TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pio. Chłopiec, który wygrał

Pomóż swojemu dziecku poznać historię najmłodszych lat jednego z najbardziej niezwykłych świętych!

„Pio. Chłopiec, który wygrał” to opowieść pełna ciepła, humoru, marzeń ale jednocześnie dbałości o prawdę i biograficzne fakty. Dzieciństwo Franka Forgione, podobnie jak jego późniejsze życie w zakonie już pod imieniem Ojca Pio, obrosło bowiem wieloma legendami właśnie dlatego, że było naprawdę wyjątkowe. Więc żeby lepiej zrozumieć fenomen tego kapłana, mistyka i stygmatyka, warto dowiedzieć się, jak i gdzie dorastał. To dorastanie zapowiada już wszystko: wielkie rzeczy, które mu Pan uczyni dla dobra całego Kościoła oraz dla nawrócenia jego duchowych synów i córek.

Trudno oprzeć się urokowi historii Franku Forgione. Podobnie jak trudno nie podziwiać Boga za nadzwyczajny dar, jakim jest dla współczesnych święty Ojciec Pio.

Małgorzata Nawrocka - pisarka, dziennikarka, poetka, animator kultury. Absolwentka UW. Autorka ponad sześćdziesięciu książek dla dzieci i młodzieży, a także wielu tekstów publicystycznych. Na stałe związana z mediami, prasą dziecięcą i edukacyjną. Laureatka kilku nagród literackich. Od lat organizator oraz prelegent sympozjów informacyjnych, szerzących wiedzę na temat przemian we współczesnej kulturze, również dotyczących zagrożeń duchowych.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Serafin
Autor: Małgorzata Nawrocka
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 136
Wymiar [mm]: 170x240
EAN: 9788394474256
ISBN: 9788394474256
ID: 419021

Zobacz również

Pio. Chłopiec, który wygrał
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...