TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Plaster miodu

Ocena:
(2 opinii)
Może czytasz to wieczorem, siedzisz gdzieś tam w swoim pokoju, trzymasz w ręce kubek z herbatą, głucho wszędzie, ciemno wszędzie… A w tej ciemności przychodzi Chrystus. Chce zapalić w tobie jaśniejące źródło światła. On przychodzi i rozkazuje ciemnościom: świećcie!

Fragment książki

Miód dla duszy. Plaster na rany. Jest Słowo, które może uzdrowić twoje zranienia. Jest Miód, który może osłodzić twój ból. Jest i cały PLASTER MIODU, bo każdego dnia Bóg chce ukoić twoje cierpienia, przyłożyć plastry swojego Słowa do twoich ran.

Cieszące się milionową publicznością rekolekcje o. Adama Szustaka otwierają oczy, pokazując, że Słowo Boże jest żywe i skuteczne. Uczą, jak zaufać i uwierzyć, że biblijne wydarzenia to nie nabożne legendy, ale konkretna rzeczywistość, która może zmienić twoje tu i teraz. Zapraszają do wspólnego czytania Pisma Świętego i modlitwy.

Pan Bóg pragnie razem z tobą przeżywać twoją samotność! Chce zaleczyć wszystkie rany, oddalić gorycz i ból. Chce zanurzyć cię w miodzie. Pozwól Mu na to!

Zobacz tę książkę także w wersji audio.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

"Plaster miodu" kupiłam już kilka razy i zawsze rozdaję. Sąsiadki w mojej wsi ubolewają, że w naszym kościele nie ma takich rozważań.

autor opinii: Julia Kalinowska-król

Wystrzałowa!

Książka napisana prostym, przystępnym językiem, myślę dla każdego. Bywają zaskakujące i wystrzałowe momenty, można nawet się pośmiać.

autor opinii: Małgorzata R.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: ZNAK
Autor: o. Adam Szustak OP
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 288
Wymiar [mm]: 145x210
EAN: 9788324040605
ISBN: 9788324040605
ID: 336929

Zobacz również

Książka wyróżniona Plaster miodu
34.90 zł
29.85 zł
Oszczędzasz 5.05 zł (14%)
  • Wysyłamy w ciągu 48 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...