TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Korespondencja osobista

Listy św. Franciszka Salezego są wielkim skarbem duchowym, cennym źródłem wiary, odwagi, nadziei. Trafnie komentują "Wprowadzenie do życia pobożnego" i "Traktat o miłości Bożej", a czytelnik odnajduje w nich swojski urok tak dobrze znany z "Rozmów duchowych". Dobrze je mieć stale pod ręką jako światło i umocnienie swojej codziennej drogi.

Z obszernej (liczącej dziewięćset stron) edycji wybrane zostały tylko najbardziej osobiste listy Franciszka Salezego, pisane do adresatów, z którymi łączyła go przyjaźń głęboko „wrośnięta w serce” (jak to ładnie ujął w liście do Antoniego Favre) i których „przypadki” dały mu sposobność do wyłożenia zasad swojego kierownictwa duchowego. W tym zbiorze jest to, co dla św. Franciszka Salezego było najistotniejsze i najgłębsze.

Wszystkie listy skierowane do danego odbiorcy są ułożone w porządku chronologicznym. Pozwala to nam odtworzyć swoistą biografię duchową danej postaci; o kolejności wprowadzenia każdego z adresatów do niniejszego zbioru decyduje data jego pierwszego spotkania z Franciszkiem. Jest to jedyne wydanie listów św. Franciszka w języku polskim.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Salwator
Autor: św. Franciszek Salezy
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 296
Wymiar [mm]: 150x210
EAN: 9788375805475
ISBN: 9788375805475
ID: 379746

Zobacz również

Korespondencja osobista
32.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...