TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ojciec Pio. Święty czy oszust? Prawda o zakonniku ze stygmatami

Czy Ojciec Pio, uwielbiany przez miliony wiernych na całym świecie, był w rzeczywistości świętym czy oszustem? Czy świadomie przy użyciu kwasu karbolowego wywoływał rany na swoich dłoniach i stopach, by odtworzyć po raz kolejny stygmaty Jezusa? Czy posiadamy dowody i naukowe analizy, przybliżające nam naturę jego ran? Dwóch znanych włoskich dziennikarzy watykanistów prowadzi własne, rzetelne śledztwo, bogate w niepublikowane dotąd dokumenty oraz mało znane zdjęcia, aby pokazać prawdziwy obraz osoby i dzieł świętego z Pietrelciny.

Książka ukazała się po raz pierwszy w 2008 r. we Włoszech, ojczyźnie Ojca Pio, jako rzeczowa, oparta na dokumentach odpowiedź na wszystkie skandaliczne zarzuty, jakie pojawiały się z związku z jego osobą przez ostatnich kilkadziesiąt lat. Szybko stała się światowym bestsellerem rozchwytywanym zarówno przez miłośników Świętego z Pietrelciny, jak i nastawionych do niego sceptycznie.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Saverio Gaeta, Andrea Tornielli
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 272
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374244695
ISBN: 978-83-7424-469-5
ID: 181302

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Ojciec Pio. Święty czy oszust? Prawda o zakonniku ze stygmatami Ojciec Pio. Święty czy oszust? Prawda o zakonniku ze stygmatami
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...