzenie zbiera informacje o planach najazdu, jednak grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo.

Will musi zebrać ludzi, by przejąć twierdzę, nim Keren odda ją w ręce Skottów. Znakomicie obwarowany zamek stanowiłby wyzwanie nawet dla regularnej armii, a młody zwiadowca ma u swego boku jedynie garstkę przyjaciół...

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Kolejny rewelacyjny tom!

Kolejny tom Zwiadowców, który po prostu pochłonęłam! Jak na razie to ten uważam, za jeden z lepszych z całej serii. Akcja rozwija się w niesamowitym tempie, bohaterowie, którym towarzyszymy, dojrzewają i stają się dorośli. Naprawdę świetna książka, Świetna akcja. Cudownie bawię się przy tych książkach. Serdecznie polecam i młodzieży i dorosłym, mężczyznom i kobietom :)

autor opinii: Karolina Nowak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Jaguar
Autor: John Flanagan
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 392
Wymiar [mm]: 135x200
EAN: 9788376860183
ISBN: 978-83-7686-018-3
ID: 176097

Zobacz również

Zwiadowcy. Księga 6. Oblężenie Macindaw
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...