TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zwiadowcy. Księga 5. Czarnoksiężnik z północy

Ocena:
(1 opinii)

Piąty tom bestsellerowego cyklu dla młodzieży, który pobił Eragona Paoliniego na liście bestsellerów "New York Timesa", epicka opowieść o honorze, przyjaźni i wielkiej przygodzie.

Od wydarzeń opisanych w Bitwie o Skandię minęło pięć długich lat. Will, niegdyś uczeń Halta, dziś sam jest pełnoprawnym zwiadowcą. Wraz z dawną towarzyszką Alyss wyrusza na północne rubieże, by zbadać niepokojące pogłoski o mających tam miejsce dziwnych wydarzeniach.

Pozbawiony wsparcia tych, do których obecności przywykł, Will stara się dociec prawdy o mitycznym Czarnoksiężniku, który ponoć objął we władanie okoliczne ziemie. Nawet Halt, choć jego doświadczenie nie ma sobie równych, nie był w stanie przygotować swojego ucznia na spotkanie z istotami rodem z najgorszych koszmarów!

Zagubiony w bezkresnych lasach, ścigany przez echa i dziwne, okryte mgłą sylwetki, Will zadaje sobie pytanie - czy magia naprawdę istnieje?

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Mistrz zwrotów akcji!

Po lekturze pięciu tomów mogę to śmiało napisać. John Flanagan to mistrz zwrotów akcji. Autor jest naprawdę rewelacyjny. Książki czyta się dosłownie jednym tchem. Kilka godzin w pociągu i pochłonęłam 5 tom. Książka napisana naprawdę rewelacyjnie. Postaci bohaterów są niezwykle barwne i człowiek ciągle się zastanawia co nowego się wydarzy. Pojawiają się nowi bohaterowie, a życie starych ulega zmianie :) Zachęcam do lektury :) i wcale nie dziwię się, że ta książka zajmuje takie wysokie notowania wśród bestsellerów :)

autor opinii: Karolina Nowak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Jaguar
Autor: John Flangan
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 384
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788376860060
ISBN: 978-83-7686-006-0
ID: 168009

Zobacz również

Zwiadowcy. Księga 5. Czarnoksiężnik z północy
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...