TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Odkryj moc modlitwy

Książka jest swoistego rodzaju poradnikiem modlitwy, w którym znajdziesz wiele porad i wartościowych informacji służących pogłębieniu relacji z Bogiem.

Każdy z nas, modląc się, wciąż poszukuje, snuje refleksje, myśli o swojej rozmowie z Bogiem. Możesz też mieć wątpliwości związane z modlitwą - zastanawiać się, czy jest właściwa, czy ma sens, czy może być inna, lepsza, w jakim kierunku powinna zmierzać, co zrobić, by stawała się bardziej owocna.

Znajdziesz tu też świadectwo, że modlitwa ma moc, że Bóg działa. Moc modlitwy jest ogromna, gdyż nieskończona jest moc Boga. Pan Bóg jest wciąż taki sam. Jezus żyje i nie jest ani trochę słabszy czy mniej współczujący niż w Ewangelii. Jest hojniejszy niż nasze pragnienia i prośby.

Pan Jezus powiedział, że wystarczy wiara jak ziarnko gorczycy, aby przenosić góry. Bóg jest naprawdę Kimś najwspanialszym. Kocha każdego z nas i każdemu pragnie dać to, co najlepsze. Nade wszystko siebie samego i swoją miłość. Pan Bóg zaprasza nas do bliskiej, serdecznej więzi ze sobą.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: Zbigniew Lityński
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 168
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788375805215
ISBN: 978-83-7580-521-5
ID: 377133

Zobacz również

Odkryj moc modlitwy
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...