TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pio. Chłopiec, który wygrał

Pomóż swojemu dziecku poznać historię najmłodszych lat jednego z najbardziej niezwykłych świętych!

„Pio. Chłopiec, który wygrał” to opowieść pełna ciepła, humoru, marzeń ale jednocześnie dbałości o prawdę i biograficzne fakty. Dzieciństwo Franka Forgione, podobnie jak jego późniejsze życie w zakonie już pod imieniem Ojca Pio, obrosło bowiem wieloma legendami właśnie dlatego, że było naprawdę wyjątkowe. Więc żeby lepiej zrozumieć fenomen tego kapłana, mistyka i stygmatyka, warto dowiedzieć się, jak i gdzie dorastał. To dorastanie zapowiada już wszystko: wielkie rzeczy, które mu Pan uczyni dla dobra całego Kościoła oraz dla nawrócenia jego duchowych synów i córek.

Trudno oprzeć się urokowi historii Franku Forgione. Podobnie jak trudno nie podziwiać Boga za nadzwyczajny dar, jakim jest dla współczesnych święty Ojciec Pio.

Małgorzata Nawrocka - pisarka, dziennikarka, poetka, animator kultury. Absolwentka UW. Autorka ponad sześćdziesięciu książek dla dzieci i młodzieży, a także wielu tekstów publicystycznych. Na stałe związana z mediami, prasą dziecięcą i edukacyjną. Laureatka kilku nagród literackich. Od lat organizator oraz prelegent sympozjów informacyjnych, szerzących wiedzę na temat przemian we współczesnej kulturze, również dotyczących zagrożeń duchowych.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Serafin
Autor: Małgorzata Nawrocka
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 136
Wymiar [mm]: 170x240
EAN: 9788394474256
ISBN: 9788394474256
ID: 419021

Zobacz również

Pio. Chłopiec, który wygrał
36.00 zł
28.94 zł
Oszczędzasz 7.06 zł (20%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...