TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rough Guides. Podróże z pasją. Afryka po raz pierwszy

Planujesz swoją pierwszą podróż do Afryki - skorzystaj z naszych doświadczeń! Napisany przez doświadczonego podróżnika, który odwiedził i opisał setki miejsc na świecie, z myślą o osobach preferujących samodzielne wyprawy. Autor przewodnika oprowadza po wielu niezwykłych miejscach, a wśród nich tych położonych na popularnych szlakach, a także po mniej znanych, ale uczęszczanych, dla których warto zjechać z trasy.

Książka zawiera dwie obszerne części – Informacje praktyczne i Przewodnik – poprzedzone opisem 25 atrakcji, których nie można przegapić, w tym zabytki, wydarzenia i lokalne smakołyki.

Żelazną zasadą jest, że nie piszą oni o miejscach, których osobiście nie widzieli. Do tego nie piszą lukrowanych laurek o „rajskich”, „malowniczych” czy „zapierających dech w piersiach” widokach, lecz jak jest naprawdę („nie jest to specjalnie malownicza trasa – po drodze mijać będziecie reklamy, stacje benzynowe i zaniedbane domy”), chętnie wtrącają przy tym własne opinie niepozbawione sarkazmu. Układ graficzny książek jest niezwykle przejrzysty. Przewodniki wydawane są na cienkim, dobrej jakości papierze, dlatego wiele pomieściło nawet dużo ponad tysiąc stron.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 420
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 978830115943601
ISBN: 9788301159436
ID: 133797

Zobacz również

Rough Guides. Podróże z pasją. Afryka po raz pierwszy
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...