TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Od lęku do wiary. Wyzwalająca moc Ducha Świętego

Ocena:
(10 opinii)

Przejdź wspaniałą podróż wyzwolenia się od lęku!

  • Jak nie stać się bezradną ofiarą tego, czego się boimy?
  • W jaki sposób wiara może dodać nam odwagi i uczynić nas otwartymi na Boga?

Merlin Carothers to autor "Mocy uwielbienia", książki, która podbiła serca naszych Klubowiczów i zmieniła życie wielu z nich. Teraz chce Ci pokazać, że możesz uwolnić się od lęku, który Cię zniewala. Chce Ci pokazać, jak znaleźć w sobie taką wiarę, która da Ci wolność od strachu w codziennych sytuacjach.

Carothers twierdzi, że walki ze strachem musimy się uczyć, świadomie przechodząc kolejne etapy „antylękowej” terapii opisanej w tej książce. Naszym opiekunem podczas tych lekcji będzie sam Bóg.

Jeśli wydaje Ci się, ze otacza Cię ciemność, nie poddawaj się. Być może właśnie ta książka jest tym, co pomoże Ci włączyć wspaniały Boży włącznik światła!

Modlę się we wspólnocie od trzydziestu lat. Każdego dnia coraz wyraźniej dostrzegam wszechobecny lęk wkradający się w przestrzeń wiary. Lęk, który niczym najgroźniejszy wirus nagle atakuje, paraliżuje, pozostawia bez nadziei… Niezwykle szczera książka Merlina R. Carothersa jest rodzajem odtrutki, antywirusa. Jest lekiem na lęk. Autor subtelnie, krok po kroku ukazuje w niej, że jednym z największych zagrożeń katolików jest lęk przed Duchem Świętym… w którym nie ma lęku!

Marcin Jakimowicz, dziennikarz „Gościa Niedzielnego”

Kiedy wyzwolisz się od lęku, będziesz znajdować nowe przyjemności w każdej godzinie każdego dnia. Doświadczysz nowego spokoju ducha oraz nowego entuzjazmu z powodu wyzwań, jakie stawia przed Tobą życie.

Opinie naszych Klientów (10 opinii)Napisz swoją opinię

Od lęku do wiary

Jest to książka, która zmienia życie.

autor opinii: Elżbieta Haik

cudowna książka

Już raz napisałam, że mam 63 lata i już nic nie powinno mnie w moim życiu zaskoczyć, o jak bardzo się myliłam.
Książka "Od lęku do wiary" - jednym słowem - odmieniła moje życie. Na wszystko inaczej patrzę. Nigdy bym nie pomyślała, że coś takiego mnie jeszcze spotka. Już przeczytałam ją dwa razy, więc o czymś to świadczy - prawda?

autor opinii: Bernadeta

Chcesz być szczęśliwy?

Zastanawiałam się co można napisać na temat dwóch przeczytanych przeze mnie książek autora: Merlina Carothers pt. „Moc uwielbienia” oraz „Od lęku do wiary”. Jednym słowem wiem, że nie jest każdemu dane coś tak cudownego przeczytać. Mam 63 lata, już nic nie powinno mnie w moim życiu zaskoczyć, o jak bardzo się myliłam, po przeczytaniu tych książek moje życie całkowicie się zmieniło, na wszystko inaczej patrzę
i cały czas dziękuję dobremu Bogu, za to co się przez te książki stało.
I jeszcze jedno: Tych książek kupiłam po kilka sztuk, aby Ci których bardzo lubię, też byli szczęśliwi.

autor opinii: Bernadeta

bardzo polecam

Jak pisała amerykańska poetka Emily Dickinson - LĘK JEST OSTROGĄ DLA DUSZY...
Merlin Carothers w swojej książce "OD LĘKU DO WIARY" przedstawia anatomię mechanizmu, jakim jest lęk. Autor książki zarwno kapłan jak i komandos przekazuje wiedzę o tym czym jest lęk, demaskuje go i uczy radzenia sobie z tym ponurym cieniem.
To niezbędnik dla wszystkich, którzy pragną żyć pełnią i w światłości. Bardzo polecam tę książkę jak również "MOC UWIELBIENIA" - tego samego autora.

autor opinii: Vega

Super

Książka po przeczytaniu której, na życie patrzy się już inaczej wiedząc ze Bóg nad wszystkim czuwa że zawsze jest przy mnie i pomaga mi przezwyciężać mój codzienny lęk .Z czystym sercem polecam tę książkę wszystkim którzy każdego dnia walczą z lękiem i strachem.

autor opinii: Joanna

Musicie przeczytać!

Książka M. Caroters'a Od lęku do wiary to druga z kolei po Mocy uwielbienia, która niesamowicie przemawia do czytelnika! Polecam ją każdemu, kto ma problem z lękiem i jest tego świadomy, jak i tym, którzy nie rozumieją swoich reakcji w różnych sytuacjach. Niech zachętą będzie motto R. Emersona Zmierz się z tym, co cię przeraża, a strach z pewnością umrze.
Miłej lektury!

autor opinii: Ewa

prywatna

Bardzo dobra książka.

autor opinii: Barbara Kowol

uwalniająca od lęku!!!

Jestem pod ogromnym wrażeniem szczerości i mocy słów jakich Merlin Carothers użył pisząc ten swoisty poradnik dla zalęknionych życiem, przyszłością, a praktycznie każdą dziedziną życia ludzkiego. Polecam gorąco każdemu, nie zawiedziecie się, na prawdę warto. Już wiem że będę do niej wracać, porywająca i odradzająca lektura.

autor opinii: Anna Garus

Serdecznie polecam

Książka nie tylko umacniająca nas w wierze, lecz przede wszystkim będąca doskonałym drogowskazem, jak w życiu nie polegać wyłącznie na sobie,lecz zawsze na Bogu, tym samym wyzwalając się ze wszelkiego lęku i obaw. które tak bardzo nas determinują. Serdecznie polecam. Obowiązkowa lektura!

autor opinii: Iza Nowakowska

" Od lęku do wiary"

Książka jest cenną pozycją dla tych, którzy w swojej codziennej wędrówce z Jezusem potykają się o lęk.Autor dzieli się z czytelnikiem swoimi osobistymi doświadczeniami i uczy jak zacząć polegać na Bożych obietnicach .
Osobiście polecam lekturę tej książki. Jestem zadowolona z zakupu.

autor opinii: Renata Lewicka

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Merlin Carothers
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 304
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788365349231
ISBN: 9788365349231
ID: 345754

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Od lęku do wiary. Wyzwalająca moc Ducha Świętego Od lęku do wiary. Wyzwalająca moc Ducha Świętego
29.90 zł
19.44 zł
Oszczędzasz 10.46 zł (35%)
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...