TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pisma św. Franciszka i św. Klary

Ocena:
(2 opinii)

Klasyka duchowości chrześcijańskiej. Nowe wydanie pism dwojga świętych Asyżan: Franciszka i Klary. Publikacja zawiera teksty pism tylko w języku polskim oraz ich analityczne opracowania autorstwa o. Thaddée Matury OFM, a także indeksy rzeczowe.

Pisma Franciszka i Klary powstały przede wszystkim pod wpływem nieustannego czytania, słuchania i rozważania słowa Bożego. Dlatego tak są nim przetkane i na wskroś przeniknięte.

To one najlepiej przedstawiają ich ideał życia ewangelicznego, który wciąż pociąga rzesze naśladowców na całym świecie, ich charyzmat, ich wizję Boga, człowieka i świata. Poprzez nie przemawiają do nas bezpośrednio Franciszek i Klara.

Na stronach tych pism otwierają się oni przed nami, jak kiedyś otwierali się przed swoimi duchowymi braćmi i siostrami. Dlatego są one niezbędnym źródłem do poznania ich prawdziwego oblicza i ich ducha.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Pisma Św. Franciszka i Św. Klary

Bardzo piękna zewnętrznie i wewnętrznie książka. Tej pozycji nie trzeba szczególnie polecać, gdyż dla każdej osoby związanej z duchowością franciszkańską, ale nie tylko, jest ona czymś wyjątkowym.

autor opinii: Zbigniew Ostrowski

Pisma św. Franciszka z Asyżu

Książka jest pięknie wydana, nie jest to zwykła książka, bowiem do niej się wraca i nie czyta jak zwykłej książki.
Jest to sposób życia (norma vitae) i reguły dla Franciszkanów. Cieszy mnie fakt, że oprócz pism świętego Franciszka miejsce znalazły także Pisma św. Klary.
Na pewno przyda się na długie lata.

autor opinii: Wojciech Kocan

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Wydawnictwo M
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 424
Wymiar [mm]: 125x175
EAN: 9788375959642
ISBN: 9788375959642
ID: 326136

Zobacz również

Pisma św. Franciszka i św. Klary
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...