TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Oczy anioła

Młoda dziewczyna Brielle wyjeżdża do dużego miasta, aby realizować swoje marzenia, ale zamiast tego przeżywa tam tragedię. Wraca więc do rodzinnego, podrzędnego Stratus, w stanie Oregon.

Po powrocie nie może się uporać z poczuciem żalu i winy... a także z niewiarygodnym, odrętwiającym zimnem, od którego nie może się uwolnić.

Jake mieszka w miasteczku od niedawna, jest nowym uczniem w szkole i chłopakiem z sąsiedztwa. Ma gorące dłonie i niewiarygodny dar, z powodu którego jest w ogromnym niebezpieczeństwie.

Połączy ich coś więcej niż los.. W otaczającym ich cieniu czai się potężne zło, ukryte pod osłoną codzienności. Nad nimi czuwają dwa anioły, niepewne tego, co może się wydarzyć. A piękno, jakiego dotychczas nie widzieli, wzywa ich, aby włączyli się do walki w świecie, w którym wszystkie ludzkie wybory mają swój początek.

To królestwo, które widzą tylko anioły, demony... i Brielle.

Książka "Oczy anioła" ma wszystko, czego szukam w powieści - wspaniałą prozę, fascynującą bohaterkę, humor i intrygującą fabułę - oraz dwie rzeczy, o których odnalezieniu marzę - przyzwolenie na słabość i obietnicę nadziei.

Myra McEntire, autorka powieści "Hourglass"

Shannon Dittemore to córka pastora, żona i młoda matka. Mąż Shannon jest również pastorem. Autorka ukończyła Portland Bible College. W życiu łączy bujną wyobraźnię i zamiłowanie do prawdy. Pracuje w Portland Bible College, przygotowuje przedstawienia z miejscowymi grupami teatralnymi oraz angażuje się w duszpasterstwo młodszej i starszej młodzieży. W swoim domu w Północnej Karolinie wyobraża sobie rzeczy niewidzialne dla oka i wychowuje dwójkę dzieci.

"Oczy anioła" to jej debiut literacki i pierwsza część trylogii o świecie Nadziemia, gdzie toczy się walka dobra ze złem.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Shannon Dittemore
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 288
Wymiar [mm]: 140x215
EAN: 9788377971543
ISBN: 978-83-7797-154-3
ID: 289531

Zobacz również

Oczy anioła
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...