TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Paradoks krzyża

"Paradoks krzyża", jak konflikty śmierci i życia, skazania i zbawienia, milczenia i krzyku, zawsze karmił myśli i serca chrześcijan, którzy pragnęli złamać przyzwyczajenia rozważania, lenistwo wiary i chcieli medytować od początku ten ruch "oddalenia i bliskości" Boga, umieszczając swoje życie w cieniu tego drzewa.

Enzo Bianchi, odkrywał przed nami "paradoksy krzyża" w programie monograficznym, transmitowanym przez kanał Radia Tre, zatytułowanym "Ludzie i Prorocy".

A zatem, jeżeli będziemy zważali na obie "linie-przewodniczki", które Enzo Bianchi ofiarowuje życiu chrześcijańskiemu - czyli myśl, która wolno się rozprzestrzenia, i serce, które w wolności kocha, sądzę, że będziemy wspomagani w rozumieniu "konfliktów", do których prowadzi konflikt zła, który usidla życie; konflikt miłości, która przezwycięża śmierć; szaleństwa, które jest siłą świętości; ducha, który stał się ciałem, królestwa Boga, które na nas oczekuje, nie odrzucając naszej wierności ziemi. I być może jako wierzący i niewierzący, będziemy mogli medytować tajemnicę zamkniętą w drzewie krzyża, "miejsce, w którym Bóg objawił swoją chwałę miłości za cenę swojej męki, cierpienia, śmierci umiłowanego Syna".

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: Enzo Bianchi
Rok wydania: 2000
Ilość stron: 96
Wymiar [mm]: 120 x 190
EAN: 9788389289131
ISBN: 9788389289131
ID: 27674

Zobacz również

Paradoks krzyża
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...